Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

**rajka teraz wybieram sie na spacer wiec pozniej wypelnie ankiete **mamaG moze tez Ci moja mala podrzuce do opieki? Tobie pare groszy a ja nie musialabym do zloba malej oddawac? :D a tu moja corcia [url=http://glitery.pl/]http://tmp4.glitery.pl/obrazki/26/85/4-A-ja-latam--3764.jpg jesli zrobi sie spacja to trzeba kliknac w okolicę slowa 'obrazki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochlastam sie jak Boga kocham pochlastam!!! 3 pani dr. czyli inna niez tamte dwie, orzekla ze patryska ma przechodzone zapalenie pluc. Ale narazie nie bedzie ingerowac. Dala skierowanie na przeswietlenie, jutro z winikami mam sie stawic!!! Bratowa konczy o 15.30 ma zajechac po mnie i pojedziemy. Teraz musze zobie ulzyc i rycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka ja już wcześniej ankiete wypełniłam:) a te zajęcia z bejbikami ciekawe.chwilowo w domu jak mam czas ćwiczę sama ale wiadomo jak to jest...raz sie chce a raz nie. Ania-dawaj dla mnie to wsio ryba czy jedno dziecko czy dwójka do pilnowania.tylko trzeba nam będzie wózek po bliźniakach załatwić hehehe :D Nowa,wyrycz sie a potem napij meliski.mam nadzieje,ze badania wyjdą ok:* padam na pysk,cały dzień w kuchni przy garach na zmianę z Gabryśką na rękach.nauczyła się uśmiechem odpowiadać na uśmiech,bawić się w akuku i wpychać piąstki w buzię mlaskając przy tym głośno-z tego ostatniego ma niesamowitą radochę.a nie daj boże jak nie ma poklasku wokół to wyje.szantażystka mała ;) zaraz kąpiel,mleko i spanie.i odrobina spokoju dla mnie.marze o kawie,fajku i godzinie w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne fajne chetnie poszłabym ale jakos samej ...jak teraz sie nie zapisze do sama bede ćwiczyła zmałym tylko pościągam sobie z internetu co i jak, a później na planty na spacerki muszę jakoś zagospodarować ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaGabrysi - jeszcze nie próbowaliśmy nowego mleka, chcę skończyć otwartą puszkę bo już malutko w niej zostało. NowaTu24 - teraz Mały pije Bebilon dla dzieci z tendencją do kolek (z żółtą tarczą). I skok przeżywa chyba też i Piotrek właśnie. Wszystkiego jest w stanie się wystraszyć. Przeraża go nawet własne beknięcie i od razu płacz. Pierdnie - płacz, w brzuchu burczy - płacz, ktoś kaszlnie - płacz. Tak w sumie to musi być jednak cholernie przerażające dla niego te nowe dźwięki, tylko kurde mógłby tak nie wyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapia i mieszac. Ja tak robilam 2 miraki nan i 2 miarki pepti. Bo te pepti niezbyt i moze niechciec pic. No i zoladek bedzie mial czas sie oswoic. Skonczysz te, a dostosujesz do pepti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu - masz rację. Będę mieszać. Bebilon z Belilonem ;] oby mi tylko jadł, inaczej w łeb se strzelę jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapia napewno zje. Moja miala prawie 2 miesiace czyli tyle co twoj teraz jak sie przezucilismy. Jeszcze nie zna za wiele smakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu24 - tylko jak później przekonać zacofaną, ograniczoną umysłowo lekarkę, żeby receptę wypisała... Nic to, jak nie prośbą to groźbą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapia ja naszej p.dr prosto z mostu powiedziałam,ze proszę o recepte na pepti bo mala ma zatwardzenia i kolki(o kolkach troche oszukałam,bo nie miała) i że czytałam w prasie i na forach pozytywne opinie i chciałabym wypróbować.bez problemu dała.do roku czasu lekarz może wystawiać recepty na mleka,później już nie.jeśli masz kartę do aptek dbam o zdrowie(np.na ul Kolejowej) tam dostajesz i zniżkę i punkty i było ostatnio po 12zł(w auchan nowym w aptece po 13z groszami) my spróbowaliśmy