Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Ależ masz prawo uważać, że jestem gruba (a z pewnością taka jestem porównaniu do bohaterki tego topiku), każdy ma prawo określać innych wg swoich kryteriów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie dziwie,ze tu wszyscy po niej jada. I nie dlatego pewnie, ze jej zdjecia sa latwo dostepne w sieci. Tylko, ze ona pozuje na wielka znawczynie mody, malo tego nie przyjmuje krytyki i swiecie wierzy w to ze jest modna, trendy, cool a kazdy chcialby miec jej wyczucie stylu:D To jest irytujace, ale tez zabawne. Bo jesli chcemy popisac sie w jakiejs dziedzinie to wypadaloby sie na tym znac, inaczej narazamy sie na osmieszenie jak wlasnie autorka bloga. I to, ze ja tutaj dziewczyny wysmiewaja jest calkiem naturalne, sama sie smialam, moja kolezanka tez (musialam to pokazac:P). Jedyne tylko co ma fajnego ta cala pannica to to ze ma swiat w dupie, ona jest wedlug siebie super modna, ladna, a nawet podobna do jakiejs modelki:D i nikt jej z tego bledu nie wyprowadza. Pewnie dlatego ze jej znajomi, chlopak rowniez intelektem nie grzesza, co w sumie latwo dostrzec po tych zdjeciach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
chyba poblokowala galeryje na enka :D tez was kocham hahahaha, tyle smiechu nie mialam od dawna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
"o w sumie latwo dostrzec po tych zdjeciach" jasne, jasne:/ nikomu z Was nie życzę znaleźć się w podobnej sytuacji. zostać ocenionym po kilku zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
no ale to przeciez widac! kompletnie niewymagajace towarzystwo, zreszta zauwaz - ona studiowala polonistyke pol roku i zrezygnowala, jak ona sie dostala na te studia z takim stylem pisania? ja czasem nie rozumiem co czytam, duzo ludzi na to zwrocilo uwagę. jest po prostu troszkę nieogarnięta, nie ma wygorowanych ambicji, interesuja ją tylko ciuszki i sekend hendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie znajde w takiej sytuacji bo nie upubliczniam z duma jakichs marnych zdjec i nie robie z siebie wielkiej znawczyni mody. Poza tym nie pozwolilabym tez aby moja kolezanka umieszczala moje zdjecia na swoim blogu czy tez profilu na nk. Ale jak widac jej znajomi lubia lans i chetnie przystaja na pokazywnie sie w siec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuu
zdjęcia nie są zablokowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta to ze autorka bloga nie grzeszy intelektem widac nie tylko po zdjeciach. Ja juz bym takiej kolezanki nie chciala, a na pewno bym sobie zdjec z nia nie robila. A jej towarzystwo jak widac ja lubi wiec musza byc do niej podobni. Stad tez moja ocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
lece do domu, ale wroce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
hahaha- no dobrze, więc odbiega od poziomu twojego towarzystwa. To takie straszne? Nie wkręca się do Twojego grona znajomych, bawi się ze swoimi. Takimi na miarę swoich możliwości (tak, już to pisałam). Może ma małe ambicje, płytkie zainteresowania, ale czy to ją czyni złym człowiekiem? Pomyśl chwilę. Komu ona krzywdę robi? Chyba tylko sobie. Ale na swoja odpowiedzialność. Ubliża Ci czymś? Założyła sobie bloga, może w ten sposób chce sobie podnieść samoocenę, bo jest w gronie innych blogowiczek. Nie wiem. Może dlatego kreuje się na znawczynię mody. Żadna z nas nie zna dziewczyny osobiście. A ona naprawdę nie zasługuje na jeżdżenie po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bic bic o tak
kurwa ale ona po prostu jest zalosna i chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasluguje jednak na krytyke bo uwaza sie za znawczynie w dziedzinie o ktorej tak naprawde nie ma zielonego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
ewelina- naprawdę uważasz, że ktoś słucha jej rad w dziedzinie mody? a nawet jeśli, to też na swoją odpowiedzialność. Dlaczego przeszkadza Ci, że ma własne zdanie? Nie jest lekarzem, który może kogoś uśmiercić, bo dawał złe rady. Ona nikogo nie krzywdzi. Nikogo nie obraża. Nikomu nie ubliża. Rani twoje poczucie estetyki? Nie wchodź na jej bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty plaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jka nic...
