Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Gość juz woczoraj chciałam napisać
raczej będzie dumna - ja nigdy nie miałam 30 stron tematu o swoich problemach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
nie mam konta na blogspocie, a ona nie przyjmuje chyba od anonimow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"raczej będzie dumna - ja nigdy nie miałam 30 stron tematu o swoich problemach" napewno bedzie dumna że została nazwana wieśniarą, bezguściem i tak dalej i tak dalej. Ona nie ma problemu, to wy macie problem z akceptacją otoczenia, w anglii chodzą cali na różowo, czy z pankiem różnokolorowym i nikt na nich nie patrzy tylko "głupi" polak dla którego wygląd jest najważniejszy. Dziewczyna ma swój styl i swiat którego wam brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny słuchajcie czy to ona dała to pytanie na forum i link do swojego bloga???? NIE!!! To po co ją obrażacie??? bo to jest anonimowe??? Piszcie na jej blogu i nie obrabiajcie dupy za plecami. Jeszcze wklejacie linki i uważacie ze to jest zabawne i uważacie że to jest ok... żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
punk na glowie ma wiecej stylu niz ona, od jej ciuchow czuc stechlizne, ja to czuje nie wiem jak wy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciny sweter, aseksualne buty, biustonosz jak dla 14 latki , niedopasowane spodnie i dziecinne bransoletki nazywa "sexy" ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
ale o co ci chodzi? na kafe latwiej sie pisze niz na blogu kogos kto komenty musi najpierw zaakceptowac. problem masz jakis, idz ja przytul albo idz z nia do szmateksu, zaprzyjaznijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam grupon
Na tej stronie http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ mozna za polowe ceny albo taniej skorzystac z zabiegow kosmetycznych i wielu innych w danym miescie, wystarczy sie zarejestrowac i sprawdzic co oferuja w twoim miescie. Taki zakupiony bon mozna podarowac jako prezent. Nie bedzie na nim zapisane ile placiles tylko na faktyczna jego wartosc. Ja juz skorzystalam w Poznaniu kupilam bon na mikrodermabrazje zamiast 120 zl zaplacilam tylko 45 zl( i na bonie z ktorym mam isc do salonu na zabieg jest napisane 120 zl), teraz chce sie zapisac na kurs tanca zamiast 120 zl zaplace 50zl. Kolezanka mi to polecila i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coś ty taka obrończyni? Dla mnie nie ma znaczenia, czy umieszcza swoje zdjęcia na blogu, czy na forum. To i to jest INTERNET, więc wszyscy mają dostęp do jej twórczości, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naoglądała się dziewczyna
gossip girl i stylizuje się na fashion vicitm xoxo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
zdjęcie ze stanikiem na wierzchu jest żartem. Szafiarki, czy jak one się zowią zrobiły sobie taką akcję i na kilkunastu blogach modowych pojawiły się stylizacje z bielizną nałożoną na bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"problem masz jakis, idz ja przytul albo idz z nia do szmateksu, zaprzyjaznijcie sie" żal mi takich ludzi jak ty hahahahahahahahahaha, nick masz zupełnie jak swoją osobowość i inteligencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
koło chuja mi to lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
najbardziej to żal takich obronczyn wlasnie swietojebliwe wlaza na kazdy temat i zgrywaja wielkie matki teresy, chcesz zbawic swiat? juz takiego jednego mielismy na swiecie, Michael Jackson mu bylo, marnie skonczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy widelec- ponieważ ty z nią nie będziesz żyć, nie będziesz jej oglądać na codzień a masz dużo do powiedzenia jak ona wygląda. A co ciebie to wogóle interesuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaasdfg
wyglądasz w ciemnych oczach jak jakas Świetłana z Ukrainy albo transwestyt , zniszczone włosy a własciwie siano. szkoda bo masz piękna figurę hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
a najbardziej Was boli, że dziewczyna ma wasze komentarze w doopie:classic_cool: Co będziecie biedne ciotki robić, jak skasuje bloga??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M@jkA masz problem z odróżnieniem świata rzeczywistego od wirtualnego :D Komentujemy, bo mamy do tego prawo . Jak Ci się nie podoba to żegname

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahaha nie chcę zbawić świata, chcę go oczyścić tylko z padlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×