Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna1967

Utrzymanek

Polecane posty

Gość stary wredny skorpion
a stary i wredny też się liczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
A co Ty tez dorabiasz na starszych paniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
jeśli pytasz czy jestem męską dziwka to nie , nie dorabim w taki sposób a trafiłem tu przez przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Tutaj wszyscy trafiaja przez przypadek. Czego szukasz na tych peryferiach kafe ? Jaka kreta sciezka przywiodla Cie az tu w te zawiklane topiki porosle gasczem chwastow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
jestem tu bo czasem wśród chwastów prawdziwą perełek można znaleźć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Na takich zachwaszczonych sciezkach rosna przewaznie osty i pokrzywy. Czasami jakiej lopiany albo perz. A najczesciej zwykla wysuszona trawa. Opisz dokladniej te perle. Moze pomoge Ci szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
myślę iż sama wiesz że nie łatwo coś takiego znaleźć , zwłaszcza że nie świeci ona z daleka wśród błota i traw a nawet gdy ją znajdziesz trzeba czasu i cierpliwości aby mieć pewność iż to jest coś na czym się nie zawiedziesz i nie rozczarujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
myślę iż sama wiesz że nie łatwo coś takiego znaleźć , zwłaszcza że nie świeci ona z daleka wśród błota i traw a nawet gdy ją znajdziesz trzeba czasu i cierpliwości aby mieć pewność iż to jest coś na czym się nie zawiedziesz i nie rozczarujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
myślę iż sama wiesz ze nie łatwo coś takiego znaleźć , zwłaszcza ze nie świeci ona z daleka wśród błota i traw a nawet gdy ją znajdziesz trzeba czasu i cierpliwości aby mieć pewność ze to jest coś na czym się nie zawiedziesz i nie rozczarujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
myślę iż sama wiesz ze nie łatwo coś takiego znaleźć , zwłaszcza ze nie świeci ona z daleka wśród błota i traw a nawet gdy ją znajdziesz trzeba czasu i cierpliwości aby mieć pewność ze to jest coś na czym się nie zawiedziesz i nie rozczarujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Nie wiem. Ja nie szukam perel. Ja zbieram czarcie ziele do nalewki na rozne dolegliwosci. Jedna na bol glowy , inne na bol serca. I jeszcze czasami takie na niestrawnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_29_wro
oj chetna a mi się wydaje ze sama do końca nie wiesz czego szukasz, a tutaj to już wogole. Powiedz dalej jesteś kontrolowana i boisz się wszystkiego wkolo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Nigdy nie bylam kontrolowana ani nie balam sie wszystkiego. Musiales mnie pomylic z kims innym. Uwazaj, w Twojej branzy taki blad moze duzo kosztowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Zjadlo mojego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodszy Dla pani
Szukam pani do 60lat chetne panie prosze pisac na poczte on25p@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_29_wro
chetna nie pomyliłem się, i nie jestem z branzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
No to wytlumacz bo nie wiem o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roger1990@poczta.fm
Jeśli pragniesz spełnić swoje wszystkie fantazje bez zobowiązań z seksownym młodym ciałkiem napisz do mnie: roger1990@poczta.fm Zadbany kulturalny 23 letni masażysta W życiu pewny siebie w łóżku bardzo uległy Idealny kandydant na upojne chwile gdzie to Pani może przejąć pełną inicjatywę Uwaga szukam niezobowiązującej relacji najchętniej (ale nie koniecznie musi być wymogiem) sponsorowanej gdzie układ się nie komplikuje jest jasny i prosty Nie jestem profesjonalistą. Pierwszy raz szukam czegoś takiego. Myślę że mogę sprawić Pani bardzo wiele radosnych chwil a przy okazji bardzo ułatwiło by mi to sporo spraw Pozdrawiam Gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
No i wyglada na to ze jednak sie nie dowiem kto mnie tak kontroluje i czego tak sie boje. A szkoda... zainteresowalam sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starodawny podrywacz
to ciekawe, chlopak pisze; "Idealny kandydant( a moze kandytat???) na upojne chwile gdzie to Pani może przejąć pełną inicjatywę" a potem pisze, ze: "Nie jestem profesjonalistą. Pierwszy raz szukam czegoś takiego" ...no to mam pytanie, skad wiesz, ze jestes idealnym kandydatem dla starszej pani skoro nigdy tego wczesniej nie robiles???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Czesc stary podrywaczu. Dawno Cie nie bylo na tym topie. Jak Ci idzie odpisywanie na maile, bo sporo osob o Ciebie pytalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starodawny podrywacz
nie przesadzaj, nie bylo tego duzo, ale nie narzekam bo zawsze znajdzie sie ktos interesujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Masz jeszcze wolne miejsca czy juz lista zamknieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starodawny podrywacz
kazdy kto chce moze do mnie napisac (oczywiscie tylko kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Dziewczyny z tego topika. Jesli jeszcze to czytacie to odezwijcie sie. Co tam u Was. Bo stesknilam sie za Wami. Adres ten sam. pocztagolebia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
hmm , tylko dziewczyny mogą się odezwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Skorpion - ten adres nie jest zakazany. Ja zawsze odpisuje na maile ktore przychodza do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
ale czemu na @ , tu też można pogadać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Skorpion - pisac mozna i tu. Z dziewczynami pisalysmy o roznych sprawach o ktorych nie kazdy ma ochote pisac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
chetna , wcześniej pisałas że nie szukasz pereł i może właśnie dlatego potrzebujesz kropelek na ból głowy , serce czy inne dolegliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×