Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

ale Ci zazdroszczę!! -tych kopniaków:):) A ja to chyba chciałabym chłopca.. Teściowie mają już 3 wnuczki i teść marzy o wnuku. dla mnie to pierwsze więc powinno być bez różnicy, ale tak po cichu liczę na chłopca.. Ale tak mi wychodzi z obliczen (wg tych zasad planowania płci dziecka) ze bedzie to dziewczynka:) no to przynajmniej ubranka od kogoś dostanę:) tez jakis plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
mi też była płeć obojętna , oby zdrowe. ale przeczucie miałam na synka , nawet mi się przyśnił ,i tak fajnie śmiał się do mnie .no i będzie córka. co do ubranek to ja mam po parce siostrzeńców , także pod tym względem płeć mi była naprawdę obojętna:-) u mnie będzie przewaga kobietek małych w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
ewelinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tez jakos takie uczucie jakby to siedział we mnie mały chłopczyk:) ale dwie moje kolezanki rok temu też tak mówiły i potem się okazało, że urodziły dziewczynki:) Tak ze to chyba jest na odwrót!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas mial byc Patryk. Ale do bani z moim przeczuciem. Chociaz szwagierkom dobrze powiedzialam. Tylko sobie nie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrianna - sliczne imie- bralam je pod uwage ale maz sie nie zgadzal (nie wiem dlaczego) :) my z mezem bylismy przekonani, ze u nas bedzie chlop aw 20t.c. okazalo sie, ze dziewczyna :) jejku! zaraz bede wygladac jak w ciazy- jem za trzech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) No to widze że i Was przeczucia co do płci zawiodły:) To teraz już raczej na pewno bedzie u mnie dziewczynka:) My jeszcze rozważaliśmy imie Basia, ale poki co to postawilismy na Adusię:) Wreszcie piatek:) Ale mi się dłużył ten tydzień.. W pracy było w miarę spokojnie, ale dzien wlókł się za dniem.. Już nie moge się doczekać końca dzisiejszej pracy! Śnieg sypie okropnie i wiatr duży:( A miałam już nadzieję na wiosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My myslielismy tez nad Gabrysia. Ale mamy psa w domu Gabi wiec stwierdzilismy ze nie bardzo hehe. No pogoda paskudna. Ale akkurat nam to obojetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cioteczki, wybaczcie moją nieobecność ale mam nawał pracy i rehabilitację młodej.od poniedz do środy wizyty w specjal.poradniach nas czekają.czas ucieka mi przez palce i czasami myślę,że 48godz to dla mnie było by za mało... pogoda paskudna na dodatek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Często podczytuje ten temat ale nigdy nie pisałam też jestem z Białegostoku.Mój synek ma pół roku a raczej niedługo skończy. Mam pytanie Do Nowej Tu ty robiłaś swojemu dziecku inhalacje tak? Jak moge spytać to z czego. Bo mi lekarka przypisała z Pulmicortu... I czy to nie ma żadnych skutków ubocznych czy to jest bezpieczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pulmicort i beroduar. Jest bezpieczny, ale tylko dlugie leczenie ma sens. A czemu twoj maly ma inhalacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ ma straszny kaszel a po osłuchaniu nic nie słychać zeby to była choroba jakaś..Podejrzewają że to jest na tle alergicznym.. Więc już sama nie wiem co z tym robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanie To jedną fiolke tego pulmicortu i pół soli fzjologicznej tak? i ile razy dziennie? Bo mi nie powiedziano dokładnie a próbuje od rana do przychodni sie dodzwonić i nie moge ...nie odbierają szok !!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego ci nie powiem. Bo kazdy ma inna dawke. Moja miala juz 2 razy zmieniana. Ale watpie ze jedna fiolke. Moja miala 1ml. i krople soli. Tu w szpitalu nie wiem ile dawaja. Aha ale zawsze 2 razy dziennie. Ok 10min. Albo idz do apteki wtej co kupowalas pulmicort moze maja twoja recepte, tam zawsze pisze dawkowanie. Aha ile placilas za pulmicort??