Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

No tak, ale mleczko z cycka jest szybciej trawione niz mleko mm. Mm jest bardziej syte, dziecko na dluzej zostaje najedzone. 100ml cycka to nie to samo co 100mml mm.pogadaj najlepiej z pediatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - to ile chcesz za te mleczko? ;p ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
hej. no i przeżyłam wesele ,nie było tak źle nawet .ale więcej nie wybieram sie na imprezy w ciąży :-) dziś byłam na wizycie i ginek mnei rozłożył na łopatki , gdy spytałam kiedy mam zrobić test na obciążenie glukozą? a jego odpowiedz brzmi"po co ci to "? po chwili dodał że jeśli bardzo chce , to mogę zrobić. zrobię na własną rękę i bez jego łaski . a wracając jeśli pamiętacie do moich wyników krwi , to powiedział że mam gorsze niz poprzednie ale w ciąży to normalne.i nie zlecił mi żadnego brania żelaza na tą hemoglobinę co wyszła 12,1 i hematokryt 37 . mam nadzieję że nie za hoduje mnie tak że trafie pod kroplówkę z anemią. no i troszkę się wkurzyłam na niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - to trzymaj je dla mnie ;] kurde, nie wiem kiedy w Białym będę... ale wezmę je od Ciebie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie ze jumper sie udal :) Co do gienka wspolczoje, sama chodzilam to powalonej babki ktora badan prawie nie robila. Glukoza kosztuje o 12zl wiec mozesz sobie sama zrobic tak ok 24tc. A co do zelaza wpitalaj watrobke i inne przysmaki z ich zawartoscia i bedzie gitara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapia ok mleko nie zajac nie ucieknie. Tylko mam nadzieje ze moja szalona pediatra wypisze nam dwojeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielszczanka88 - a możesz zmienić lekarza? Bo taki jakiś luzak z niego tak patrzę. Jak tak sobie przypomnę to obciążenie glukozą jest konieczne w ciąży. Ja np w życiu bym nie pomyślała, że mogę mieć cukrzycę ciążową, a miałam ;] niską, ale miałam. To samo z anemią, tą to miałam sporą, ale gienek zapisał żelazo i bajera. To nie do wiary co ta ciąża z człowiekiem robi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - jak ją porządnie zmoleścisz to wypisze. Tak jak ja zmolestowałam swoją kopniętą lekarkę. Zacofany babsztyl, któremu jakbym powiedziała, żeby wypisała mi morfinę to sądzę, że by nie wiedziała co to i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muse muse ja przycisnac hehe. Zapomnialam powiedziec tutejszej lekarce zeby w zaleceniach w karcie wypisu mi napisala ze beb pepti 2, no ale moze jutro powiem to da sie zalatwic :) Na bank mam 5 puszek, ale jedna bede musiala zostawic aby miec mieszac na poczatek z dwujka. Wiec 4 albo 5 bede miala sprzedac. Ahh tak sie ciesze ze jutro do domku ze spac nie moge hehe. Aha obok na sali lezy panna co siedzie na topiku sierpniowek. Fajna laska zachecilam aby zajrzala czasem i do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
nie za bardzo mam na kogo lepszego zmienić , bo chyba wolę chodzić do luzaka niż wdychać opary alkoholu na wizycie. mówią że ten mój jest dobrym lekarzem:-) nic może okres się żonie spóźniał to mnie zbył z tym badaniem :-P a za miesiąc będzie ok . wkurzyłam się bo chodzę do niego prywatnie i to ja za każde badanie płace ,i ja to coś mam wypić , a nie on. porobię te badania i zobaczę co mi powie za miesiąc . zwykłą glukozę miałam 84 , ciekawe czy się wyrobię do 139? zostało mi tylko albo aż 3 miesiące i 3 tygodnie do terminu porodu :-) super szybko czas płynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, świat mały ;] Wezmę tyle puszek ile Ci zostanie. To nie będę musiała się do tej kretynki z Młodym ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - w Tykocinie ;] w ogóle z nami to komedia. Gdzie indziej urodzeni, gdzie indziej wychowani, gdzie indziej zameldowani a jeszcze gdzie indziej mieszkamy ;]]] No i wiadomo, że w takich 'ośrodkach zdrowia' to lekarze pozostawiają wiele do życzenia ;]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolezanke w tykocienie urodzila chlopca 1 listopada. Asia. Znasz moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki no i mleko sie rozeszlo :) Ja tez mam bardzo dobrych znajomych w Tykocinie no ale szczegolow nie ma co podawac na tym watku :) a w Siekierkach mieszka rodzina mojej chrzestnej :) Bielszczanka dobrze, ze juz po weselu - teraz tylko odpoczywacv i dobrze sie odzywiasz powinnas :) Moja ginka tez oprocz skierowania na mocz i krew nic nie zalecala az wymusilam na niej obciazenie glukoza... gdybym byla jeszcze raz w ciazy to na 100% poszlabym prywatnie do gina Sobol to chwalony lekarz (kiedys do niego chodzilam) a gdzie sie podziewa rajka i mamaGabi? NowaTu super, ze juz w domku :) Przez te mrozy nie mam sie jak z domu ruszyc- specry tylko po 15-30 min a maz zabral auto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,wpadam tylko