nie chce mi sie logowac,no ale Kamila nie zaakceptowala mojej wypoweidzi ,ale moze tu zagladnie . dziwne ,bo np. to zaakceptowala: Abellina pisze... Fryzura spoko ,ale ciuchy to bym nawet ich za darmo nie chciała. Nie wiem czym ty się chwalisz! na modzie się nie znasz , nie masz pojęcia o łączeniu kolorów i ogólnie słowo moda w Twoim języku funkcjonuje jako WIOCHA. Ogarnij się i nie rób z siebie pośmiewiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ona na codzień
wygląda inaczej co widać na jej i jej partnera zdjęciach z nk ,więc nie pidoolcie i niedoszukujcie sie sensacji za wszelką cene....A że stylizuje się na lata 50 60 te jak pisła to co? Napisała wyraźnie że zasoby ciuchowe ma OGRANICZONE i troche kombinuje .Wiele z was laleczki wygląda jak dzi*ki i to jest cool to już nie wiocha?hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahahahahaha
wystawia na widok publiczny swoich znajomych wiec mam prawo ich ocenic tak samo jak i ją. czy mam prawo oceniac albo krytykowac kogos mimo ze mi krzywdy nie zrobil? co za glupie myslenie, to w takim razie kazdy kazdemu powinin sie podobac i nie powinnismy sie odzywac, ze np nasza przyjaciolka ubrala sie jak pol dupy zza krzaka, lepiej to przemilczec, niech sie z niej smieja. moze Ty tak bys zrobila, ja stawiam na szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy o niej-
-że kreuje sie na znawczynie mody,a wy niby nie?kazdej z was tez wydaje się ze jest najlepsza najładniejsza naj sexowniejsza ble ble bleOna o was może powiedziec tak samo kreują sie na gwiazdki a wyglądają jak koorvy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahahahahaha
my nie zakladamy sobie blogow o modzie, mozemy oceniac jej wiochmenski styl, bo taki wlasnie jest i to kazdy widzi (tak jak z koniem :P), co nie czyni z nas znawcow mody. jakbym sie za taka miala to bym miala szafiarskeigo bloga, a nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik założony wczoraj o północy,a już ponad 1000 wypowiedzi:D TO SIĘ CHYBA ZALICZA DO REKORDU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem pod czarnym nickiem napiszę. hahaha- nie wychowasz dziewczyny, rozumiesz? nie Ty pierwsza ją oceniasz, czy krytykujesz. Wiele osób próbowało, a dziewczyna robi swoje. Nie jesteś jej przyjaciółką, więc co Ci zależy jak wygląda. Ona jest po prostu inna. Wyróżnia się, odróżnia się od Was. Założyła sobie bloga, bloguje, kreuje się na znawczynie mody i nadal nie ma powodu do tego, żeby ją niszczyć. Żyj i pozwól żyć innym. Zapytam jeszcze raz: krzywdzi kogoś? Ubliża komuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był tu ruszony temat że mała miejscowość, że nie ma gdzie tanio kupić... Dziewczyny, Dębica wcale nie jest mała! Wcześniej nie zwróciłam uwagi na miejscowość, ale teraz popatrzyłam i co? Dębica to duże miasto! Więc argument z tym że w małym mieście nie ma jak kupić ciuchów - odpada! A komentarz abeliny mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregii
Nowy portal społecznościowy www.sitetalk.com/gregorii2004, duuuuże możliwości - realna konkurencja dla facebooka. Zachęcam do rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilka1234567890
a mnie się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahaha
pewnie stad ten nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejo hejoo
up up :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
up up, gdzie jestescie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×