Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Gość hahahahhahahahahahaha
majka zapraszal cie tu ktos? won nie chce mi sie nowego zakladac,przywiazalam sie do tego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za godzinę albo
dwie się rozkręci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z wypowiedzi autorki
bloga Jak już pewnie zauważyliście od czasu do czasu dzielę się z Wami swoimi uwagami dotyczącymi różnych tematów. Dzisiaj chciałabym poruszyć temat sesji zdjęciowych. Na wielu blogach pokazywane są skany z Vogue, czy harpers bazaar albo innych prestiżowych magazynów. piękne, fantastyczne, świetnie zrobione. ale dla mnie za odległe, mogę je tylko podziwiać. nie jestem w stanie sobie wyobrazić że miałabym tak wyjść na ulicę. i nie daje rady wybrać z tego czegoś codziennego. owszem, niektóre te minimalistyczne są inspiracją. ale dalej odległą. Ja czy zwyczajne kobiety potrzebujemy czegoś ,,normalnego". Tego dostarcza mi Avanti. Natrafiłam na ten miesięcznik kilka lat temu i zaczęłam zbierać. Sesje są genialne, a do tego takie ludzkie. od razu wiadomo że te ubrania są po to żeby je nosić do pracy, na weekend, na imprezę. i są mocną inspiracją. wszystko jest czytelne. trendem numeru są płaszcze? ok. sesja z płaszczami jest jasna. wiadomo jakie są modne, z czym je ewentualnie łączyć itd. Dla zwykłej kobiety niezwiązanej z modą a chcącej wyglądać dobrze taka sesja będzie bliższa niż ta nierealna z Vogue. Np. mnie bardzo podoba się linkowany nie tylko u mnie blog Pandory. ale tylko ze względu na estetyke jej zdjęc. Ze względu na jej niecodzienną cudowną urodę. Zawsze idealny make up. Ale co do ubioru w życiu bym się tak nie ubrała. Moja mama powiedziała do mnie gdy pokazałam jej bloga Pandory: ,,Ona jest normalna?? lata po ulicach w szlafroku i kwiatkach na głowie?? gdzie tu moda??" Nie będę tego komentować bo każdy ma prawo do własnego zdania. Wracając do tematu, będąc na zakupach czy w sklepie czy w sh i mając w ręku jakąś rzecz i ją skądś kojarzę zapala mi się lampka: ah, podobne było w avanti połaczone z jakimś x. Nie zawsze to kupuje, bo za drogo, albo na mnie nie pasuje, albo jest nie w moim stylu. Ale zawsze nasuwa mi się jakiś gotowy zestaw do tego dla mnie albo dla któregoś z moich przyjaciół. Tak samo ubrania i dodatki pokazywane na stronach tej gazety są dla mnie bardzo fajne i są inspiracją. xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
jesli w avanti pokazuja takie shity jak ona na siebie kladzie to nie mam pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hahahahhahahahahahaha zaskakujesz mnie poziomem inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuulala
a nie przyszło Wam do głowy, że z laską coś jest nie tak? Przecież ona może być poprostu upośledzona. Może w małym stopniu ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydaje że jest normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, że nie jest upośledzona. Może ma lekko skrzywiony obraz swojej osoby, a jej rodzina, chłopak i bliscy zanajomi tylko utwierdzają ją w przekonaniu, że jest najlepsza, świetnie wygląda itp. Co jest dobre, ale nie wtedy, kiedy dziewczyna się osmiesza, a oni tworzą jej jakąś "drugą rzeczywistość", że niby krytykanci nie mają ani trochę racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugar_kane jaki mają mieć na nią wpływ jak ona jest szczęśliwa??? co mają jej powiedzieć nie rób tego czy tamtego jak to jest jej życiem??? Zobacz na te cztery z innego topiku- to tam jest jakies nieporozumienie, a nie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że gdyby od czasu do czasu jej rodzina, chłopak czy znajomi powiedzieli jej kilka OBIEKTYWNYCH, może nawet gorzkich słów, dziewczyna by się trochę ogarnęła. Można wmawiać dziecku, że jest pępkiem świata, ale wtedy zderzenie z rzecywistością jest dla niego bardzo bolesne :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tamten temat mnie znudził poczytałam troche małych awanturek ostrej i dresa ale mało było na temat tych maszkaronów z linków więc odpuściłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podaj temat do nowej dyskusji bo o tej dziewczynie z bloga to tez juz nudne się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubieŻelki
NO FAKTYCZNIE JAJA JAK BERETY...ALE JAJCARA Z cIEBIE USMIAŁAM SIĘ AZ MI SIĘ USZY TRZYNSŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz@r myszk@
Bardzo ładny, zgrabny, elegancki komplet. Buty prześliczne;) Myślę, że tego stylu powinnaś się trzymać. Osobiście czuję się również zobowiązana do skomplementowania butów w "stroju galowym" (fioletowych) - są wprost bajeczne. Jeżeli chodzi o resztę strojów. Generalnie są one mniej lub bardziej fortunnie skomponowane. Myślę, że masz potencjał wynikający z odwagi (nie boisz się oryginalnych, żywych połączeń co jest rzadkim i ogromnym atutem) oraz entuzjazjmu. Nie chciałabym abyś zraziła się do "świata mody" jednak myślę, że powinnaś przystopować i zastanowić się nad tym czy przypadkiem ktoś infantylny (czyt. dzieciaki "wsiuny", noszące buty z czubami, jeansy z ćwiekami, sukienki z gorsetami itp., czyli innymi słowy ludzie ze wsi, którzy nie mają za grosz własnego stylu i noszenie tego samego co wszyscy uważają za cooool!) może nabijać się z faktu, że ty chociaż próbujesz ubrać się nowatorsko (fakt, że w większości z dramatycznym wręcz skutkiem np. "Szpilki na giewoncie"). Życzę powodzenia i trzymam za Ciebie kciuki. noszsz kurvaa ja jestem ze wsi i potrafię sie ubrać- wkurviaja mnie taki komentarze, laska po prostu ubiera się jak straszydło- w najgorsze rzeczy jakie mozna znaleźć w lumpie( żeby nie było , tez tam kupuje, ale naprawde można sie tam ubrać dobrze i elegancko) Moja bratanica ładniejsze ciuszki dla swojej Barbie szyje , a ma dopiero 8 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien pannnnnnnnnnnnn
no a zdjęcie na ,,prywatce" ze znajomymi i chłopakiem.. Wszyscy wyluzowani, no domówka, że klękqajcie narody.... http://www.flickr.com/photos/25353034@N03/5028703389/ Zwłaszcza ten w kapciuszkach wygląda na zawaliście wyluzowanego :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×