Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna1967

Utrzymanek

Polecane posty

Gość Chetna na romans
Facet 29 wro- chyba Cie pamietam. Dalej szukasz ? Ja sie czesciowo zgadzam z panem Wokulskim z mala poprawka. O ile na seks dla seksu to jeszcze jakas chetna sie znajdzie , o tyle do placenia za seks dla seksu takich chetnych bedzie mniej. I na tym polega problem wszystkich szukajacych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny32
Do chetnej na romans. Wiesz panie placa za sex ale tez za te otoczke jaka jest odpowiedni klimat rozmowe itp to wszystko mozna nazwac produktem na sprzedarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Dyskretny - zadam, Ci pytanie , ktore mnie zawsze nurtowalo: Jak Wy to robicie ze Wam to fizycznie wychodzi przy takich duzo starszych i wymagajacych ? Myslicie o zarobku i to Was nakreca? Wyobrazacie sobie inna, mlodsza ? Prowadzicie jakis specjalny trening ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka Berlina
tak samo jak istnieja k***wki ktore sprzedaja swoja godnosc za pare groszy tak samo istnieja meskie k***y ktorzy za utrzymanie zrobia duzo dla kobiety, moga uwdawac milosc, zauroczenie, siac komplementy, lasic sie i odgrywac przerozne role a na problem ze wzwodem istnieja juz tabletki wiec bez problemu moga posuwac nawet 80 letnie staruszki. watpie jednak w powodzenie tych wysilkow i chyba latwiej dorobia sie na sprzedawaniu d**y zamoznym "pedalom" jak to robia setki polskich chlopcow w Berlinie Zachodnim, ktorych wieksz polowa nosi HIV nawet o tym nie wiedzac. takze uwazajcie panie na takich amantow, chwila rozrywki i prblemy moga byc wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_29_wro
panie wokulski a powiedz mi skad Ty wiesz czym jest sex dla kobiet? tylko nie mow ze znasz kobiety na tyle ze wszystko o nich wiesz. Jeśli wieżyc stereotypom to tak kobiety na innym poziomie odczuwają przyjemność z sexu niż faceci. ale naprawdę kobiety potrzebują sexu tak samo jak faceci a może nawet i bardziej. w Polsce jest jeszcze taki swiatopoglad a nie inny i ulega on powolnej transformacji wiec i kobiety bardziej wyzwolone czuja się w tym nieco skrepowane. w krajach powiedziałbym mniej konserwatywnych kwestia sexu przygodnego, tudzież z podtekstem finansowym, kobiet nie jest już takim tematem tabu. Bo tak samo jak i faceci kobiety tez czasami maja ochote po prostu pojsc z kims do lozka bez zobowiazan. Podam prosty przykład ile kobiet bedac na wakacjach w cieplych krajach poddaje się szaleństwu i przygodnemu sexowi. Kwestia utrzymywania faceta za sex jest jednak inna, bo niemal kazda kobieta piszaca np. na czacie albo jakims forum, szukając kochanka albo chcąc wykonać przelotny numerek z facetem, nie ma problemu ze znalezieniem amanta do tego (moze faceci sa tak zdesperowani, albo się nie szanują - tego nie wiadomo), wiec jeśli tak latwo mogą znaleźć kogos na sex za darmo po co maja w zasadzie za to placic. Dlatego napisałem wyżej ze kobiety które decydują się mieć utrzymanka nie placa czy tez nie utrzymują go wyłącznie za sex. Chetna na romans - nie przez caly ten czas, ale teraz aktualnie rozglądam się i może szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
"facet_29_wro" powiedz mi jedno, dlaczego chcesz zeby kobiety placily ci za takie uslugi, jestes biedny, bezrobotny czy tylko prozny i leniwy? moze mam ten swiatopoglad, ktory panuje w Polsce i ktorym napisales i jakos nie moge sobie dlatego wyobrazic zebym mogl byc na utrzymaniu starej kobiety w zamian za uslugi seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
A ja w dalszym ciagu nie wiem jak Wy to robicie. Tabletki wszyustkiego nie zalatwiaja i wymyslono je dopiero niedawno. Facet29 - nie do konca sie zgadzam z twoja opinia. Mysle ze z tym placeniem przez kobiety jest troche inaczej. A potwierdzeniem tego jest powdzenie takich jak Tulipan czy innych tego typu gwiazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny32
