Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

dziewczyny czytam i czytam i na poczatku tez niemiałam ochoty ale maz sie postarał zrobił kilka niespodzianek i ochota wróciła :ptrzeba cos urozmaicac tak jak dla dzieci to jakis nowy żel zabawka i czzy tak cos>.... .hehe dzieci szybko sie nudza i tzreba cały czas cos nowego wymyślać dziewczyny tak przy okazji macie moze przepis na racuchy (sprawdzony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki czytam Was jak czesto sie da ale jeszcze czesciej nie mam jak pisac. atiseni ja karmiac piersia podawalam malej gluten w ok 5 m-ca w postaci kaszki manny z nestle. czesto tez dawalam skorke od chleba. zwyklej kaszy m lekarz mi zabronil ale jak cos to rzeczywiscie nie mozna mm gotowac- mozesz zrobic z woda, niezbyt gesta i dodac mm pozniej. lapia - zastrzyk niestety jest nieodwracalny przez 3 m-ce i wiekszosc dziewczyn, ktore go stosowaly byly niezadowolone ale moze by sie przyzwyczaily po dluzszym czasie, plastry evra do doopy bo sie odklejaja a jak ja nosilam latem to brud sie na plastrze zbieral a ja balam sie to szorowac. my chyba na razie polecimy na gumkach, potem postaramy sie nazbierac kase na podwiazanie jajowodow w czechach (bo u nas nielegalne) a moze w miedzyczasie spiralke bez hormonow mzerb, aniluap - my z mezem przed slubem bylismy otwartym narzeczenstwem a po slubie nie mamy takiej potrzeby choc ochota na sex (w trakcie brania cerazette) byla u mnie na poziomie 1%. teraz mam wieksza ale jestem zalatana i meza nie ma wiec moze kiedys tam :D (pewnie w sobote po polnocy hi hi) aniluap - moja gwiazda najchetniej siedzialaby ze mna przy kompie i stukala w swoja klawiature lub bawimy sie na lozku w rozne laskotki, samoloty, cwicze z nia czasami a tak to kazda zabawka na 5 minut jak u Ciebie. jedynie mam taki domek (niestety nie interaktywny) i mala codziennie spedza przy nim ok 0,5-1 h. sierpniowka, rajka, nowaTu, iza-iza, mc-dulka i inne mamy i ciezarne (takze DZIEWCZYNA Z NADZIEJA) pozdrawiam i naskrobie cos w wolnej chwili a bedzie teraz ciezko bo za tydzien chrzciny :) i urodziny jednego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór MamaAnia zatrujesz z tym podwiązywaniem? czy Ty na serio? Dziewczyny zdecydujemy sie na ktores forum bo bez sensu jest wklejac posty i tu i tu, częsc odpowie tutaj częsc na drugim i balagan sie robi. Moze zostanmy tu a tam bedziemy wklejac zdjecia czy podawac prywatne jakies dane, informacje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jakby co to popieram aniluap co do forum- jednak tu jest czytelniej i nie trzeba dlugo przewijac postow. a fotki to powinnysmy wstawiac bo robi sie tam pusto aniluap- ja na powaznie :) nie chce miec juz wiecej dzieci. 2 to w sam raz :) a poza tym nie chcialabym byc stara matka tak jak moja jest dla mnie i wiecznie mamy problem z dogadaniem sie bo ona jest z innej epoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi strasznie mojego męża, biedny z tym naszym bezseksem... Czasem się dziwię, że on mnie nadal kocha i że nie poszedł w odkos, bo nie dość, że kochamy się okazjonalnie to ja jeszcze tyję w oczach, nie wiem co się ze mną dzieje. A jeszcze chora teraz, jakieś przeziębienie. Ogólnie mam jakiś kryzys w każdej możliwej sferze życia. I Piotrek stan podgorączkowy 37,4 ehh... Musiałam się wymarudzić... A co do forum to popieram pomysł Aniulap, tu jest bardziej przejrzyście, tam ewentualnie jakieś prywatne dane czy właśnie zdjęcia czy coś. mamAnia - a ja Cię rozumiem z tym podwiązaniem. Ja chcę jeszcze jedno dziecko, a później to bym wysłała męża na ten męski zabieg. Albo ja na podwiązanie. Szkoda, że w Polsce to nielegalne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozby tanie allegro!!!!
