Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość anka87678

fajne sklepy internetowe z ubraniami jakie znacie?

Polecane posty

Gość esmerallda
Fly or Die. Nie wiem, czy znasz, bo to dość nowa marka (z Łodzi). Podoba mi się to, że to polska firma, materiały etc. Tam przede wszystkim znajdziesz ciuchy w stylu takiej "sportowej elegancji" ;) Mega mi się podobają foty z ich lookbooka, jak zajrzysz, to zrozumiesz o co mi chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajnym sklepem jest fly or die - kupuję u nich w Łodzi ale mają bardzo fajny sklep internetowy więc każdy może zobaczyć co oferują. polski producent, polska jakosć i dobra cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nallka
potwierdzam - mi sie podoba to że mozna ubrania personalizować:) czyli są jedyne w swoim rodzaju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mogę polecić stronę Gallantry.eu gdzie zamawiam galanterię skórzaną w niższej cenie,jakość wykonania na naprawdę bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonixa89
A może ubrania hiphopowe? To moim zdaniem super sprawa jest. Chociażby sklep www Alter Eggo: http://altereggo.pl/ takie ubrania oferuje. Kroje są super, kolorystyka też, no i co mi się bardzo podoba to, że ubrania są szyte w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje w second handach ktore sprowadzja aodziez z www.wilowscy.pl/ - to odziez uzywana albo posklepowa, markowa. naprawde swietne ciuchy i tanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata2929
Osobiście polecam mokado.pl , bardzo duży wybór i rozsądne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne porady, też często szukam czegoś przez internet, ale potem mam obawy czy faktycznie ten sklep będzie dobry i czy ubranie przyjdzie dokłądnie takie jak na zdjęciu, albo czy nie bedzie problemu z rozmiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię zakupy w necie, bo oszczędzam sporo czasu i pieniędzy. Do moich ulubionych sklepów należy ragazzafashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowana większość tego o czym tu piszecie to oni sprzedają ciuchy z Ptaka albo inne na 2 prania smieci z Bangadeszu. Tylko ten butik Mytheresa a z polskich to ten butik z włoskimi rzeczami https://havana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulubiony do którego zawsze wracam to http://empati.pl/ Bardzo oryginalne ubrania młodego włoskiego projektanta mody Francesco Rasola marki NEXT/STOP. szybka wysyłka, miła i profesjonalna obsługa. Zawsze można zwrócić jak coś się nie spodoba. Pięknie zapakowany i pachnący produkty naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flyordie.com.pl Fajna strona. Ubrania z dobrych materiałów. Kupowałam na razie tam tylko raz ale wszystko było w porządku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka9876
Ja kilka dni temu wpadłam na stronkę http://naia.com.pl/ i znalazłam świetną sukienkę bankietową. Przyda się także na wieczorne wyjścia. I polecam od razu brać hurtowo, bo powyżej 100zł jest darmowa wysyłka. Nie wiem jak z resztą ciuchów, bo kupiłam jedynie sukienki, ale jakość materiału oraz kroju jest warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_m
ja z kolei polecam http://sklep.alles.pl/ jesli chodzi o bielizne, kupuję tam od paru miesięcy i nie dość, że taniej niż w sieciówkach, to mąż jest zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Polecam fajny sklep z odzieżą damską i dziecięcą. Zrobiłam zakupy na www.sweetiebelle.pl ciuszki super i bardzo dobrej jakości :) Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często zamawiam na www.krolowa-shoppingu.pl/ . Mają fajne, tanie i dobrej jakości ciuchy. Jeszcze się nie zawiodłam. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odzież oraz galanterię skórzaną zamawiam na Perios.pl i też moge polecić,zawsze szybka,bezpieczna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez jakiś czas miałam problem ze znalezieniem fajnego sklepu z sukienkami na wesele, sylwestra, każde większe wyjście. Ale ostatnio wpadłam na tą stronę Lamoda i znalazłam tutaj naprawdę oryginalne sukienki i różniące się od projektów z sieciówek http://lamoda.pl/explore/ubrania/sukienka/sukienki-wieczorowe-tag A najciekawsze jest to, że są to głównie polscy projektanci (przynajmniej tych projektów, które mnie zainteresowały). I tu się sprawdza powiedzenie - cudze chwalicie, swego nie znacie... Polska moda jest naprawdę na coraz wyższym poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola56
Lubie ubrania oryginalne i nietuzinkowe. Wielokrotnie robiła zakupy w http://lilywhite.pl/, możesz wpaść i spojrzeć, na pewno każdemu coś przypadnie do gustu zwłaszcza, że mają spore przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep.www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×