Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

zjadłam litere i to jest niby znowu błąd ortograficzny... paranoja nie napisałam skojażyłam tylko skojazyłam, zjadłam r i wielkie halo ja pierdole sami poloniści sie znaleźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam kogoś kto uczy w szkole specjalnej i też na ten gmach nauczyciele mówią "uniwersytet" żeby dzieciom nie było przykro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkałam się z moją przyjaciółką. Na mój widok zamiast powitania wykrzyknęła: gdzie twoja torba?? Wyrzuciłaś?? Na odpowiedź twierdzącą odparła. Alleluja!!! Po tym dziwnym początku postanowiłam odbyć poważną rozmowę. Jej wyniki i to co się dowiedziałam bynajmniej mnie nie zachwyciło. Wspomniana torba miała już 4 lata. Nosiłam ją od 2 lat niezmiennie do wszystkiego w zestawach dziennych. I jak się dowiedziałam to jest mój błąd. Że jak się do czegoś przyzwyczaję noszę to bez przerwy. Ta torebka dawno była zniszczona ale szkoda mi ją było wyrzucić. Druga taka nieśmiertelna to ta wielka torba z ostatniego zestawu pokazywanego na tym blogu. Kasia stwierdziła że cała szkoła zawsze czekała i podziwiała w tym w czym przychodzę do szkoły. Bo stroje zawsze miałam i mam barwne, modne i ciekawe. Ale dodatki zawsze były monotonne. trzy ostatnie zdania najlepsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniamonte, ale Ty co chwile robisz błędy, to nie jest jedna literka :O jeżeli faktycznie skończyłaś jakieś studia, to czuję się obrażona tym faktem, sama mając wyższe wykształcenie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygaj rz matolico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiowałam w PWSZ i do każdego waszego zdania mogłabym sie przypiepszyć ale tego nie robie bo nie o to chodzi w tym temacie. Zmieńcie topik najlepiej jak wam nie odpowiada moja pisownia i unikajcie mnie jak ognia- nikt wam nie karze tego czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypiepszyć :D PWSZ jest mnóstwo w Polsce i tam raczej też wypada posługiwać się poprawaną polszczyzną, nie sądzisz? ;) chyba,że języka polskiego uczył Cię BIN LADEN :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PWSZ to jakby
ktos nie wiedzial Prywatna Wyższa Szkoła Zawdowa o profilu: skojażenia, żyganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhh
wy jak zwykle o studiach jakby to był jakiś wyznacznik znajomości ortografii..chryste.. mój brat był zawsze kiepski z polskiego, gramatyki i ort. nigdy nie przyswoił , a teraz wykłada na politechnice..robicie z tego wielka paranoje.. to jest forum do wyrażania swoich opinii a nie sprawdzania czyjejś ortografii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhh
no tak teraz zaczyna się odmiana i kto mądrzejszy:D zal dupę ściska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PWSZ to jakby
monia zaczernij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bin laden ale stara suka i na studiach jakoś dawałam rade skoro nikt mi nie zwrócił nigdy uwagi na żaden błąd bo ich nie było. Co wy macie jakis uraz z dzieciństwa czy co??? matka wam na dobranocke słownik czytała i to takie przeżycie? fatum krąży nad wami czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PWSZ to Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa :) a Ty od brata głąba ortograficznego, faktycznie, masz się czym szczycić ;) że jadnę rzecz Twój braciszek potrafi, a z 10 innymi sobie nie radzi :D a jak on się podpisuje? robi "X" i kciuk odciska?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhh zgadzam się z tobą- wkońcu ktoś normalny PWSZ- PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że spędziłam tą sobotę na Kafe a nie na takiej imprezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhh
malinowy sorbet, oczywiście ze mam się czym poszczycić:) on nie leczy swoich kompleksów na forum:) a radzi sobie całkiem nieźle, nie narzeka..i ze niby co?:D ze ortografia miałaby mu w życiu pomoc?:D to zes dokopal/a .. dalej lecz swoje kompleksy..skoro ty jesteś dobra/y tylko w ortg. i jest to dla ciebie wyznacznikiem w życiu to powodzenia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×