Do chetnej na romans. Chodzi o to ze ja toleruje bardzo dojrzale kobiety i dogaduje sie z nimi a jesli plusem jest to ze chca mi za to placic to dlaczego tego nie robic, to prawda ze pieniadze sa motywujace ale czy sa durze czy mniejsze to tak samo traktuje kobiete z pelnym szacunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Ale tu nie chodzi o szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_29_wro
panie wokulski, każdy ma swój swiatopoglad i niektórym zatwardziałym ciężko jest sobie cos wyobrazić. Kiedys na jakims forum rozmawiałem z kobieta gdzies kolo 30-33 atrakcyjna, wyksztalcona która chciała dla relaksu czy dla dreszczyku emocji zrobić przelotny skok z nieznanym facetem i warunkiem było żeby jej zostawić po spotkaniu kase, nie chodzilo o konkretna sume jak w ogłoszeniach panien co to robia za kase, chodzilo o sam fakt ze zapłacisz po spotkaniu. Jak z rozmowy się okazało ona nie narzekala na brak kasy bo miała ulozone zycie rodzinne, meza i dobra kondycje finansowa w domu, ale to i taka forma spotkania ja krecila ( nie wiem może w każdej kobiecie jest cos z divy), ale tak czasami jest ze nie da się zrozumieć tego co kieruje ludzmi, czy robia cos z potrzeby materialnej czy zaspokojenia swoich fantazji itp. A może fakt pieniędzy w takich relacjach, ustawia od razu pewne zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_29_wro
Chetna na romans, nie wiem o jakim Tulipanie mówisz wiec wybacz, a z tymi tabletkami to tez nie jest tak do końca. Jeśli ktoś jest tak zdesperowany ze dla samych pieniędzy porwałby się na jakas straszna brzydule to no coz każdy ma wolna wole. Ale mysle ze rozsądny facet jeśli nie krecilaby go kobieta w zadnym stopniu to nawet dla pieniędzy nie poszedłby z nia do lozka. Ale patrząc na to jakie sa dysproporcje w ogłoszeniach sponsorek i chętnych na nie to bez watpienia kazda potwora znajdzie swego amatora. Zresztą gdyby facetow sponsorujących młode dziewczyny było jak na lekarstwo to one tez nie przebieraly by w nich wybierając tego który im się najbardziej podoba tylko wyrywalyby sobie z rak tych paru brzydali którzy by się akurat trafili prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny32
Chodzi o pieniadze i spelnianie zachcianek sponsorujacej pani zastanawiam sie czy sa tu panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetne na romans
Facet29 -ja wlasnie tez mysle ze jesli faceta nie bedzie krecila kobieta to bardzo trudno mu bedzie sie taka zajac. Tak jestescie fizjologicznie zbudowani - w przeciwienstwie do kobiet. Stad moje pytanie - jak to robia ci , ktorzy to robia. Mysle tez ze to jest wlasnie sposob myslenia nieatrakcyjnych starszych mezczyzn , ktorzy sponsoruja mlode atrakcyjne dziewczyny. Im sie zdaje, ze skoro oni sami musza byc naprawde napaleni aby moc w to wejsc to taka dziewczyna widocznie tez jest na nich napalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny32
Do chetnej na romans z doswiadczenia wiem ze trzeba sie starac by spelnic wymagania takiej pani ja jak narazie mialem mozliwosc spotykac sie z paniami w przedziale 45do 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starodawny podrywacz
uwazam, ze kazdy ma prawo zyc tak jak chce i jezeli sa kobiety samotne, ktore chca zaplacic za seks to maja do tego prawo. Z gory przynajmniej wiadomo o co chodzi i nikt nie bedzie pokrzywdzony. Ja jednak wole zdobywac kobiety w tradycyjny sposob, podrywanie, flirt, randka, wiersz, romantyczne spacery i dlugie romowy maja dla mnie najwieksza wartosc i jezeli kobieta zareaguje i odda mi swoje serce jest to dla mnie najwieksza nagroda i satysfakcja, no i oczywiscie potwierdzeniem mojej meskosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetne na romans
