Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Gość swer
Taki Gracjan w świecie mody, niby normalna, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniamonte - dżumę to ma w głowie ta "laska" z bloga :-D Tak to jest, jak ktos myśli, że wystarczy dowolnie połączyć ze sobą ciuchy z lumpeksu, żeby być "taką super modną vintage girl" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te swer idź sobie bo tu się juz tematy o pogodzie zaczęły przez tych gamoni i nie piszą już nic związanego z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiezdny Korsaz
Moniamonte wybaczam Ci i prosze o wybaczenie. Mam nadzieje ze na tym skonczymy nasza wasn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam nadzieje ze na tym skonczymy nasza wasn" waśń na ten temat owszem, możesz znaleźć zatem inny temat równie prymitywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę byłaś pod poznaniem???? wow ale czadowo!!! a co tam dawali??? wow a ja byłam w londynie, bradford, amsterdamie- to jest dopiero czad normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - ale powiedz, nie dziwi cię, że ta dziewczyna całkowicie wypiera wszelkie negatywne opinie? 10/10 osób pod jej wpisami daje znać, że ubiera się koszmarie i że to parodia mody, a ppo niej spływa to jak po kaczce. To fascynujące :-D Ostra - nie wiem dokładnie, o jaką torbę ci chodzi :-( ja mam taką brązową futrzaną torbę z Wittchen, ale z kolekcji sprzed kilku lat. A co do góralskich torebek - mam identyczną http://stylio.pl/zdjecia/95/95827_l/Mantus92/Góralska+torebka.jpg i uwielbiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sugar :D Kiedyś miałam taką ciotka przywiozła mi z Zakopca :D Teraz poluję na skórzaną, obszytą kożuszkiem troszkę większą od tej którą wkleiłaś przez ramię przewieszaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie garów nie zmywałam byłam w anglii i holandii turystycznie. Stać mnie na to dresiażyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergio da silva rerum
przesadzacie za 15 lat będziecie chować swoje zdjęcia w najlepszych ciuchach z tego roku dziewczyna oczywiście szału nie robi :D fotki ma cudne :D i ten cały "wintydż" :D ale wielu kobietom wmówiono, takie czy inne połączenia i zestawienia i wydaje im się, że to wygląda cudnie jak choćby obcisłe spodnie do tych śmiesznych samych w sobie balerin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie czy podtatusiałego sponsora do którego mówisz "kochanie" a się go brzydzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×