Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
czyli jednak nie jest takim totalnym bezguściem? Jednak potrafi sobie coś fajnego kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dear dear
no wlasnie,a co rodzice na jej styl ubierania? mnie by w piwnicy zamkneli,zebym tak na miasto nie wyszla ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyli jednak nie jest takim totalnym bezguściem? Jednak potrafi sobie coś fajnego kupić?" Co?? co Ty chrzanisz? jest totalnym bezguściem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
Wredzioszek 'wredzioszku- to po co patrzysz? " Szukam i czerpie insiracje. Nie wszystko mi się podoba ale są rzeczy które są w moim guście. sama sobie zaprzeczasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby kurwa gdzie?? pisałam, ze oglądam pokazy mody, żeby szukać i czerpać inspiracje. Co nie oznacza, ze wszystko mi się podoba. A na bloga tej laski weszłam z ciekawości.. i uważam, że to co ona robi z modą to jest profanacja. Rozumiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie nie
Ostra to jest do 17 czy konca wrzesnia? Bo w necie znalazlam ze w wawie tez do 17 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
napisałaś, że bolą Cie oczy, jak na nią patrzysz. Spytałam po co patrzysz. odpowiedziałaś, że szukasz inspiracji. Nieważne. Ok, profanuje modę i co z tego wynika? Nico. Nie każdy musi być trendy i cool. Helena Bohnan Carter - znacie? Ubiera się jak bezdomna, a mimo to jest sławna, a mimo to jest dobrą aktorką. Johnny Depp - nosi buty, które wyglądają jak wyciągnięte ze śmietnika, a jest symbolem seksu. Ludzie, nie stosujcie podwójnych standardów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helena Bohnan Carter uwielbiam tą babke ma swój styl :) "napisałaś, że bolą Cie oczy, jak na nią patrzysz. Spytałam po co patrzysz. odpowiedziałaś, że szukasz inspiracji." tak ale wcześniej była rozmowa o pokazch mody i czy wszystko co jest na nich pokazywane podoba mi się i odniosłam się do tej wypowiedzi.. Co do autorki bloga obejrzałam ją z ciekawości i wyrażam swoją opinie. Więcej nie mam zamiaru odwiedzać jej bloga bo i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
roznica miedzy deppem a nasza bohaterka jest taka, ze on ma miliony dolarow na koncie i ma w dupie to jak wyglada, natomiast nasza Kamila nie ma tego w dupie, co wiecej, ona nad tymi kreacjami siedzi i mysli, a johnny zaklada byle jakie laczki bo ma to wszystko w dupie. widzicie roznice? jesli mi sie nie chce stroic i mam to gdzies to wychodze w szmatach na miasto, nieumalowana z torba foliowa pod reka, ale jesli staram sie wygladac to ubieram sie z gustem, helena bohnan carter tez na czerwony dywan nie zaklada worka na smieci na siebie tylko louboutiny...ohnnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
A skąd Ty wiesz, że on nie siedzi i myśli? Pytałaś? a Kamila ubiera się na miarę swoich możliwości i umiejętności. Tak jak bohnam carter, która ma możliwość noszenia labutinów. Nie rozumiecie. Nie chodzi o to, że nie możecie wyrazić swojego zdania na temat bloga, na temat autorki i jej stylu. Możecie. Chodzi o to, że jedziecie po dziewczynie, jak po burej suce. To już dawno przestało być krytyką, czy obiektywną oceną, a zmieniło się w złośliwe obgadywanie - Kamili, jej rodziców, chłopaka, domu, stanu finansów, a także jej charakteru, talentów, umiejętności itd. Jedziecie ją za całokształt. A to nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
zauwazcie jedna rzecz - jak laska zalozy jakas rzecz minimalnie lepsza niz cala reszta to pieja z zachwytu, a prawda jest taka, ze tego czegos tez bysmy w zyciu nie zalozyli, bo wyglada jak kupa, tylko ze mniejsza niz zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
sluchaj na jej blogu pojawilo sie zdanie - "robie sobie foty na tle ojca pantofli bo mieszkam w domu a nie w żurnalu" jesli robi sobie foty z matką, psem, w pokoju pełnym gratów i na tle szczotki od kibla to liczy sie chyba z tym, ze gro osob nie bedzie patrzylo tylko na jej stylizacje, ale na tło również. wystawia sie na ocene publiczna i tyle, nie umiem spiewac to nawet nie udaje ze umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
