Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Gość a to tu
autorka bloga tak o sobie pisze: O mamo... Lubię glamour, kobiece sukienki, spódniczki, wysokie obcasy. Ubrania dopasowane i bardzo seksowne. Nie lubię takich stylów jak punk. Nigdy bym nie założyła glanów, nie przebiła wargi czy brwi, nie zrobiła tatuażu. Cenię sobie klasykę, ale w tym lubię szalone kolory i nietypowe fasony. Bez wahanie do czarnej garsonki ubiorę kolorowe buty, i dużo widocznej biżuterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'No i teraz Karolina Malinowska (..), niezła figura, nieciekawa twarz i koszmarne włosy(..) makijaż dobrany a włosy dalej szkoda wspominać i ta niemożność czy nie umiejętność oceniania innych i samo ubrania się.' curva, wymiekam. ONA mowi,ze ktos nie potrafi sie ubrac ;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://farm5.static.flickr.com/4055/4449678535_39d769e4a5_o.jpg Mój makijaz i bizuteria. Opaska jest zrobione przez Roberta na wzór tej od Syni Rykiel dla H&M Eeeej, to wlasciwie jest troche fascynujące. Ze jej facet nia jest, mimo tego, jak sie ubiera. I malo to, sam jej w tym pomaga. Nie chce byc zlosliwa, bron Boze, ale on ją naprawde musi kochac :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy dowód, że miłość na prawdę bywa ślepa takie pasztety głupie mają szczęśliwe życie hehe wiele im nie trzeba do szczęścia..... jak się czyta ten jej blog, to już nawet z tego są niezłe jajca Ciekawe co by o niej Jacykow powiedział ??? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
dearmissJC- znasz dziewczynę? Może jest fantastyczna koleżanką, dziewczyną, kochanką? Znasz tylko jej ubrania. Chciałabyś, żeby Ci ktoś analizę osobowości przeprowadził tylko na postawie Twojego zdjęcia w stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
kocham ten temat sluchajcie, jak go zakladalam to w zyciu nie pomyslalabym, ze bedzie tak popularny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ona sobie tak ceni ciuchy, że stało się to niemal jej celem życia-to jest pusta... bo ciało to tylko ubranie, a rzeczy materialne są nic niewarte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
kochanką :o jak dla mnie to ona jest dziewicą, widzicie jej tryb zycia? kosciol, impreza w domu, nie mylic z domowka, raz wyszla z jakas kolezanka na kawe o 8 rano :D super ma zycie. a chlopaka to bym przez szmate nie tknela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
czyli teraz będziemy sobie analizować jej tryb życia? hahaha> no to masz powód do radości, bo to nie Twój chłopak. Szczęśliwa tez nie może być, bo nie potrafi dobrać ubrań? Może od razu dziewczynę rozstrzelać? Co Was będzie straszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam jej i napisałam, że nie chcę być złośliwa ;) Ale czytając chociażby to forum widać, że w realu ma przesrane, o czym sama wspominała w swoich notkach. Więc podziwiam jej faceta, że z nią mimo wszystko jest, że się nie wstydzi jej nietypowych ciuchów, mało to, jeszcze ją w tym wspiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I że musi to byc szczera i bezwzględna miłość, z czego laska na pewno się cieszy i czego [szczerego uczucia] można jej pozazdrościć ;) O urodzie obojga nie ma co dyskutować, bo nie o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak jej na starość odjebie, skoro już jest taką pocieszną postacią... może na odmiane- teraz jest młoda i ubiera się w dorosłym stylu, a jak będzie stara to na młodo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytłumacze Wam.. a co byś chciała analizować w takiej powypadkowej kalece jak ja, która ledwo może się ruszyć :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
nie wiemy czy ja wspiera, moze on tez z innej planety jest i dla niego to normalne. jak dla mnie to ci jej znajomi i chlopak to sa tacy z doskoku, tzn jej nikt nie chciał, jego tez nie, to sie spotkali i dobrali, jej znajomi tez widac ze zadowolą się imprezką w domu przy herbacie i piosenkach krzysia krawczyka. takie niewymagajace towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
wyprodukował buahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
dear - ja akurat nie mam zamiaru Cię analizować, bo mnie wisi i powiewa jak wyglądasz. Chodzi o to, że nie chciałabyś, żeby ktoś wyciągał jakieś wnioski tylko na podstawie tego zdjęcia. chciałabyś usłyszeć, że jesteś grubą idiotką np? Wątpię. (nie uważam, że jesteś gruba, czy idiotka, żeby nie było) hahaha- proszę Cię przyhamuj, bo zaczynasz przesadzać. obraca się w takim, a nie innym towarzystwie i nic nikomu do tego. Ty masz inne i dobrze. Ona ma swoje i też dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
ja tam bym nie miała nic przeciwko temu, żeby mój chłopak coś dla mnie "wyprodukował"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaaaaaaaaaaaaaaaaa
popłakałam się ze śmiechu - hahahahahahah dzieki za taki temat az mi się nie chce iść do domu i chętnie nadgodziny zrobię :) a autorka bloga jest moją idolką - jej bezkrytyczność w stosunku do samej siebie jest poprostu niesamowita !!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×