ZAPRASZAM NA KORZYSTANIE Z TEJ O TO WROZBY!!!! TAROT 10pytań +analiza problemu+tarot na miesiąc http://allegro.pl/tarot-10pytan-analiza-problemu-tarot-na-miesiac-i1909437393.html TAROT 15 ANALIZ Bardzo Obszernie Moje Podsumowanie http://allegro.pl/tarot-15-analiz-bardzo-obszernie-moje-podsumowanie-i1912906078.html TAROT Konkretna Analiza problemu ODP DO 1 GODZ http://allegro.pl/tarot-konkretna-analiza-problemu-odp-do-1-godz-i1914979317.html TAROT (To Dla Was Kochani) Pyt 1 ZŁ NAJTANIEJ http://allegro.pl/tarot-to-dla-was-kochani-pyt-1-zl-najtaniej-i1915499377.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozby tanie allegro!!!!
ZAPRASZAM NA KORZYSTANIE Z TEJ O TO WROZBY!!!! TAROT 10pytań +analiza problemu+tarot na miesiąc http://allegro.pl/tarot-10pytan-analiza-problemu-tarot-na-miesiac-i1909437393.html TAROT 15 ANALIZ Bardzo Obszernie Moje Podsumowanie http://allegro.pl/tarot-15-analiz-bardzo-obszernie-moje-podsumowanie-i1912906078.html TAROT Konkretna Analiza problemu ODP DO 1 GODZ http://allegro.pl/tarot-konkretna-analiza-problemu-odp-do-1-godz-i1914979317.html TAROT (To Dla Was Kochani) Pyt 1 ZŁ NAJTANIEJ http://allegro.pl/tarot-to-dla-was-kochani-pyt-1-zl-najtaniej-i1915499377.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie jestescie? jakos mi smutno siedze przy winku , Zuza śpi, mąz w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym se wina grzanego wypiła... A jeszcze kąpiel młodego przede mną, a ja nieprzytomna i rwie mnie na wymioty, ja się zastrzelę dziś... Aniluap - ciekawe co mąż na wazektomię ;p napisałaś, że w Polsce legalna i ciekawe co on na to by mu przy wacku majstrowali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja padam na nosek. Po kąpieli Szymcia pojechałam do Alfy,a tam tłumy, bo okazało sie, że jest noc zakupów. Kupiłam kilka rzeczy ale jestem zmęczona. Wieczorem lubię czasem wypić Redsika, winko grzane też, ale jak jest zimno, a ostatnio (na szczęście) jest słonecznie i ciepło jak na listopad i winko grzane czeka na swój dzień, a raczej wieczór :) Czekam z utęsknieniem aż synek zacznie chodzić. Wasze maluchy już biegają, a Szymonek ma 12,5 m-ca i narazie nie widać chodzenia chociaż staje wszędzie, nawet tam gdzie nie ma czego sie trzymać i chodzi przy meblach, ale sam jeszcze nie stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniluap ja wczoraj poszlam spac o 20-stej po calym nieprzepsanym tygodniu. jesli chodzi o wazektomie to sporo o tym czytalam. robia ją m.in w Toruniu. zabieg trwa kilka minut ale na efekty trzeba czekac kilkanascie tygodni i co jakis czas nalezy badac sperme czy aby nie ma plemnikow. mozna sobie sperme w razie czego zamrozic i kiedys poprzez inseminacje/in vitro zaplodnic kobiete :) dobra lece spzatac itp przed powrotem meza- aha! jest wlasnie na lotnisku i chcial mi kupic podklad Diora za 300zl- powiedzialam by wytrzezwial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) Sorry ze sie tak dlugo nie odzywalam, ale czasu brak.. U mnie masakra z zdrowiem. W ostatnim miesiacu bylam chora juz dwa razy to juz trzeci ale tym razem rozlozylam sie na dobre:( Bylam przeziebiona i przeszlam grype zolądkową ale teraz to juz wszystko naraz: grypa, bol gardła, masakryczny katar, bol glowy i zapalenie ucha... Maz wzial wolne na wczoraj bo juz nie dalam rady i musialam pojsc do lekarza. Od rodzinnego (poprzez pediatre po recepty dla malego) i do laryngologa gdzie czekalam ponad godzine, bo oczywiscie wizyta nie umowiona wczesniej.. Maz pod