no dobrze. wystawiła się na widok publiczny razem ze szczotą od kibla i laczkami ojca. czy naprawdę stało się coś tak straszliwego, żeby robić z tego taką aferę? Dziewczyna postanowiła założyć bloga, robi to na miarę swoich umiejętności, widać, że ją to bawi, widać, że nie zamierza przestać. Co w tym złego??? Złośliwością jest czepianie się jej w każdym względzie. Co Ci daje taka złośliwość? Piszecie tutaj, że nie zazdrościcie jej, że nie macie kompleksów, więc nie macie się po co dowartościowywać, że tak naprawdę goowno Was panna obchodzi, a tymczasem topik ma ponad 1000 wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3razy tragedia, zero stylu
Jest tragicznie, już nie chodzi mi o te ubrania bo wiekszość wygląda koszmarnie w tych zestawach, gdy z czyms innym połączone wyglądałoby rewelacyjnie. UBRANIA POWINNY BYĆ WYPRASOWANE! a niestety widac na zdjęciach ze są wymiętolone jak psu z gardła. Dziewczyna jest za chuda przez co nogi ma jak 2 kije. i ciagle to podkreśla tymi strojami. Ma zaniedbane brwii i włosy a makijaz koszmarny! za mocny, za duzo cienia, kolor szminki makabra. Większość kolorów jej nie pasuje, źle w nich wygląda, a te dodatki pachną tandeta, za dużo i bez smaku. to tez tyczy się butów. masakrycznie wyglada w tych białych, gdzie jej strasznie odstają. Szkoda ze nie przyjmuje słów krytyki bo robi sobie tym wielka krzywde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
ale to już wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
ona jest zaniedbana strasznie, te wlosy, sraczkowaty kolor, niedopasowany makijaz kompletnie, jak zobaczylam zblizenia zdjec tych bialych butow to myslalam ze sie porzygam - okropne paznokcie, niepomalowane, takie to wszystko jakies brudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast elegancji jest tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz woczoraj chciałam napisać
tak sobie przemyslałam kilka spraw....moim zdaniem macie taki problem z tym blogiem bo on pokazuje do bólu i bez ogródek POLSKĄ RZECZYWISTOŚĆ- od której tak chcecie uciec, polując na wyprzedażach :P druga sprawa, to prawo do wyrażania opinni, piszecie, że macie prawo krytykować, ok wy wyraziłyście negatywną, dlaczego tak nalatujecie na te kilka osób starający ch się zrozumiec autorkę bloga? ...czy one nie mają prawa do wyraznia opinni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się popłakałam, dosłownie!!! :D:D:D jak chciała się zaprezentować w temacie 'szpilki na giewoncie' :D:D:D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo on pokazuje do bólu i bez ogródek POLSKĄ RZECZYWISTOŚĆ- od której tak chcecie uciec, polując na wyprzedażach :? nie zgodze się z Tobą, znam mase dziewczyn bogatych oraz ubogich i żadna z nich nie ubiera się tak tandetnie i kiczowato :O ta laska to jest jakis ewenement, wyróżnia się na tle innych swoim totalnym brakiem gustu i stara się z tego zrobić zalete :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
linka daj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
"i stara się z tego zrobić zalete" bo może tylko, to jej zostaje? bronić się do upadłego, bronić siebie, pomimo nalotu krytykantów. dajcie czasem komuś być innym. po co niszczyć dziewczynę? nie macie z nią nic wspólnego. to jest dla Was obca osoba. niech sobie żyje jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3razy tragedia, zero stylu
wchodziłam na bloga świat asi co podała link i tamta mimo ze jest troche pulchna o niebo lepiej wyglada, ubrania ma czyste, wyrasowane, dopasowane do siebie, a tu wszystko wyglada mi na brudne klejące i kojarzy sie z lumpami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorva co za pojebanny świat
żeby nie mozna było załozyć tego na co ma sie ochote :?I co z tego ze nie słucha waszych rad? Mnie też nie wszystko pasuje z tych kreaceji ale nie musi.Czemu mnie zbiera na wymioty gdy ide czasami po miescie?-Bo widze klony -po raz kolejny ten sam plaszcz,te same buty ,te same stylizacje.Ona ma prawo ubierac sie jak chce,jesli popełnia jakieś modowe wpadki i o tym wie ,tzn. ze jej tak pasuje.Wiekszość z was jest na ,,jedno kopyto''.Po co sie tak podniecacie co? Niepodoba się to pomyśleć i iśc dalej po swojemu,chyba że cos innego was boli i chcecie to stłumić w sobie -smarując ile sie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, jej blog robi furorę wśród moich znajomych właśnie - i NIKT się nie śmieje że biednie, a że kiczowato :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
nic nie gadają. Pewnie jej nawet nikt na ulicy nie zauważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
do jej nk jest link kilka stron wczesniej, poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
haha i same jej robicie reklamę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×