marchewki-łyżeczka na początek ale większość wylądowała na pieluszce.nie ten smak i konsystencja i wszystko blee.cały słoiczek sama zjadłam...i dostałam w sklepie w końcu śliwkę,ale jest od 5mż więc póki co czekam z podaniem.w sumie zmuszać młodej do innego jedzenia nie będę,przyjdzie czas na zupki,obiadki i deserki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przez to, że przytyłam chodzę obrażona na swoje spodnie i inne ubrania i w ogóle jak sobie pomyślę, że musiałabym kupować teraz ubrania o dwa rozmiary większe to mi słabo. I nie będę kupować! Schudnę! Albo w cuda wierzę ;] A chrzciny u nas 13 lutego... I pojęcia nie mam co założę na tę moją spasioną dupę... I ten brzuch odstająco-zwisający jeszcze... dżizes... W co się wbić, żeby w miarę dobrze wyglądać i ukryć co nieco?? Jakieś pomysły dziewczęta?? Bo ja wymiękam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapia nic nie mów mam ten sam problem i to moim zdaniem dość duży :P tym bardziej ze puki co żadna dieta nie wchodzi w grę gdyz mały pierś je a co do chrzcin mam taką spudnice lata a'la 60 z szerokim pasem jest taka z fajnego materiału że ściska i schowa co trzeba do tego jakiś żakiecik może coś takiego ja miałam spodnie na kancik takie z grubszego materiału i taką elegancką koszulke a'la tunike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka1986kart
Dziewczyny! Czy któraś z Was robiła może USG PRENATALNE + Doppler kolor 3D/4D u Arciszewskich? Jeśli tak,to w którym tygodniu i czy było to robione przez brzuch czy dopochwowo? Czy dostałyście później jakieś nagranie z badania i czy było to dodatkowo płatne? Z góry dzieki!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej martynka ja miałam usg prenatalne + mój lekarz załatwił mi bezpłatnie wszytkie inne testy typu pappa itp itd za free na podstawie tego iż miałam kontakt ze zwierzętami od psów i kotów po gady i płazy itp itd i mozna było podejżewać toksoplazmoze(oczywiscie jej nie było )ale jak mozna porobic to czemu nie(przez całą ciążeę tez byłam prowadzona u arciszewskich) a w którym miesiącu to musiałbym sprawdzić w papierach .a po badaniu doppler dostałam dwa śliczne kolorowe zdjęcia 4d mojego synka które stoją w ramce .kto cię prowadzi u arciszewskich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle napisałam: badanie doppler miałam każda kobieta chyba teraz ma bedziesz widziała na czerwono i na niebiesko np żyłki serduszki i inne a po usg 4d dostałam piekne kolorowe zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna ja miałam robione-w 23tc bodajże 160zł,dvd coś ok.40,usg robione bardziej dla mojej spokojności(poronienie + płód w pochwie,poród przedwczesny) jeśli jesteś zdrowa,nie miałaś problemów z poprzednimi ciążami wydaje mi się że wystarczy zwykłe usg 2D choć wiem,że nam mamom nie wystarcza(fajnie zobaczyć wyraz usteczek czy uszko naszej dzidzi w rzeczywistym czasie) jeśli chodzi o genetykę,warto iść na Parkową na krew(myśmy mieli na nfz za free) po 5tyg dostajesz wyniki.ale to też jeśli są ku temu podstawy tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna! juz od kilku dni nie moge dodac odpowiedzi na tym watku!!!! pisze do Was a po godznie nic nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! nareszcie sie udalo :) NowaTu- nie zazdroszcze Wam pobytu w szpitlu, oby Patrysia nic wiecej nie zalapala i do zdrowia szybko wracala zaraz lecimy na spacer, milej niedzieli kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Patrysi dużo zdrówka,dla rodziców-siły Ania-miłego spacerku dziewczyny mam do sprzedania ubranka po Gabrysi(od 56 do 62cm) smoczek medela calma i TT od 3mż nowe,ubrania ciążowe i do oddania DADA 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie