Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna1967

Utrzymanek

Polecane posty

Gość Łukasz 21
Witam, Jestem wysokim (183cm) szczupłym wysportowanym brunetem, zielone oczy, inteligentny, spontaniczny , uśmiechnięty, elegancki posiadający kulturę osobistą. Szukam sponsorki w wieku do 45 lat , w zamian oferuję rozmowę na każdy temat , a także każdej innej zachcianki ;) Zainteresowane Panie proszę o kontakt, Łukasz: lukaszst@aol.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roger1990@poczta.fm Jeśli pragniesz spełnić swoje wszystkie fantazje bez zobowiązań z seksownym młodym ciałkiem napisz do mnie: roger1990@poczta.fm Zadbany kulturalny 23 letni masażysta W życiu pewny siebie w łóżku bardzo uległy Idealny kandydant na upojne chwile gdzie to Pani może przejąć pełną inicjatywę Uwaga szukam niezobowiązującej relacji najchętniej (ale nie koniecznie musi być wymogiem) sponsorowanej gdzie układ się nie komplikuje jest jasny i prosty Nie jestem profesjonalistą. Pierwszy raz szukam czegoś takiego. Myślę że mogę sprawić Pani bardzo wiele radosnych chwil a przy okazji bardzo ułatwiło by mi to sporo spraw Pozdrawiam Gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roger1990@poczta.fm Jeśli pragniesz spełnić swoje wszystkie fantazje bez zobowiązań z seksownym młodym ciałkiem napisz do mnie: roger1990@poczta.fm Zadbany kulturalny 23 letni masażysta W życiu pewny siebie w łóżku bardzo uległy Idealny kandydant na upojne chwile gdzie to Pani może przejąć pełną inicjatywę Uwaga szukam niezobowiązującej relacji najchętniej (ale nie koniecznie musi być wymogiem) sponsorowanej gdzie układ się nie komplikuje jest jasny i prosty Nie jestem profesjonalistą. Pierwszy raz szukam czegoś takiego. Myślę że mogę sprawić Pani bardzo wiele radosnych chwil a przy okazji bardzo ułatwiło by mi to sporo spraw Pozdrawiam Gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lukasz1234 Witajcie drogie Panie :] Tak sobie czytam wasze opinie na temat sponsoringu i zauważam, że świat w tym kierunku poszedł na przód. Kiedyś to, o czym piszecie w tej chwili było tematem tabu - czymś zupełnie nie do zaakceptowania w społeczeństwie. Jednak jedną rzecz muszę zdementować. Nie każdy facet szuka sponsorki do zaspokojenia podstawowych potrzeb. Mam 22 lat. Jestem naprawdę przystojny. Pracuję w firmie handlowej. Spełniam się w mojej pracy, jednak nie pozwala mi ona na spełnienie marzeń. Poświęciłem się jej do tego stopnia, że praktycznie zaniechałem kontaktu ze znajomymi i przyjaciółmi. W tej chwili praktycznie nie posiadam żadnego życia towarzyskiego. Dlatego też postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym. Obecnie jestem w trakcie szukania kobiety, dzięki której będę mógł przynajmniej w pewnym stopniu spełnić marzenia, oraz uszczęśliwić tą kobietę. I nie jest tu mowa tylko i wyłącznie o sexie. Wspólne spotkania, wyjścia do kina, teatru, na koncerty. Długie rozmowy, o wszystkim i o niczym, romantyczne kolacje. Co z tego wyjdzie ? Tego jeszcze nie wiem. Dlatego uważam, że sponsoring nie jest niczym złym. Dwie osoby uszczęśliwiają się wzajemnie. Takie jest moje zdanie na ten temat :] Pozdrawiam. PS: Gdyby, któraś z Pań była zainteresowana kontaktem: lukasz.michalsky@gm ail.com Pozdrawiam Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chetne..--E tam,te kobiety które płacą za seks nie musząbyć pasztetami.One po prostu płacą za coś czego od swoich lub innych facetow nie moga dostacnp.nie kazdy facet zrobi kobiecie minete i to długo i dokładnie jezykiem w srodku c*pki. A moze te kobiety lubia walnac w ryja lub w co inne faceta z ktorym uprwiaja seks.Przeciez swojego nie bedzie biła czy prawdziwego kochanka nie bedzie biła.Takze na swojego czy kochanka nie bedzie sikała i lała mu w gebe.Od tego sa k**wy czy to damskie czy meskie ,ale ci ludzie-rzeczy od tego sa. Współczuć mozna tylko ,ze takei kobiety płacanie tylko za seks,ale takze za towarzystwo. ja jakbym wzieła takeigo meskiego k**wiszona,to bym go tylko do seksu wykorzystała,zapłaciła,spluneła na niego i wywaliła za drzwi a nie chodziła z nim jeszcze gdzies i dyskutowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogsexu
Hej szukam sponsorki jestem z okolic Kielc, mam 20 lat wysoki wysportowany , chetne Panie niech pisza na maila bogsexu77@gmail.com, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypalacz
Ciekawe jak sie autorce wiedzie i kto ja posuwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario24dm
