Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Gość Gwiezdny Korsaz
Moniamonte tutaj tez strugasz yntelektualistke??Kolezanki wiedza jaka "ortografia" operujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było fajnie, strach i wszystko na raz. R1 to kiepski motocykl do nauki :O Prędkości zawrotnych nie było i nie miało być. Narazie nadal królujel mój rekord wykrecony autem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiezdny Korsaz
Moze i duzo o tobie "NIEWIEM" ale ze masz problemy z poprawna pisownia zdazylem zauwazyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze wam napisze nie ma na tym forum nikogo inteligentnego żeby mozna z nim było poprawnie inteligentnie i racjonalnie popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz cos na temat:
"Kasia stwierdziła że cała szkoła zawsze czekała i podziwiała w tym w czym przychodzę do szkoły. Bo stroje zawsze miałam i mam barwne, modne i ciekawe. Ale dodatki zawsze były monotonne. " hehe "najpopularniejsza laska w szkole" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiezdny Korsaz
"gówno wiesz co znaczyło tamte zdanie" Pisze i mowi sie -tamto zdanie- gwoli scislosci YNTELEKTUALISTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz cos na temat:
ale mysle ze czekali zeby bylo wsie z czego posmiac, bynajmniej podziwiac. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moniamonte tamto zdanie sory bo znowu sie przyj**iesz o błąd" to była moja wiadomość o 10:00 zaraz po tym błędzie... czytaj dokładnie wszystko ciemnoto i nie plam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musieliście wrzucić taki temat z samego rana? Moje śniadanie prawie wróciło na talerz :-O Cześć siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ;D dawno się tak nie uśmiałam. Dla mnie wygrywają czerwone buciki i czarna torebka! Nie no a poważnie to szkoda dziewczyny. Myśli, że ma styl, że zna się na modzie a tu ludzie z niej beke mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiezdny Korsaz
Moze dodaj sobie do stopki "Jestem na bakier ze slownikiem,nie czepiac sie" Sikso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne owocowy że się cieszymy- kolejny ... do kompletu księżycowy zmień płytę bo ta już porysowana nudą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×