Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karnelianka

Ile czasu wcześniej zaczęłyście planować wesele?

Polecane posty

Najgorzej było z planowaniem i kupnem sukni oraz garnituru dla narzeczonego. Polecam jak się komuś spieszy salon Roland w Warszawie - błyskawicznie szyją garnitury na miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia30

Rok w zupełności wystarczy żeby zapiąć wszystko na ostatni guzik i przede wszystkim na spokojnie 😉 najpierw to oby zarezerwować salę i zespół a później to już nie ma takiego pośpiechu, chociaż z doświadczenia powiem że warto też zadbać o wybór sukni odpowiednio wcześniej, ja brałam od V. Piekut ale co chwilę chodziłam z poprawkami, a potem jeszcze przed ślubem mi się sporo schudło więc trzeba było zwężać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera

Planowanie i organizacja wesela to dużo roboty. ale potem efekt końcowy rekompensuje wszystko. My zaczeliśmy od rezerwacji miejsca w lokalu. Ślub mieliśmy w Kameliowym Zakatku w Bielsku Białej. Bardzo ładne sale mają, takie w pałacowym stylu. Menu bardzo smaczne dobraliśmy je tak jak chcieliśmy. Polecono nam na miejscu fotografa, wodzireja i zespół. My akurat nie mieliśmy jeszcze nikogo upatrzonego więc skorzystaliśmy i byliśmy z wyboru bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka

Dla bezpieczeństwa za suknię ślubną wzięłam się pół roku wcześniej żeby wszystko było perfekcyjnie, to była dobra decyzja. Wybrałam u Violi Piekut przepiękną ...enkę a potem potrzebne było kilka poprawek żeby przed ołtarzem wyglądać zjawiskowo, ale spisali się świetnie, teraz polecam każdemu to miejsceDla bezpieczeństwa za suknię ślubną wzięłam się pół roku wcześniej żeby wszystko było perfekcyjnie, to była dobra decyzja. Wybrałam u Violi Piekut przepiękną ...enkę a potem potrzebne było kilka poprawek żeby przed ołtarzem wyglądać zjawiskowo, ale spisali się świetnie, teraz polecam każdemu to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxana

Ja się zastanawiałam nad cateringiem na wesele, lub kucharką i jednak wynajęłam firmę Catering Arts. Bardzo podobały mi się ich realizacje i stół wiejski. Okazało sie, że był to świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze - to zależy. Jeśli zależy Ci na konkretnej firmie / ludziach / miejscu - to w miarę szybko  dużo zależy od daty ślubu. My mając ślub w styczniu, zajęliśmy się ogarnianiem w czerwcu. 

Jeśli chcecie zaoszczedzić, warto jest kupić wcześniej alkohole:

http://www.alkoparty.pl/wina

Daję namiar na hurtownię, w której można kupić w dobrej cenie wino na wesele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×