Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Gość monia myślałam, że
a co cie to obchodzi, ze pieprza bez sensu? Bo w tym momencie przeczysz sama sobie. Kazdy ma sie odwalic od dziewczyny z bloga, bo to jej sprawa co robi, a ty sie czepiasz innych, bo tak ci sie podoba i maja przestac, zdecyduj sie dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz woczoraj chciałam napisać
jedziecie po tej dziewczynie od wczoraj, a nie potraficie postawić się w jej sytuacji! popatrzcie na otoczenie 0 to obskubane podwórko, spękany beton, w pokoju meble, których pewnie żadna z was pewnie nawet do PIWNICY by nie chciała, te kubki każdy inny, boazeria komunistyczna.... NIE WIDZICIE jaka tam musi być BIEDA? ...kurcze ona Avanti traktuje jako INSPIRACJE.... nie jestem jakaś burżujką.... ale dla mnie to co najwyżej PRZEWODNIK po sklepach :P ...a dziewczyna mimo to ma chce kolorowa, chce coś zrobić z niczego i to pokazać! fakt wychodzi na razie to marnie, ale myślę.... że sama ta odwaga i chęć może być inspiracją dla wielu dziewczyn w podobnej sytuacji..... szkoda takie hieny jak wy zabijają w ludziach tą iskrę bez chwili zastanowienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co
wam chodzi w ogóle laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorszy gust to ciężko mieć :o I naprawdę nie trzeba dużo kasy żeby ładnie się ubrać, na allegro można znaleźć masę ciuchów za bezcen praktycznie, dodatków też, na przecenach też - jak się nie ma klasy to nawet kasa nie pomoże, miałam na studiach koleżankę z biednej rodziny a wyglądała zawsze stylowo i szykownie, wyprzedzała trendy, a nie robiła z siebie klowna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia myślałam, że
a gdzie ja napisałam, że ją opierdalałaś? Ja napisałam coś zupełnie innego. W stosunku do osób, ktore wg ciebie pieprzą bez sensu zachowujesz sie tak samo jak osoby, które czepiaja sie dziewczyny z bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniamonte napisze to raz i tylko raz i wiecej nie mam zamiaru: odpierdol sie ode mnie bo nie zakladam tematow o Tobie tylko przytoczylem jedna Twoja wypowiedz, jeszcze raz napisz cos o mnie gdziekolwiek to Cie kurwo namierzymy z ekipele i inna gadka bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz woczoraj chciałam napisać
nie piszę personalnie- nie czytałam wszystkiego, w ogóle to sorry za błędy, nie mam czasu dlatego tak to wyglądam wczoraj tylko zerknęłam na tego bloga - najpierw pomyślałam, MASAKRA, ale później zastanowiłam się nad otoczeniem w której sa te stylizacje i zdałam sobie sprawę że tam jest bieda ogromna! i ta laska stara się ubrac za 5 gr jakoś.... ...wyprzedaże wyprzedażami - ale nie każdy mieszka w mieście gdzie są wielkie galerie, a dojechać do dużego miasta też kosztuje! na allegro niby tanio ale 5x trafisz niebywałe badziewie zanim zakup się uda - to tez jest irytujące, w sklepikach w małych miejscowościach, w większości jest badziewie po zawyżonych cenach :O ....sama mam teraz ten problem, bo mieszkałam we Wrocku miałam 10 min do kilku galerii - to miałąm super szmaty za grosze.... teraz mamy dom pod Wrocławiem, małe dziecko i juz jest problem - na miejscu niczego nie kupię, do wrocka jest cała wyprawa, a na allegro wiele nietrafionych zakupów- w rezultacie chodze w ciuchach z zeszłych sezonów i juz mnie to zaczyna wkurzać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
do wielkiej obronczyni - wejdz na tego bloga jeszcze raz i poszukaj sobie postow np o tym, ze byla w galerii krakowskiej i zobacz co tam nakupila. ja takich szmat bym nie wziela za darmo, a ona na to wydawala kase. to nie jest kwestia biedy, tylko kompletnego braku gustu, ona by wydala 50 zł na kompletna szmate z bazaru, podczas gdy za te kase moglaby miec 2 bluzki z zary po przecenie, ktore by wygladaly naprawde fajnie (wiem, bo sama poluje na promocjach). wydaje kupe kasy na kompletnie chujowe ubrania, bieda nie jest usprawiedliwieniem - nie mam kasy - nie kupuje, mam pare groszy - albo oszczedzam na cos fajnego, albo kupuje za te kase cos, co wyglada jako tako, da sie. do tej laski nic nie dociera, rozumiesz? wszyscy jej pisza - zmien makijaz, a ona dalej maluje sobie oczy na czarno i wyglada jak pokraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