przychodnia spacerowal z malym, karmienie sie zblizalo, a nikt przepuszczac nie chce. A mnie łeb i ucho napitalało ze szok.. Cale szczescie ze jakas pacjentka nie przyszla, to ja na jej miejsce wskoczylam.. Dzis na rosołku jadę. Żołądek boli, bo dostalam antybiotyk (ale ponoc moge karmic piersia biorac go) ale przeciwbolowych to nie chciala dac, ale biore paracetamol bo inaczej bym sie chyba powiesila.. A maluszek rosnie pięknie. Już pcha swoje piąstki do buzi i najlepsza zabawa to chwyta swój śliniak i tez pcha do buzi, albo daję mu pieluchę to ją miętoli i też do buzi:) Jest przeuroczy i grzeczny bardzo. tylko czasem miewa marudne dni. Ostatnio to zaczal przesypiac prawie cala noc. Jak go kąpiemy ok 20-20.30 to zasypia potem i spi do ok4 rano:) Ładnie co? Potem budzi sie jeszcze o 7-8 i bawimy sie a ok 8-9 zasypia jeszcze na jakas godzine:) Jest coraz fajniejszy i juz siluje sie zeby siadac a jak sie denerwuje jak go sie kladzie! Co do seksu to pisalam ze checi zerowe i do tej pory od 8 miesiaca ciazy nic. Zero. Czuje sie pawie jak dziewica;) Poza tym jak lapia piszesz to i ja grubo sie czuje.. jeszcze 6 kg andwagi co do stanu sprzed ciazy i waga stoi:( Nie chce sie odchudzac zeby nie stracic mleka.. Za kawą mocną i gorzką tęsknię bardzi i za winem... Ale tak jak odchudzanie muszą poczekać do konca karmienia:( A ja chcialabm miec 3 dzieci. Juz mysle nawet o drugim. Rajka - Ty wspominalas cos kiedys ze chcesz drugie. Moze razem sie wstrzelimy czasowo, to razem na planty bedziemy chodzic, hihi ??;) Ja to stawiam na gumy teraz, bo bez sensu kase wydawac jak u mnie na tym polu taka "posucha". Ja po prostu nie mam ochoty. A nigdy wczesniej tak nie bylo, zawsze mi sie chcialo i to bardzo. Chyba to hormony. Jakos jestem taka zniechecona do M jesli chodzi o "to" Zastanawiam sie co zrobic z malym, bo do zlobka miejskiego sie nie dostanie na razie (jak pisalam jest w drugiej dwusetce na liście rezerwowej) a niania jakos drogo wychodzi z tego co pisałyście.. Chcialam żlobek prywatny, ale poważnie sie zaczelam zastanawaiać czy nie pójść na trochę na wychowawczy.. Tylko czy ja nie zwariuję siedząc w domu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jak ma się wyjśc z domu to i jakos ubrac się trzeba i umalować troche a jak sie siedzi w domu z maluchem to i czasem nawet wlosow sie myc nie chce (myje, myje oczywiście tylko ze sie nie chce a robi sie to z potrzeby) A jak wychodziłam do pracy to nawet chciałam ładnie wyglądać i "podobać się". JAkis taki marazm mnie ogarnął.. Zgadzam się z Aniluap - to form bardziej przejrzyste i ja wolę tu. mamaAnia - Twoj M pewnie z tesknoty tak zaszaleć chial z tym Diorem:) Ale to dobrze swiadczy ze taki prezent chcial Ci zafundować:) A co do otwartego narzeczenstwa czy malzenstwa to ja nie umialabym wytrzymac.. Dla mnie zwiazek to wyłącznosc i nie umialabym zaakceptować jakiejkolwiek "otwatrości" na osoby trzecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to wklejajcie nowe fotki maluszków na prywatne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie jest tu ktoś? sierpniowa mama 2011----> oj pamietam jak to bylo rok temu kiedy siedzialam w domu myslalam że sobie w łeb palne a do roboty to na skrzydłach leciałam, nie moglam sie doczekac 1 marca. Powrot do pracy to byla nalepsza jak dla mnie decyzja jaką mogłam podjąc a rozważałam wychowawczy. Ale kazdy podchodzi do tego inaczej. Te 7 godzin - bo jeszcze pracuje godzine mniej pozwala oderwac mi sie od domu, zając czyms innym i