w przelocie między pomidorową a schabowym ;) od tygodnia jeździmy po specjalistach,dziś na terapię,a od 10 marca rehabilitacja 5x w tygodniu jak się ogarnę wpadnę jeszcze wybaczcie,ze ja tak z doskoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaG - a co się dzieje, że rehabilitacja? Może już pisałaś, ale chiba nie doczytałam. Z Tykocina jest mąż. Ja znam osobiście tam tylko kilka osób, większość to z ploteczek, jak to w małym mieście ;] i tam właśnie zasuwamy do lekarza, bo tam Młody zameldowany, a tu gdzie teraz jesteśmy bez meldunku nie chcą przyjmować ;/ Ja jestem z Białegostoku i tak mi tęskno do niego... ehh... ale już może niedługo, bo coś się na delegacji słabo interes kręci i może uda nam się wrócić ;] A przez Siekierki to często jeździmy właśnie do teściów ;] NowaTu - kochana, potrzymasz mi to mleko? Bo kurde wychodzi na to, że ja dopiero w Białym będę 14-15 marca... ;/ a na pewno je od Ciebie wezmę. A mrozy mnie też dobijają ;/ muszę kupić jakieś ciuchy dla Młodego, bo mi wyrasta, a kurde ponad -10 stopni i kaszana trochę się bujać z wózkiem. Zamówiłam trochę ciuchów na Allegro, używane, fajne, ale jak to z rozmiarówką bywa - za duże jeszcze. I po prostu aż mnie trzęsie tak pragnę szału zakupowego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a skąd mnie wiedzieć, ludzie mają różne gusta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielszczanka -mi tez lekarz nie kazał robić obciążenia glukozą. Sama nie wiem czy mam to zrobic prywatnie? Bo jak nie kazał, to chyba nie ma podstaw do robienia tego badania? Czy może to każda ciężarna musi robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na rehabilitacje z powodu wcześniactwa i asymetrii młodej.ćwiczymy ją już jakiś czas i poprawa znacząca jest także dobrze. Gabi śpi,ja posortowałam jej rzeczy i za małe popakowałam,rozpakowałam do lodówy jej żarełko-dziś kurier dostarczył,ugotowałam obiad i odpoczywam z kawką. tak piszecie o tykocinie,mam tam znajomego Adasia,kiedyś razem pracowaliśmy,a w górze mam dużo znajomych-często tam jeździmy z M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam weekendowo :) ja juz na nogach bo coreczka wczoraj jak zasnela o 16:30 tak spala do 6:30 :D nareszcie mleczko moje dostosowalo sie do potrzeb Ilonki i mala ladnie spi (2 przerwy tylko Ciagle sie zastanawiam kogo sluchac jesli chodzi o podawanie jedzenia dla malej- kazdy lekarz/przyjaciolka/znajoma mowi co innego i chyba bede sluchac samej siebie :D podalam juz kilka lyzeczek jablka ze sloiczka (bo dostalam z HIPPa) aha! mam kilka kuponow rabatowych na kosmetyki HIPPa- chetnie oddam bo ja akurat mam to co potrzeba, kupony wazne jeszcze miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
sierpniowa mama nie pamiętam w którym tygodniu jesteś ale masz czas bo termin masz na sierpień chyba, a ten test robi się 24-28 tydzień ciąży. wolałabym żeby okazał o się że nie mam tej cukrzycy po tym badaniu , bo jak mam ją , oj to bym nie chciałam być na miejscu mego doktorka który mówi mi PO CO CI TO ? ostatnio przypisał mi falvit mama (wcześniej brałam feminatal) , powiedział że skłąd podobny tyle że falvit jest tańszy .ale doczytałam sie że w falvicie jest wit. A . no i nie wiem niby pisze że dla kobiet w ciąży , ale z drugiej strony wątróbki nie można w dużych ilościach jeść bo ma wit A, a tu w tabletce witamina siedzi? jak myślicie nie zaszkodzi ta witamina A ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno nie zaszkodzi. Wh a u nas jak nie urok to sraczka. Mala dalej kupka antybitykowo, czyli dziwne kupki, duza ilosc, wczoraj jedna byla z odrobina krwi. Dzis znow jedna taka. W poniedzialek lekarza odwiedze, pewnie da na posiew kalu skierowanie. MAm nadzieje ze to po kuracji antybiotykowej, a nie znow jakies cholerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielszczanka 88 - skoro tabletki są w sprzedaży to teoretycznie nie mogą mieć nieodpowiedniego składu. Wiesz, jak się najesz wątróbki pół kilo to inna bajka niż jak łykniesz jedną tableteczkę dziennie. A synuś się rozbrykał konkretnie. Jakaż to bzdura, że dziecko powinno więcej spać w tym wieku niż czuwać... I jaki płacz jak się do łóżeczka kładzie, normalnie jakby ze skóry obdzierali. Ale byłam twarda, popłakał, dostawał smoka, wypluwał, płakał i tak 3 razy, i wreszcie zasnął. Lecz znowu za chwil kilka będzie płacz, bo jeeeeeeeść ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja bym wzięła te kupony bo my akurat na hippie i gerberze lecimy.podeszłabym dziś wieczorkiem do ciebie albo jutro z małą na spacer co?Ania a kiedy u was chrzciny? padam na twarz,mała dziś tak marudna,że z rąk nie schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
pół kilo wątróbki to mi nie grozi bo w sumie nie lubię jej :-) ja mam nadzieję ze jak urodzę w czerwcu to za często nie będzie mała chorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×