Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miejski styl

Jesienne zakupy. Czy muszą być kosztowne?

Polecane posty

Gość morgana56
Wszyscy wklejają tu linki z allegro o_O Ja tam wolę sama iść do jakiegoś sklepu, czy tak jak wspomniały koleżanki do centrum handlowego i wyszukać coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka1978
Ja nie lubie kupować przez internet. Wole przejść się do sklepu i dotknąć, przymierzyć itp. Ciekawa całkiem wydaje się być oferta Tkmax. Nie byłam jeszcze ale mieszkam niedaleko Blue City i zbieram się wypadu. Boję się tylko, że dużo pieniążków tam zostawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christia
Nie no, nie wrzucajcie linków do Allegro- na pewno nie kupię sobie ciuchów nie mierząc ich wcześniej. Trzeba obskoczyć centra handlowe, zacznę od sprawdzenia cen w tym nowym Tk Maxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mir_ka
Warto tam zagladac co jakis czas. Mozna tam wyhaczyc na prawde dobre promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebbbcia
Czy to jest temat wklej linka o_O Muszę sprawdzić w takim razie ten sklep, bo tez przydałaby się jakaś fajna kurteczka na zimę tym bardziej, ze się coraz zimniej robi. W Blue City mówisz....sprawdzę jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieznaizaba
Nie wyobrażam sobie kupić ubrania nie przymierzając go, jak poprzedniczki lubię pochodzić po centrum handlowym i wybrać coś fajnego sprawia mi to dużą przyjemność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casa_bonita
Nie muszą być, najlepiej szukać przecen i okazji. Tak samo jak przedmówczynie najchętniej chodzę do centrów handlowych, w Warszawie do Blue City (chyba najlepsza w kraju), w Krakowie do Krakowskiej (przy dworcu PKP). Nigdy nie miałam poczucia, że ubrania które kupiłam były za drogie albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumburka
Do tk max warto zagladac. Ceny sa bardzo przyzwoite. Mozna trafic bardzo duzo niezlych okazji. Tylko trzeba byc szybka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FigielekP
Byłam dwa razy w Tk w Blue City. Jak dla mnie bardzo fajnie. Jest tyle rzeczy w dobrych cenach, ze sama nie wiem na co się decydować. Lepiej tam wchodzić z myślą o konkretnym zakupie. Jest troche ludzi dlatego lepiej bywać poza godzinami szczytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retropa
W TK sa na serio niezle promocje. Mozna kupis rzecz w normalnych cenach a nie jakichs kosmicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiija
Ja jeszcze nie dotarłam do tego sklepu, ale Blue City mam nie daleko to może jutro mamę wyciągnę i razem pojedziemy na zakupy. Mam nadziej, że uda mi się znaleźć coś fajnego. Jakby co dam znać jutro jak coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietusek
Sklep atrakcyjny pod względem ilości i różnorodności towaru jest tam go naprawdę sporo, więc lepiej od razu zarezerwować sobie przynajmniej z pół dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werris
Jeśli chodzi o zakupy kosmetyków i tym podobnych, szczególnie tych "aptecznych" to ja sobie zawsze na jesieni i zimą zaglądam do łódzkiej manufaktury, jest tam Apteka za Grosze, gdzie mają trochę kosmetyków dobrych marek w naprawdę atrakcyjnych cenach, przy okazji zawsze leki też taniej można kupić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylissaa
Jeżeli szukacie taniego obuwia, polecam tę kolekcję Deichmanna, wszystkie buty są skórzane, a ceny jak to w Deichmann konkurencyjne: http://okazjum.pl/poznan/deichmann/gazetka/01-10-2010-31-10-2010,21.html Tanich ubrań można też poszukać w tzw. marketach odzieżowych, np. w Takko: http://okazjum.pl/takko/gazetka/21-10-2010-25-10-2010,128.html Powodzenia w poszukiwaniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia26
Wcale nie musza byc kosztowne. W centrach handlowych szykuja sie jesienne wyprzedarze. Ja czekam az rusza one w Blue City tam zawsze trafiam na dobre promocje. Jest w czym wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgga
No tak jesienne wyprzedaże zapomniałam. Na takich wyprzedażach można naprawdę znaleźć super ciuchy w bardzo niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ubieracie swoje maluchy? mnie się udało zrobić jesienne zakupy dla młodej w sklepie uasi, przy okazji dorwałam spory zapas bielizny atlantic dla siebie. fajne, przyjazne rodzinie miejsce w sieci i nie tylko zresztą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finka34
W Blue masz bardzo fajny megasklep dziecko. Maja bardzo duzy wybor. Mozna wszystko sobie na spokojnie ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieznaizaba
Akurat w tym centrum handlowym jest bardzo dużo sklepów dla dzieci i maluchów a co za tym idzie? Spory wybór :) P.S jak mnie denerwują użytkownicy typu Miejski styl zaśmiecają temat nic nie wnoszącymi do tematu linkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczko z żabą, przypominam, że to ja założyłam te wątek, wiec mogę sobie wnosić do niego, to co chcę, a wszystko co wnoszę, tak się składa, że jest tematyczne ;) :) Uśmiechu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×