wracam taka steskniona i ja i Zuza wiec tylko to nam na dobre wychodzi. Gorzej z męzem bo sie nie widzimy, w zasadzie to chyba łączy nas już tylko rodzicielstwo. Za dwa tygodnie jade na cały weekend do przyjacilki do 100-licy, oj damy czadu na imprezie, tak mi tego brakuje ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulap to się wyszalej kochana. Sierpniowa kochana wiem co czujesz. Też siesdze z małym w domu i momentami marze o tym żeby iść do pracy. Narazie szkoda mi jego żeby tak zostawał sam bezemnie. Teraz to dla mnie nie do pomyslenia. Czasami do sklepu ide w dresach i nie pomalowana. Normalnie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniluap - weź mnie ze sobą ;p Booooże jak ja Ci zazdroszczę ;] Ja to bym nie wytrzymała z na wychowawczym. Nie tu. W Białym to może jeszcze i tak, bo znajomi są, bezdzietni i dzieciaci. A tu nie mam nikogo z kim mogę pogadać. Już powoli nie daję rady tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zainteresowane spotkaniami w Klubie Mam to wejdzcie na ich stronę sa szczegóły spotkania wtorkowego i czwartkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Slyszałyście o wypozyczalni zabawek w Bialym? link: http://www.pingwinek-wypozyczalnia.pl/onas.html Ja się zastanawiam nad wypożyczeniem huśtawki dla małego. A jak podrośnie to na pewno wypożyczę jakieś zabawki, ale teraz to jeszcze za wcześnie bo mały póki co to najbardziej interesuje się śliniakiem i swoimi rączkami:) iza-iza - a Ty chodzisz na te spotkania? Jeżdzisz samochodem czy komunikacja miejska? JAk jest i czy jakieś mamy z malutkimi dzieciaczkami takimi 2-3 miesięcznymi też chodzą?? Bo wydaje mi się ze te miejsca spotkań to dla starszych dzieciaczków bardziej pasują.. Czy któraś z Was wybiera się w ten wtorek na spotkanie klubu mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam napisać że mój mały to dzisiaj pierwszy raz zaśmiał się na głos!:) To był pierwszy prawdziw śmiech, wcześniej się tylko uśmiechał. Jakie to zabawne było! Śmieliśmy się z M razem z małym:) Ubaw po pachy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) A ja mam mobilizację, żeby się jakoś ogarnąć dzięki spacerom. Jak mały drzemie to biorę prysznic, myję włosy i się maluję :) Co prawda włosów na co dzień nie układam i nie ubieram się elegancko na spacery, ale też nie w dresik ;) Jednak brakuje mi też pracy chociaż wiem że wtedy też jest ciężko, bo obiadki dziecku trzeba ugotować, posprzątać i do tego 8 godz w pracy a plus dojazdy to ponad 9. Co do rodzeństwa dla synka to zanim nie mieliśmy dzieci byłam pewna że chcę mieć parkę. Jak Szymek sie urodził to nie chciałam słyszeć o drugim (podobno to normalne), teraz chcę aby się troszkę usamodzielnił żebyśmy mieli więcej czasu na swoje zajęcia - nawet żeby na spokojnie poleżeć w wannie czy pomalować pazurki :) W kinie nie byliśmy od ponad roku itd. Jednak za duża różnica wieku to też źle, bo wydaje mi sie, że lepiej od razu czyli różnica 2 lat. No kurcze nie chciałabym żeby synek był jedynakiem, ale z drugiej strony... ech. Pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja śledzę stronę ale to najblizsze spotkanie w psotniku jest o 10 wiec odpada bo w pracy jestem ale jak bedzie cos na popludnie szczegolnie ta joga mnie interesuje to napewno przyjedziemy. A strona to: http://www.klubmambiałystok.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu :( bo w adresie jest nie wiem jakim cudzem "ł" i zle sie wkleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×