Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

Aniluap - dzieki za nianię, ale potrzebuje od następnego tygodnia. Z polecenia z nianiami było cięzko, bo albo zajete, albo im za daleko dojeżdźać itp.. Z jedna babka sie dogadałam, a potem zadzownila do mnie ze sie rozmyslila, ze niby wózek cieżki itp, a tak to chyba chodziło o pieniądze.. w koncu napisalam ogloszenie na bialystokonline i telefony się urywały. |Miałam w czym wybierać!;) Zdecydowałam się na mlodą dziewczynę 29l. Ma przyjść we wtorek, zobaczymy czy się sprawdzi. Oby.. Troche się boję, ale to chyba norma. W sobote mały ma urodziny. Nic szczegolnego nie planuje, w srode zrboe obiad i trot dla najbliższych i tyle. co u Was? mamaAnia- fajnie, ze ten avon tak Cie wciagnal:) dużo klientek życzę!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkoland_Białystok
Wszystkie Mamy zapraszamy na poranki dla mam z maluchami do 3 lat. Bajkoland mieści się w centrum Białegostoku więc z dojazdem nikt nie powinien mieć problemu. Każda Mama będzie miała okazję odpocząć przy dobrej kawie w towarzystwie innych mam. Uczynny animator pomoże mamom w zabawie z maluchami. Bajkoland przygotowany się na najmłodszych: przewijak, mikrofala, podgrzewacz do mleka, kącik malucha z zabawkami edukacyjnymi, basen z piłeczkami, jeździki, bujaki. Karnet na wszystkie wtorki miesiąca (12:00 - 14:00) w cenie 45 zł do nabycia w Bajkolandzie lub na www.bajkoland.bialystok.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Wszystkie chetne mamusie zapraszam do skorzystania z naszych usług :) przyjedziemy do domu w dogodnej dla Ciebie godzinie i zrobimy Cie na bóstwo tutaj zobczysz naszą stronke: http://professional-beauty.webnode.com/ oferujemy równiez wiazanki ślubne,kosze okolicznościowe ... stronka www w budowie:) U nas oki, mam swoja firmę:) wiec nie mam czasu tutaj pisac kreci sie fajnie, mamy duzo klientek Rajka pisz do mnie czesciej ,ja mam zawalony czas ppracą ,domem ,dziecmi ,jak sie odezwiesz to przyomnie ze mam jeszcze znajome hehehehhehe pozdrawiam Was p.s. szykujemy sie do szkoły i zlobka (juz ostatni rok w zlobku:( ) jak czas szybko leci... a lato tez było kiepskie... pupy nie udało mi sie spalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 2 prace i czas dla Was znalazlam (nie to co kleosia ;P) Ilonka fantastyczna dziewczynka, uwielbiam na nia patrzec gdy mowi nowe slowka, robi nowe rzeczy, tanczy nowe "uklady" moj M w poniedzialek leci na barany do Islandii a ja zabieram sie za moja kochana prace w Avon :) buziaki dziewczyny Wam i dzieciaczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro inne mamuski nie piszą to ja tez :) a mam fantastyczna prace i tez troche czasu na inne atrakcje...:) moja Nadziejka tańczy ,śpiewa ,wiersze recytuje... uwielbia złobek z paniami sie pozegnalysmy juz z grupy średniaki, a od poniedziałku juz nastepna grupa ostatnia starszaki... pampersów juz od dawna nie uzywamy nawet na noc nie ma takiej potrzeby:)wiec mając 2 latka i 4 mies moja Nadzia jest dorosła :) dzieki paniom ze złobka, dbaja bardzo o dzieci i polecam ten złobek (ul.wasilkowaska) a moj mamisynek do zerówki sie szukuje, czas na szkołe... pozdrawiam wszystkie złobkeczkowe ,przedszkolaczki i szkolniaczki ...:)Wspaniałych wychowawczyn,milych kolegów,dobrej zabawy z przyswajaniem wiedzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kleosia piszesz że twoja córeczka do żłobka na Wasilkowskiej chodzi i sobie chwalisz? Cieszę się bo od jutra moja Gabi też tam idzie, mam nadzieję że szybko się przyzwyczai. Może się będziemy widywały oddając dzieciaczki. Gabi będzie w grupie raczków. A propo nocniczka, to pochwalę się że moja córcia już dwa razy zrobiła siusiu do nocnika :) , na pytanie czy chce siusiu pomachała główką że tak (nic nie mówi jeszcze oprócz mama, tata), poszła na nocnik i zrobiła siusiu :) W ogóle to czasem się dziwię że mam takie już duże dziecko. Biega, wchodzi po schodach (trzymana za rączkę, a sama to na czworakach wchodzi), na spacery możemy chodzić bez wózka... Rozumie wszystko co się do niej mówi, zrobi o co się ją poprosi... POzdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej atseni to chyba nalepszy złobek w Białymstoku oczywiscie ze sa jak wszedzie jekies minusy ale ja i tak bardzo polecam! napewno sie zobaczymy chociaz mama-ania wozila tam swoja Ilonkę cały sierpien to nie spotkałysmy sie :( poniewaz w sierpniu wozilam Nadie po 9 wczesniej nie chcialo nam sie wstawac a teraz juz rok szkolny moj synek do szkoly idzie wiec bedziemy wozic córcie na 7 rano Fajnie jest obserwowac jak nasze kochane dzieci rosną zaczynaja mówic ,chdzic moja to nawet juz sama kanapeczkę robi smarujac chlebek masłem ale wychodzi jej tak ze jest cała w masełku omojajac chlebek i mówi "ładną kanapke Nadzia zrobiała tak mamo?" dzieci sa kochane... pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny (nawet te ktorych od dawna tu nie ma) Nie uktywam, e gdy mala teraz malo spi, mam roboty to najzwyczajniej w swiecie nie chce mi sie zagladac na forum. Jestem od paru miesicy zabiegana i szystko o czym marze po pracy to sen (jedzenie czasami) atiseni kazdy swoje chwali (chodzi o zlobek) owszem na wasilkowskiej kilka 'rzeczy" bardziej mi sie podoba np ze dzieci codziennie sa na podworku (a na warszwskiej jeszcze nie slyszalam by moja corka byla), panie moim zdaniem bardziej przywiazuja wage do rozwoju dziecka np nocnikowanie - a na warszawskiej babki sa wygodniejsze i tam wiecej pieluch mi idzie... dobra! 1 sprawa co mnie wkurzyla- upal 30 stopni a dzieci w sloncu na podworku i niektore (w tym ilonka) ubrane jak na syberii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIUNIA
hej dziewczyny zazdroszce wam ja jestm w domu z 2 letni i 4letnia corka z checia bym oddala do pszedszkola ale nie mam jak maz od rana do wieczora w pracy nie powiem sama tez am co robic za rok corka1pojdzie do 5latkow aja pojde do pracy moze 2 corka do pszedszkola sie dostanie sa tu ziewczyny w podonej sytuacji?pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam nowa mamusie :) atiseni widujesz sie z kleosia? bo ja aniluap wogole nie widuje na warszawskiej choc Zuzie widzialam kilka razy :) chyba juz wszystkie mamuski wrocily do pracy, dzieci rosna a my nie mamy czasu na forum :( postarajmy sie by choc do 100 dobic i moze jakies spotkanie zorganizowac :) ja dzis chyba ostatni dzien pracy w hotelu wiec w koncu bede sie wysypiac :) pozdrowka dziciaczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widziałam Kleosię chyba tylko dwa razy. U mnie praca, praca i jeszcze raz praca. Mam nową pracę, jest to troszkę spełnienie moich marzeń i zawodowych ambicji, których w poprzedniej nie mogłam realizować. Więc mimo wszystko bardzo się cieszę ze zmian jakie nastąpiły. Gabi chodzi do żłobka, niestety choruje mi :( ale dajemy radę. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia - mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja tez chętnie się spotkam z wami. My od 8.09 mieszkamy na nowym mieszkanku. Remont wyszedl super ale dobrze ze to sie juz skonczylo bo to byly koszmarne 2,5 miecha. atiseni -- wiesz ze my bylysmy sąsiadkami przez te 2 miesiace? mieszkalam na wasilkoswkiej, blok obok zlobka. Kilka razy widzialam jak prowadzisz mała do zlobka. To chyba Ty bylas? tak mi sie wydaje. Moja tez non stop chora ale jak ma byc zdrowa jak kurwa tam wszystkie prowadza dzieci z mega kaszlem i z flukami po pas i to katar ropny zielony. A wsickaja kuzwa kit ze to alergiczny. Moja chodzila 2 pierwsze tygodnie teraz od 3 siedzi w domu. Teraz w srode ją puszcze. Ale pewnie i tak zaraz bedzie chora bo jakies fluki załapie. Konsekwencja tego ja siedze na l 4. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE BUZIAKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to wy zyjecie?? ;) U nas mimo braku zlobka tez przypaletal sie mega katar (zarazila sie pewnie od dzieci na placu zabaw jak byl cieplo jeszcze) ale juz po. Tez chetna jestem na spotkanie, mimo ze mam ogolnie zjebany humor. Wszsystko sie wali sypie i wogole to odskocznia od tego dobrze mi zrobi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj laski mi w ciagu 2 dni wszystko sie zawala ale cóz .............takie pierdo....życie dzisiaj juz nowiej mówiłam ehh............ Aniluap widziałam twego męza i mówiłam mu ze niet u mnie nr a ni nic bom telefon i karte wyrabiać musiała nową ...... a tak przy okazji fajnei ze zyjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski co sie u was dzieje? Nowa, Rajka co jest. Moze zorganizujmy za tydzien w sobote spotkanie pojdziemy cos zjesc i wypic. Komu pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetbaby
ciuszki dla chłopca i dziewczynki za 4,50 i 5,00 zł co środa nowa dostawa BIAŁYSTOK chłopak http://tablica.pl/oferta/ubranka-dla-synka-ce na-za-szt-5-zl-wybierz-co-chcesz-roz-62-140-ID223FN.html dziewczynka http://tablica.pl/oferta/wybieraj-co-ci-sie-p odoba-ubranka-za-4-50-roz-56-86-ID20NsR.html NOWE UBRANKA http://tablica.pl/oferta/nowy-sliczny-zestaw- wyprawka-dla-coreczki-50-74-ID1Z1Dz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaartusss
hej ;) przestaliście tu pisać... a ja mam taką propozycję.. jestem młodą mamą 23 lata. mam 10 miesięczna córeczkę... mieszkamy w okolicach parku (zoo) i tam często wychodzimy na spacery... może jakaś mamusia chce się do nas przyłączyć... :) razem raźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem mama pol rocznego synka pochodzimy ze starosielc jest tu moze mama rowniez z tych okolic chetna przylaczyc sie do spacerow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAnet
Cześć, koleżanki podpowiedzcie mi czy w białym można zapisać się na typowe zajęcia tylko dla kobiet w ciąży? Np. " aktywne 9 miesięcy”, jeśli tak to gdzie? Albo fajne zajęcia z aqa aerobiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zreaktywowac wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×