jak Wasze zdrowko (lapia) i Waszych dzieciaczkow (NowaTu)? Przejrzalam dzis nasz topik i zastanawiam sie co slychac u mam: banan86, dobra spacerowka, laporushi, mzebr, potrojna mama i elczanka- z bliznietami :) jesli nas czytacie- odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas c.d szpital. Nie wiadomo kiedy wyjdziemy, poprawa jest ale nie na tyle by wyjsc. Za to jutro tesciu wychodzi do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;] No u mnie przeziębienie przeszło, bo się trochę zahartowałam (MamaG: jednak dobrze mi zrobiło te stanie w rozpiętej kurtce ;d). Za to zaraz po mnie przychorował mąż, a po nim Piotrek. Ale to tylko katar i kilka razy kaszlnął. NowaTu - cierpliwości, siły i spokoju Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Podoba mi się ten temat na forum i fajnie ze tak się wspieracie i radzicie sobie:) Żałuje, że tak póżno dołączam, bo widzę,ze tematyka sie zmieniła nieco niż była na początku i juz bardziej o dzieciach a nie o ciąży jak był na początku. Ale może jeszcze jakieś "oczekujące" mamy się znajdą:) Jestem dopiero w 12tc. Termin an sierpien. Nastawiam na poród sn. Jakos sie boje opperacji i ciecia brzuszka.. No ale sie nie zarzekam, bo nie wszystko tylko ode mnie zalezy. jak dzieciaczek ulozy sie nie tak to bedzie cc.. Postanowiłam skorzystać z Waszego doswiadczenia i mam parę pytanek:) Dziewczyny, kiedy najwcześniej lekarz może coś powiedzieć o płci dziecka? W którym tc sie dowiedziałyście co będziecie miały? Do jakiej szkoły rodzenia w Białymstoku chodziłyście? Jaką polecacie? Czy jest jakaś dobra bezpłatna? Czy któraś z Was chodziła na jakieś ćwiczenia /gimnastykę dla kobiet w ciąży? Czy takie w ogóle gdzieś są w Białymstoku?? Moja koleżanka chodziła w Warszawie i bardzo sobie chwaliła te zajęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sierpniowa mamo, płeć dziecka lekarz określił mi w 21tyg - błędnie ;] powiedział, że 'płeć żeńska widoczna' ;] 3 dni później poszłam prywatnie i usłyszałam: 'no jak świat światem nie widziałem u dziewczynki takich klejnotów między nóżkami' ;]. Także można określić płeć już ok.21 tyg. Do szkoły rodzenia nie chodziłam, ale słyszałam wiele pochlebnych opinii o szkole przy szpitalu na Warszawskiej. 85 741 58 95. Na gimnastykę dla ciężarnych chodzi jedna z moich koleżanek, ale niestety nie mam pojęcia gdzie. Poszukaj z necie, na pewno coś znajdziesz. http://www.magic-gym.pl/aerobik tu masz np jogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapia - wielkie dzięki!:) Jeszcze nie doczytałam wszystkich wpisów na forum, ale czytam z wielkim zainteresowaniem:) Jejku! Takie forum to naprawde coś fajnego. Przynajmniej można się dowiedzieć co nieco jak inne kobietki znosiły ciążę i że nie jaj jedna borykam się z mniejszymi lub wiekszymi problemami:):) Pewnie "świeżym" mamusiom już zachcianki nie w głowie,a le ja właśnie na tym etapie jestem:) Ostatnimi dniami ciągle chce mi się napojów gazowanych. Najchętniej to bym wypiła piwo, hehe, ale oczywiście wiem, że to bezwzględnie zakazane, a w żaden świadomy sposób nie chcę narażać mojego maleństwa. No ale dziś się skusiłam na Srite.. Cóż za mołe babelki, hehe:):) A tak a'propos tych zachcianek -piłyście napoje gazowane w ciąży? czy tylko soki i herbatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja opijałam się Mirindą ;] ojej jak ona była pysznaaaa. W ciąży możesz pić gazowane, nie popadaj w skrajności. Coli za dużo nie można, bo tam kofeina i coś tam. Jak będziesz karmić to gazowane mogą pójść w odstawkę, bo wtedy dziecko kolek może się nabawić. A teraz korzystaj dziewczyno póki możesz! Ehh... te bezkarne objadanie się snikersami... to były czasy ;]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×