Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marciaa17

6-7 tydzień ciąży. NIC NIE WIDAĆ NA USG

Polecane posty

do: 4y45y behowen miał 6 miepelnosprawnego rodzenstwa pomimo to matka postanowila go urodzic... nie trzeba od razu zaprzepaszczac zycia dawniej nie bylo metod na podtrzymanie, tylko konbieta mogla lezec teraz jest medycyna i lekarze z niej korzystaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie kazda ciaza jest taka sama ale taki obraz jak ten wskazuje na ciaze biochemiczna nie ratuje sie bo zarodek sie nie rozwinie tak jak przy pustym jaju plodowym jesli ciaza trwa kilka tygodni dziecko rosnie bije serce a potem pojawiaja sie problemy to zaczyna sie walka i slusznie bo warto,Nie generalizuj bo naprawde nie mozna natura czesto wygrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia zdrowa jak najbardziej i zdrowo nam sie dzięki bogu chowa:) Tak 1987 to moj rok urodzenia:) Co do duphastonu to trzeba go zażywać dopóki nie wytworzy sie lożysko. wtedy ono przejmuje funkcje produkcji progesteronu podtrzymującego ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze z dzieckiem jest cos nie tak czasem matka ma problem albo z lozyskiem sa klopoty nie wiemy tego i walczymy za wszelka cene, sa miliony uratowanych zdrowych dzieci bo pomoc przyszla w pore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianko nie stresuj
się tak tym duphastonem bo to nic innego jak progesteron czyli hormon wytwarzany w naszym organizmie. Nie zaszkodzi on dziecku w żaden sposób. Pomaga tylko utrzymać ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiaczka spoznia mi sie 10 dni. Bylam dzis u lekarza zrobil mi usg dopochwowe i stwierdzil ze nie jestem w ciazy bo jestem w trakcie owulacji. Jesli w ciagu 15-20 dni nie dostane okresu mam przyjsc ponownie. Zapytalam dlaczego spoznia mi sie okres a odpowiedzi nie dostalam. Dziwne sama nie wiem co mam o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomóżcie. Byłam wczoraj u ginekologa by potwierdzić ciążę według obliczen powinien być to 6 tydzień niestety na badaniu USG nic nie było widać. Lekarka powiedziała że nie może potwierdzić ciąży i dostałam skierowanie na betę i mam przyjść za tydzień. Bardzo się denerwuje to czekanie jest najgorsze. Testy ciążowe wyszły pozytywnie. Jeden robiłam w dniu spodziewanej miesiączki a drugi 6 dni później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być pozamaciczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób 2 razy betę w odstępie 48godzin. to będziesz wiedziała na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś odbiorę pierwszy wynik bety, drugi w piątek, ale nerwy spokoju mi nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem twoje nerwy, ale co poradzić tak bywa...niestety ale musisz przygotować się na najgorsze, w w 6tc ciąży to już powinno być wyraźnie widać pęcherzyk i zarodek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak twoje cykle -jak długie są i czy regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cykle od 2 miesięcy są regularne 28 dni wcześniej przed ślubem przez 4 miesiące miałam na zmianę 38 dni i 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obrazie usg jeśli ciąża młodsza nie musi być widać zarodka ale jeśli to jest skończony 6 tydz to nie ma opcji żeby nie było pęcherzyka nawet jeśli ciąża jest młodsza i 2 tyg. Ja bym się raczej nie nastawiala. Ale życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj znać jaki wynik bety?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż sam pęcherzyk powinien być widoczny,może idź do innego lekarza i nic mu nie mów a zobaczysz co ci ten drugi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest tu ktoś, kto może bierze tabletki anty ? smutas.gif Ja musiałam zmienić tabletki smutas.gif kończe 3 opakowanie ale od kilku tygodnia boli mnie podbrzusze jak by macica smutas.gif mam uczucie jak bym miała codziennie ból jak przy okresie smutas.gif albo uczucie ciężkości czasami jak wstaje to mnie ciągnie w podbrzuszu smutas.gif i częściej chodzę do toalety smutas.gif czy to faktycznie może być przez zmiane tabletek ?? smutas.gif wcześniej czegoś takiego nie czułam smutas.gif jestem w odwiedzinach u mojej mamy do miasta jest dość daleko smutas.gif jak wróce do domu planuje zrobic test ciążowy ale czy wyjdzie on prawidlowo 9 dni przed planowanym krwawieniem z odstawienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejszy wynik bety 877,3 w piątek będzie kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynik bety wskazuje że jest to max. 5tc licząc od ost. okresu. Teraz czas sprawdzić czy w piątek będzie przyrost i to o ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia miesiączka była 25 sierpnia więc według obliczen jest to 6 tydzień na wynikach bety mam podane normy i według nich to też jest 6 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby pecherzyk widać od bety 1000 więc by się zgadzało ze lekarz nic nie widział. Ale i tak to dziwne bo według bety wychodziloby ze zaszlas tuż przed okresem a to ni jak się ma do twoich cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według norm bety które mam na wyniku badania jest to 5 lub 6 tydzień. Nie ma możliwości by zajść w ciążę przed miesiączką od ostatniej miesiączki mija dziś dokładnie 7 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz wszystko by było okej gdyby był widoczny pecherzyk a skoro nie ma nic to nie pozostaje ci nic innego jak czekać na wynik bety. Jeśli nie wzrośnie to nadzieji nie ma. Kiedy będziesz miała drugi wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 tydzień od miesiączki, to nominalnie byłby ok 9 tydzień ciąży. zdecydowanie powinno być coś widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja przed chwilą. pochrzaniło mi się. to 7 tydzień faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo jest coś nie tak, albo coś ci się pochrzaniło z terminem miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×