Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczegooooooooooooo

dlaczego mój facet nie chce się

Polecane posty

Gość dlaczegooooooooooooo

ze mną kochać? prawdopodobnie nie ma kochanki ale pewności oczywiście nie mam, sypiamy ze sobą 1-2 razy na miesiąc bo on więcej nie chce, ja próbuję ale jemu nie staje najzwyczajniej, on ma 34 lata a ja 28 jesteśmy ze sobą kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum cyk bum cyk bum cykcyk
i wierzysz ze on nie ma baby na boku?? ktory facet by wytrzymal 1-2 razy na miesiąc?? nawet ksiąc by nie dal rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegooooooooooooo
jak to który facet by wytrzymał 1-2 razy w miesiącu? przecież ja chcę częściej tylko on chce 1-2 razy na miesiąc, to nie przeze mnie jest taka częstotliwość tylko przez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno albo ma nową panienkę do posuwania, albo mało atrakcyjna jesteś Ty. Młody ogierek powinien pracować z Tobą dwa razy dziennie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sliczny
zapodaj swoje zdjecie to ci powiemy czy to dlatego ze jestes pasztet czy tez twoj chlop to impotenet lub gej ... zmiana orientacji przychodzi z wiekem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mężczyzna po wielu latach związku by mnie ten tego kilka razy na dzień, dlatego wniosek jest prosty, albo go nie jarasz albo ma inną, radzę Ci ,przeprowadź śledztwo w tej sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegoooooooooooo
tak jest od czasu jak zakłada swoją firmę, fakt ma z tym troche stresów, no może nie trochę ale do przesady, że to aż tak go nastawiło nie sądzę żeby miał kochankę ale obawiam się, że ja już go nie podniecam, chociaż niekiedy to by mnie przez ubranie tego więc nie wiem nie rozumiem co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo bym chciał, jak on nie korzysta to mogę się z nim zamienić Ja mam to samo starem się jak mogę, robie cuda wianki i nic, od mojej partnerki biję chłodem jak z zamrażarki. Szlak mnie trafia jak po miesiącu starania powie mi dobra, ale szybko, bo leci m jak miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam taki problem. Mój facet mówi, że bardzo mnie kocha, że mu sie podobam i jestem najważniejsza...ale ja mu coś nie wierze bo nie jest już tak jak kiedyś :( Rzadko inicjuje sex, bywa, że opada w trakcie. Przecież to nie jest normalne żeby facetowi staeczalo 3 razy w miesiącu, prawda? ma dopiero 27 lat, to moja wina, napewno. Tylko żeby on zechciał porozmawiać, wysilić sie...wg niego wszystko jest OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba brać pod uwagę, że może mieć kochankę, aczkolwiek zawsze tak było, czy to dopiero od jakiegoś czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TMPlar
Są jeszcze inne możliwości: 1. Problemy hormonalne. Zdarzają się w każdym wieku 2. Blokada psychiczna 3. Nawet jeśli nie ma kochanki to mógł zakochać się w innej i czuje się jakby ją zdradzał z tobą. To, że jesteś mało aktrakcyjna mogło by tak mocno zadziałać tylko w ekstremalnym przypadku, a ponieważ nie poddałaś takiego pomysłu, możesz na 99% założyć, że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do grona-moj mąż też nie wykazuje chęci..to strasznie poniżające,jeśli już zdarzy się raz na miesiąc to byle on sie zaspokoił czyli szybko..postanowiłam że skoro tak to nie będę na takie szybkie numerki się zgadzac więc nie robimy tego wogóle.nie wiem co o tym myslec on jest ciagle zapracowany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jakis dramat wogóle...czy jakiś mężczyzna może się wypowiedzieć? bede wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO ja się wypowiem
Jestem facetem. Napiszę o sobie, do niedawna codzinny sex był dla mnie normą. Do czasu kiedy podjąłem drugą pracę, rozkręcam interes. Teraz co 4-6 dni się kochamy bo ja zwyczjnie nie mam siły :( Śpię po 4-6h, wstaję o 3 (w nocy) potem kilka h za kółkiem, po czym wracam do biura na kolejne 8. Następnie jakieś zakupy, kolacja czy zabawa z dzieckiem i zasypiam już pod prysznicem. Moja żona kręci mnie niesamowicie, ale fizycznie nie daję rady. Ona się wkurza bo ma duże potrzeby. Może więc twój facet ma podobny problem? Pisałaś, że coś o pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO ja się wypowiem
Ja mam 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
Po pierwsze źle wróży że opada bo.. to może oznaczać problemy z krążeniem lub chroniczne przemęczenie ,w każdym razie konsultacja z lekarzem jest wskazana . po drugie nie chce bo spadek hormonu ,złe odżywianie . po trzecie brak nowości ,rutyna ,nuda w każdym razie brak innych bodźców . po czwarte teraz nie mam czasu odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, moj chłopak dużo pracuje. I pije dużo piwa niestety ok 3-4 dziennie. Czy to może być z tym związane ? Matrwie się tym, że tak często mu opada, już mam tego dość...okropnie mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te problemy z opadaniem to jest impotencja Choroby krążenia są spowodowane złym odżywianiem się , stresami seksualnymi ,wielkim przemęczaniem lub zbyt częstą masturbacją (kilka razy dziennie) oraz błędami w postępowaniu partnerki seksualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka82
Nie przejmuj się mam to samo ze swoim,ale kocham go i wiem,że on mnie też odkąd zamieszkaliśmy razem życie się zmienia jest się bardziej partnererm niż kochankiem.Praca obowiązki problemy,to sprawia,że jesteśmy zmęczeni,wolimy się wyspać odpocząć.Było mi z tym ciężko na początku,ale teraz przyzwyczaiłam się i jest ok.Wydaję mi się to raczej normalne w związkach z dłuższym stażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO ja się wypowiem
Jeśli o mnie chodzi to problemów z opadaniem nie mam :) Wręcz przeciwnie;) i problem w tym, że chcę a nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witam w klubie... to jest mega uciążliwe...czuję niestety niedosyt. 3-4 razy w m-cu? Przecież to jest jakiś dramat... jesteśmy ze soba raptem 1,5 roku, jestesmy mlodzi a tutaj surprise;/ na początku rozbierał mnie wzrokiem, każdą wolną chwilę, każdy moment kiedy byliśmy sami wykorzystywaliśmy na seks. Nawet wyjście na plażę, wśrod ludzi kończyło się roznymi milymi chwilami. kurde milo czasem powspominac, ale przydaloby sie powtorzyc to wszystko. Jemu tyle wystarcza? :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalineczka88
dlatego zawsze powtarzam, że aby stworzyć udany związek trzeba się dopasować pod względem temperamentu, bo jeśli nie to zawsze któraś strona będzie niezadowolona może facet po prostu ma takie niskie potrzeby i tyle...albo jakieś problemy zdrowotne/seksualne... ja z moim facetem dobralismy sie idealnie - oboje mozemy i chcemy codziennie (no prawie codziennie) ;) i jest super -> dlatego nie wyobrazam sobie zycia z partnerem ktory nie jest dopasowany seksualnie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobra. zajebiscie fajne to jest, że sie wychwalasz jak ktoś m problem i potrzebuje rady. życze ci żebyś zawsze była taka szczęśliwa i dopasowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej gdy ktoś przytacza jak tam z żoną baraszkował albo mowi do mojego męża-stary zostaw siły na wieczór(a ja wiem jak wygląda mój wieczór i aż mnie nosi)jestem atrakcyjna dla innych ale dla mojego męża juz nie i wiem o tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×