jeszcze jedno - ona zamiawia sobie ciuchy nawet z anglii i to takie szmaty ze bytm nimi podlogi nie wytarla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
odpowiadam na posta ktory zostal napisany od rzeczy i bez pokrycia, wiec wynocha, moniamonte - nie odzywaj sie do mnie łaskawie, nie pozwolilam ci szczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz woczoraj chciałam napisać
hahahahhahahahahahaha>> czytałam o galerii krakowskiej, co ona sobie tam miał kupić jak np. miała 30zł w portfelu a najtańsza bluzka była za 60 :O nie wyszła byś zawiedziona w takiej sytuacji ze sklepu? ...nie jestem jej obrończynią wielką ani małą :P, nie znam jej - ale nie rozumiem jak można tak pochopnie ferować wyroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
po 1. w galerii krakowskiej jest ponad 200 sklepow, wiec nawet za 10 zł by cos znalazla jakby chciala, 2. bluzka kosztuje 60 zł, mam przy sobie 30, w takim razie kupuje szmate za 30 byle jaka, zamiast uzbierac kolejne 30 i kupic to co chce? co robi normalny czlowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przeczytałam prawie całego bloga, i jestem głęboko zaskoczona :) Nie chodzi mi bynajmniej o ubrania (jakbym weszła do siebie na strych i odnalazła pudła z cichami po babci i mamie, to pewnie skomponowałabym podobne zestawy), ale o mniemanie tej dziewczynki o sobie. Do łez rozbawił mnie tekst: "cała szkoła z zapartym tchem czekała na mnie, aż przyjdę do szkoły i w co będę ubrana, bo zawsze byłam ubrana i ładnie i modnie i kolorowo" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Widelec Widzisz , niektóre idiotki nie mogą pojąć,że nie chodzi o to,że nie ma w ogóle gustu - chodzi o to, że myśli "jestem zayebista , wszyscy na mnie patrzą" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz woczoraj chciałam napisać
hahahahhahahahahahaha> specjalnie poczytałam opisy pod stylizacjami 99% tych rzeczy to jest szmateks - znalazłam dosłownie jedne sandały z Zary i t-shirt z HMu.... moim zdaniem ona wydaje na komplet max 10zł... jedynie koraliki ma z normalnych sklepów! ...niestety dla niektórych to abstrakcja :dozbierać sobie: z tego co czytałam to ona w tym Krakowie była w zupełni innej sprawie.... ... a sama wiesz jak jest z wyprzedażami, ceny nie są od razu niskie, trzeba pilnować lub trafic na ten pierwszy dzień gdzie jest na prawdę tanio i jeszcze jest wybór! ...a ciężko jest wyglądać dobrze w samych ciuchach ze szmateksu - na prawdę nie zam osób które to potrafią - większosć miesza - czyli np. porządne jeansy - bluzka z ciuchlandu - buty markowe - torba z ciuchów, jak dla mnie t oo na chce zrobic coś z niczego! Ja nie kwestionuje tego, że ona wygląda fatalnie, staram się tylko zrozumieć jej motywację - dla mnie to wygląda tak jakby ona chciała zignorować swoją biedę - być ponad nią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz woczoraj chciałam napisać
OstraSiostra> a moze ona jest zajebista na tle swojego szarego otoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, może. Szczerze mówiąc, nie przepadam za takimi dyskusjami. Ktoś się do mnie doyebał,bo napisałam że dla mnie nie ma gustu ta dziewucha. a sprawa jest prosta- wystawiła na widok publiczny swoją facjatę, swoje szmatki, swój gust - niech teraz liczy się krytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nawet nie będe komentować tego, jak ona wygląda (chociaż te buty z cichmajlandów to mnie osłabiają, a ona je górnolotnie nazywa "czółenka"). sama chodzę do szmateksów i wiem, że można tam znaleźć niezłe cacka, ale na Boga, w samych ciuchach ze szmateksu nie da się wyglądać dobrze, chyba, że naprawdę ktoś znajdzie super rzeczy, zajebiste jeansy, do tego t-shirt. Ale te buty... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×