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ci za podpowiedź,dodzwoniłam sie w końcu i tak jak mówiłaś 1ml i troszeczkę wody...i 2 razy dziennie..Jeszcze raz dzięki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakiej firmy uzywacie butelek i smokow? bo Ilonka aventu wogole nie trawi a canpol od czasu do czasu a ja chce by w koncu jadla z butelki (raz dziennie) bo tez czasami chce odpoczac czy gdzies wyjsc a i do roboty bedzie trzeba niedlugo wrocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy butle aventa ale smok lovi, bo aven ciezko szedl i patryska sie denerwowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja używam Avent. Zmieniłam już smoczek z 1 na 2 i jest rewelacyjnie. Mam też lovi, ale dziura w smoku za duża i zalewało małego oraz Chicco, ale tam z kolei dziura za mała ( a butle drogie były cholerka jasna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też Aventa, smoczek dwójka, za dwa tygodnie przejdziemy na trójkę. Mam jeszcze dwie z canpolu, ale skubane przeciekają przy smoczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie i "ciezarowki" juz sama nie wiem jakiego smoka wybrac, widze, ze TT to sa prawie jak brodawka a inne- ot smoczki, ktorych pewnie corka nie wezmie do buzi... dzisiejsza nocka przerabana- mala co godzine chciala jesc! glodomor maly :) Wczora odwalilismy taki spacer, ze hej i mroz nie byl straszny :D a tak to w domku siedze bo maz auto zabiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jutyro wychodzimy!!! Dr. w szpitalu powiedziala zebysmy przecisneli pediatre i zeby nam wypisal bebilon pepti 2 bo patrycha jedynka sie nie najada. Wiec mam pytanie moze ktoras bedzie chetne odkupic chyba 5 czy 6 puszek pepti 1. Bo jak nie sprzedam to zurzyje je nie bede kasy w bloto wywalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nowa: to fajnie, że nareszcie do domciu. Zdrówka życzę małej. Mleczka nie potrzebuję. Karmię piersią, a dokarmiam Nan Pro 1. Ale pewnie Lapia się zgłosi. Ona przecież Bebilonem karmi. Mój syn zaczyna powoli przesypiać całe noce. To już 4, kiedy obudził się okolo 6-tej, a zasnął o 21-szej. Nie wiem czy to przypadek, czy tak mu zostanie, ale i tak się cieszę, bo przynajmniej raz na jakiś czas się wysypiam. Żeby nie było tak różowo, to na czole wyskoczyła mu koszmarna skaza. Wezwałam lekarza, ale nie zalecił zmiany mleka. Dostał maść i juz wczoraj smarowałam. Od razu widać efekty. Dziś juz widać poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super. pewnie tak zostanie. moje tez tak spi :) a jak sie obudzi wczesniej to nie dawaj mleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę nie dać mleka, bo tak wiszczy, że sąsiedzi gotowi policję wezwać, że dziecko biję.:) Apetyt to ma szkrab jeden. Ma 2,5 miesiąca a waży 6,30 kg. Lekarz powiedział, że "aż za dobrze". A tak przy okazji to jak często jedzą wasze dzieciaki? Mój co dwie godziny z zegarkiem w ręku. Nie nadążam dlatego z produkcją. I tak jak zaczął dziś o 6 tak potem lekka przerwa do 9, potem 11, 13. I tak każdego dnia. Czy to nie za często? Wydaje mi się, że powinien podciągać nawet pod 4 godziny przerwy. A tak to nawet porzadnie nie zaśnie w dzień. Bo zanim skończy jeść, poguga itd. To na sen zostaje pół godziny i znów głodny. A zjada około 150 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty karmisz cyca i mm. Ile wypija mleka. Bo wiesz cyc to taka niewiadoma, niby duzo zje ale szybko zostaje przetrawione. Ja sie troche nie lapie w takim mieszakniu. Co innego sam cyc co innego same mm. Moja jadla co 3-4 h w nocy przerwa ok9-10h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym karmieniem u mnnie to się skomplikowało. Przez to dokarmianie mały przestał ssać pierś. I muszę ściągać pokarm i daję z butelki. Wiem więc dokładnie ile zjada za każdym razem. Nie ma tu znaczenia czy je Nan czy moje - mniej więcej tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×