Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o kociakach

kto zna się na kotach

Polecane posty

Gość pomidoros
proszę bardzo dobre zdanie:"Jeśli weźmiesz dwa koty, najlepiej takie, które są ze sobą zżyte, w pierwszej kolejności zauważysz, że o wiele szybciej i niemal bezboleśnie przebiegnie proces adaptacyjny w nowych warunkach."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kociakach
dziewczyny , dziękuję, naprawde było mi potrzeba takiego spojrzenia na sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvxcsdfsdf
Jasne że na początku miały dwie kuwetki. Ale teraz to jak rodzeństwo, najlepsi przyjaciele, śpią przytuleni, liżą się, razem jedzą i korzystają z tej samej kuwety. Teoria z 2 kuwetami chyba tylko w przyadku gdy początkowo koty się nie lubią. W przeciwnym razie to jakiś wymysł. Zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidoros
ja jestem jak najbardziej za 2 psami w domu, za 2 przypadkowymi kotami już nie. Ja wiem, że taka adopcja się udaje, ale równie dobrze zdaję sobie sprawę z problemów, które możemy sobie zafundować. Koty nie biegają w sforach jak psy, nie zawsze też przebywając ze sobą są zainteresowane swoim towarzystwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvxcsdfsdf
Oczywiście że jak kot już jest dorosły to trochę bez sensu i trudno wprowadzać nowego kota do domu. Dlatego najlepiej zrobić to, gdy oba są jeszcze małe - ja uważam że to świetne wyjście zarówno dla kotów jak i opiekunów. Nigdy nie żałowałam że wzięłam 2 koty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kociakach
decyzja pojeta- kociak zostaje, wykastruje go na wosne ( teraz ma ok 2,5 miesiąca) boję sęi o te zapaszki i w zwiąku z tym adoptuje na zycie , nie wiem co zrobię i jak to pójdzie z tymi wyjazdami ale coś bedę musiała wymyśleć. teraz sobie tu smacznie spi a jak nie śpi to same wiecie co się dzieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvxcsdfsdf
To dobrze. Zresztą nawet gdybyś planowałą potem wydac kota, to prawdopodobnie przez ten czas byś go i tak pokochała i nie mogła go potem oddać. Wyjścia: kastracja i pozostawienie go w domu. Lub niekastrowany kocur na wolności. Dobrze że wybrałaś. Kociki są fajne, zobaczysz ile radości dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kociakach
no to jestem w klubie- dziękuję wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krachpach
nie będę zakładać nowego topa, kto może odpowiezieć mi czy macie jakąs wiedze o hotelach dla zwierząt, jak są tam tratowane, jakie koszty i czy robi się tym krzywdę zwierzakowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocury44
polecam wam książkę 499 porad dla miłośników kotów. teraz dostępna tylko na allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina K
Hej na pierwsze dni kotka bez mamy polecam karmic go mokrą karma Whiskas ktora ma nowa recepture. Delikatna konsystencja , dostosowana do wieku kota zadba o to by twoj kotek rosl zdrowo i prawidlowo sie rozwijal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój weterynarz doradził mi żeby własnie nie decydować sie na dwa koty w rózym wieku bo bedą walki. Najlepiej żeby brac kotki male i je razem adaptować. p.s jak by ktos szukal dobrego weterynarza w pile to moge polecić przychodnie wet na Mieszka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już wy sie ludziska ekspansywne odwalcie od weterynarzy kastracji i innych waszych wymysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem z jednej strony jak można przyzwyczaić do siebie kota a potem go gdzies oddać..... kot też ma swoje uczucia. Ja swojego kota nigdy bym nie oddała. Kastrowałam kota u tego weterynarza www.wetjaneczek.pl i ceny ma konkurencyjne jak na weterynarie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie Kasia
to stary temat, nawet nie wiadomo czy ten kot jeszcze żyje i czy się nie znudził właścicielce. Ja wiem swoje, albo się chce kota i kupuje albo skądś bierze, pełno tego łazi, albo jesteś zdecydowanie na nie. Najgorzej tak kombinować jak koń pod górę, może tak, może nie i 1000 doradców to niech sobie maskotkę kota kupi. Będzie jedno porzucone zwierzę mniej. Wyrzucona maskotka przynajmniej nie cierpi jak biedne żywe zwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś z was szukał dobrego weterynarza to podaje namiar do weterynarza w Pile www.weterynarz.pila.pl. Bardzo dobry specjalista ja tam chodzę ze swoim pupilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale nie skorzystam z weterynarza w Pile i tyle. Bliżej mam do Gliwic, tam jest całodobowa, wypasiona klinika na Toszeckiej. Tomograf, USG, diagnostyka laboratoryjna, psio-koci dentysta, rehabilijacja, sklep dla zwierząt świetnie zaopatrzony i SPA, gdzie ci wykąpią, doprowadzą do porządku psa. Polecam, mieszkać w pobliżu i nie mieć zwierzaka to nietakt ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do weterynarza w www.weterynaria.slask.pl. Bardzo dobra obsługa naszych małych przyjaciół. My chodzimy z naszym jamnikiem i kotem norweskim ... o dziwo bardzo się lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova890
u mnie w konkretnych miesiącach sterylizacja psów i kotów jest za darmo. Z dwoma kotkami ten zabieg przeprowadzałam w http://weterynaria.slask.pl/ więc jak osoba wyżej, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×