no powiem jedno kto ma pieniądz to może z nim zrobić na co ma ochotę przecież. Jeżeli kobieta potrzebuje rozmowy i małego wyskoku w bok to dlaczego nie, taka forma daje im przecież bezpieczne zaspokojenie swoich potrzeb w niecodzienny sposób. Przecież są niektórzy mężczyźni dla których dodatkowa gotówka może pomoc w dalszym normalnym funkcjonowaniu, a kobietom których na to stać mile spotkania bez zobowiązań. Faceci chodzą do klubów nocnych, i na tzw domówki a kobietom co nic się nie należy od życia? Pranie prasowanie obiad czy nie chciały by się oderwać od tego? wiec jeżeli kobieta jest w stanie na takie urozmaicenia i chce tego to niech robi, w końcu każdy ma swoja wolna wole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam a po pierwsze sa istnieja sponsorki tylko nie mowcie ze sponsorki pl. to nie jest sciema . jak sa to pozdrawiam JE Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat, student z poznania, szukam sponsorki i nie jestem wybredny :) uwielbiam sex i to sie liczy czekam na kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o******e mlodemu za kase. Mam jej w p**du i mnie stać. pisac na malutaxxx@interia.pl . Nie zapomnij o swoim zdjęciu- i nie chodzi o zdjęcia twarzy głuptasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mathew
Witam. Wysportowany 20 latek i szuka sponsorki z woj. dolnoslaskiego. Wiecej na priv. wsbabinski@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna1967, kto cie teraz posuwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam drogie panie mam 25 lat poszukuje sponsorki z katowic zdecydowane zapraszam 100% dyskrecji 504063002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pzn
Dla Pań z Poznania. 20 - lat, 192cm wzrostu, student z Poznania. Sponsoring nie wymagany, 100% dyskrecji. mati9393@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal007
poprawny mail miachal007@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para_xyz
witaj Ann1967... powiedz mi czy zawsze wolałaś młodszych, czy przyszło to z wiekiem.... a miała byś ochotkę spotkać się z parą???? pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukassssss
hej szukam sponsorki wawa mazowieckie 28 lat wolny nie brzydki dla zainterosowanych pan emiel wysle foto lukaschetny@interia miły dyspozycyjny wolny czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli faktycznie są tutaj takie panie to zapraszam do rozmowy rafal.rafij@onet.eu Poszukuję jednej kobiety do stałej znajomości opartej na zaufaniu, szczerości i delikatnym wsparciu moich finansów ; ) Mam 25 lat, jestem wysokim i wysportowanym brunetem, który w łóżku nie myśli tylko o sobie. Chętnie wyjdę na kolację, do kina, na przyjęcie. Jestem otwarty na propozycje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam pomyłka w powyższym adresie - poprawny to rafal.rafii@onet.eu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x1krzys
Szukam takiej pani. x1krzys@wp.pl (warmia i pomorze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetmmm
mam 29lat czy mogę zostać utrzymankiem fajnie by było coś zarobić za miło spędzony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminka45
Chciałabym się dołączyć do tematu... Od pewnego czasu spotykam się z Panami do towarzystwa...głównie z roksy. Teraz natrafiłam na przesympatycznego, młodego chłopaka z Krakowa. Spędza ze mną czas i nie naciąga mnie, nie kłamie...jest naturalny. No i co w tym złego, że ja mu pomagam a on spędza ze mną czas? Obie strony czerpią korzyść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestosześcioletnia
Nie potępiam kobiet, które mają utrzymanka. Ale chciałabym zapytać, po co płacić za coś, co można mieć darmo? Spotykam się obecnie z 30-latkiem, świetny przyjaciel-kochanek i to całkowicie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, szukam Pań sponsorujących facetów, niekoniecznie płacących za seks, ale i za towarzystwo - anonimowo i nie za darmo do dokumentu. Prosze o kontakt: dokument@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaaaal
witam, mam 24 lata, blondyn, niebieskie oczy, podstawnie zbudowany. szukam sponsorki z warszawy lub okolic. xmichaelx000@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladny, mlody i leniwy szuka sponsora w okolicach Gdanska, kochany musisz miec duzo kasy i prowadzic luksuowe zycie bo jaj jestem "Very hot" i moja szparka jest ciasna i boska. Moje wymiary, wzrost 182, waga 65 kg, czlonek-18 cm, srednica otworku 4 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studencik11
Szukam sponsorki w okolicach ZG :D GG:50331692

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam 21 lat szukam sponsorki jestem z okolic krakowa więcej na e-mail active092@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×