Czy to jest Wasze hobby czy metoda zarabiania na zycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starodawny podrywacz
chyba to jest dla nich i jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetne na romans
A dla Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starodawny podrywacz
ani hobby ani pieniadze, po prostu jak widze kobiete, ktora mnie czyms zaintersuje to chce ja poznac i jak okaze sie interesujaca to bede probowal nawiazac z nia blizszy kontakt i zobaczyc co z tego wyniknie. Chyba tak robi wiekszosc mezczyzn i ja zaliczam siebie do tej kategori a z tymi panami oferujacymi swoje uslugi za dobra materialne nie mam nic wspolnego. Zaznaczam, ze nie potepiam ich bo mamy woly wybor i mamy prawo robic z naszym zyciem to co nam sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Wiekszosc ludzi tak robi. Nie tylko mezczyzn. Ja tez nie mam nic przeciwko sponsorowaniu panow jesli komus to pasuje. Po prostu nie widze siebie w takiej roli. Tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_29_wro
to ja już wole relacje sponsorowane obojętnie w która strone, niż gdyby to miała być zabawa czyimiś uczuciami dla zaspokojenia swojego ego lub swoich pragnień. Jak już tak tymi wierszami, rozmowa i nastrojem rozkochasz w sobie ta kobiete, a za chwile pojawi się na horyzoncie inna która przykuła Twoje spojrzenie i chcesz ja zdobyc to co robisz z ta poprzednia? może to i meskie kiedy bawisz się kobietami ja tam nie wiem. Ja wole jasne zasady, milosci za pieniądze się nie kupi ale wszystko inne już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_29_wro
chetna na romans, wiesz jak to jest jednych podnieca kobieta bądź facet innych podniecają pieniądze i ich posiadanie, wiec może tacy faceci zamiast myslec o tej nieatrakcyjnej starszej kobiecie wyobrazaja sobie ile kasy zaraz będą mieli w kieszeni i wtedy im staje. Trudno powiedzieć, każdy człowiek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno pieniadze szczescia nie daja a WY NA KASE LECICIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Kazdy orze jak moze i kazdy szuka swojego szczescia na swoj sposob. Juz to ze wszyscy razem trafilismy na to forum swiadczy dobitnie o tym ze kazdy czegos szuka. Zabawa uczuciami to duzy temat. Uczucia to taka rzecz , ktora nieodlacznie ludziom towarzyszy i nie zawsze poddaje sie logicznym zasadmo. To ze ktos sie uczuciowo wkreci zawsze jest mozliwe. Czy to w sponsoringu czy to w innych ukladach. Wkreci sie ta osoba , ktora jest mniej atrakcyjna i ktora bardziej tych uczuc potrzebuje. W tym wypadku bedzie to taka wlasnie starsza kobieta. A wtedy uklad moze sie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
uczuciami nie trzeba się bawić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starodawny podrywacz
podstawa moich stosunkow z kobietami i tak ogolnie z ludzmi jest prawdziwosc moich uczuc do nich. Po co mialbym oklamywac kobiete, ktora mi sie podoba? a te ktore mi sie nie podobaja zostawiam w spokoju. Nie wyobrazam sobie pojscia do lozka z kobieta, ktora nie podoba mi sie albo ktorej nie znam. Jeszcze to mi sie nie zdarzylo...a moj alias to nie jest opis mojej osoby, nie jestem podrywaczem tylko tak, zeby bylo ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
A czy nie boicie sie ze sie moze tez i sami wkrecicie czy raczej jest to niemozliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
myślę że nigdy się nie przewidzi jak taka znajomość może się rozwinąć i jak zakończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
No prosze. Jak napisalam ze nie mam zamiaru placic za uslugi to i zainteresowanie topikiem g***townie spadlo. Jest tu ktos jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×