Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

to ortografia według ciebie to wyznacznik inteligencji malinowa??? hmmm ja wole inny wyznacznik inteligencji- moja wiedza a jest o stokroć większa od twojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergio da silva rerum
chciałem zwrócić uwagę, że właściwa forma imienia i nazwiska, osoby poszukiwanej przez odnośne służby (co to kurwa jest? odnośna służba?) brzmi: usama ibn ladin gwoli ułatwienia poszukiwań:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhh
dla mnie się nie uroiło:) przecież widzę co napisałaś, :) zresztą nie jest warta/y mojego kolejnego komentarza, wole iść się wysrać;) pozdrawiam;) prawdopodobnie stara pannę lub kawalera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znaleźliśmy prawdopodobnie Tadeusza Trutnia lat 29, który sie podszywa i to jak nieudolnie- brak inteligencji interpersonalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergio da silva rerum
taaaaak..? No to powiedz, kto ty był Shliebstov..? No?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co by nie mówić, poprawna ortografia jest jednym z wielu wyznaczników "poziomu intelektualnego" człowieka. Rozumiem, jak ktoś pomyli się raz na jakiś czas. Ale sadzić błąd na błędzie i mianować się "człowiekiem wykształconym" - to już za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniamonte to ortografia według ciebie to wyznacznik inteligencji malinowa??? nie monia :) po prostu śmieszna jesteś uzywając zwrotów, których bez pomoocy internetu za bardzo nie rozumiesz hhhhhh z Toba nie dyskutuję, idź lepiej pouczyć troszkę brata, żeby się chociaż bezbłędnie podpisał :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ty korzystasz z internetu tłumacząc moje zdania żeby zrozumieć ich sens, ja nie potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu się monia mozesz troszkę rozczarować :) mój facet nie jest takim głąbem jak Ty i posługuje się bezbłędnie językiem polskim w mowie i piśmie, ale Ty oczywiście możesz przyjąć własną wersję mojego zycia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergio da silva rerum
...no i kto to był Shliebstov..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sadzić błąd na błędzie" a gdzie ja niby je tak "sadze"??? kurwa znajdziecie cos raz na dziesięć zdań i robicie jakąś paranoje... masakra ale zjeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniamonte chyba ty korzystasz z internetu tłumacząc moje zdania żeby zrozumieć ich sens, ja nie potrzebuję zainwestuj laska w słownik, bo coraz bardziej się kompromitujesz nasz wykształciuchu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhh
no to teraz dowaliłaś ;) hah, jednak kobieta;) wiedziałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepiasz się malinowy
toż to słowa rzadko używane przez ludzi, pisownia może być nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhhhh "...wiedziałam...." " 11:47 [zgłoś do usunięcia] hhhhhhhhh malinowy sorbet, oczywiście ze mam się czym poszczycić on nie leczy swoich kompleksów na forum a radzi sobie całkiem nieźle, nie narzeka..i ze niby co? ze ortografia miałaby mu w życiu pomoc? to zes dokopal/a .. dalej lecz swoje kompleksy..skoro ty jesteś dobra/y tylko w ortg. i jest to dla ciebie wyznacznikiem w życiu to powodzenia" taa, powyższy wpis właśnie świadczy o tej Twojej "wiedzy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepiasz się malinowy
tłumaczy się winny głupia cipo, a ty robisz to od samego początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniamonte napisałam skojazenia bo zjadłam r jak juz ciemnoto napisałam tak, wiemy i dołożyłaś w "karze", a potem znów zjadłaś w "żygaj" :D czepiasz się...---->to nie są słowa rzadko używane, sorry:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepiasz się malinowy
to była ironia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czepiasz się malinowy-------->szkoda,że nie potrafisz się nią posługiwać :O monia, pisz pod swoim nickiem a nie tak paskudnie jako orange :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepiasz się malinowy
w takim razie nie wiesz co to jest ironia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×