Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nina12345

karmienie piersia

Polecane posty

witam mam takie pytanie jestem w 6mcu ciazy i jak urodze chcialabym karmic piersia ale natura nie obdarzyla mnie zbyt hojnie jesli chodzi o biust :) teraz tez prawie wogole sie nie powiekszyl.. to znaczy ze nie bede miala wystarczajaco dozo pokarmu? wielkosc ma jakies znaczenie? slyszalam ze biust zacznie sie powiekszac dopiero przed porodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kropce... jestem...:(
weź od razu się przyznaj, że wcale nie masz cycków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkosc podobno nie ma
znaczenia... zreszta chyba tak jest, bo moja kolezanka ma malutki biuscik a karmila dziecko ponad rok... a powieksza ci sie na pewno po porodzie, jak pokarm naplynie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie ze cos tam mam.. jakis rozmiar B sie znajdzie hehe ciekawe wtedy gdzie ten pokarm trzymala.. ja tez mam taka nadzieje ze bede mogla kamic ale moja mama wszystkih nas czworo karmila butelka bo nie miala pokarmu wiec mysle ze bede w podobnej sytuacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćma cme
Ja też mam roz.B piersi się w ciaży nie powiększyły ,a miałam duzo pokarmu . Karmiłam 9 miesięcy także wielkośc nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszyszynka
Fajnie masz :/ Ja zawsze miałam duze cycki, teraz jest piaty miesiąc i takie bimbaly sie zrobiły, że cos strasznego, aż sie boje pomysleć, jaka bedzie postać koncowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie dziewczyny pocieszylyscie.. zebym tak jeszcze nie poszla w slady mamy i miala ten pokarm..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszyszynka
A w ogóole to wielkosć nie ma znaczenia - popatrz na przykład na kobyłe - ona nie ma wymion tak jak krowa, a jakos źrebaka umie wykarmić. To mleko napłynie, jak bedzie na to czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy karmieniu najgorszy jest stres. dlatego powiedz sobie przed lustrem, że masz zamiar wykarmić dziecko piersią i tego się trzymaj :) nie myśl o tym za dużo, przyjmij to jako zasadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama jest położna i zawsze mówi, ze najczęściej na brak pokarmu uskarżaja sie matki z wiekszym biustem (poskęcane kanaliki), a dużo maja mamy z malutkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem posiadaczką bardzo dużego biustu. Z pierwszym dzieckiem po cc mialam straszny problem z latacją na poczatku. Przystawialam cały czas i sie wyregulowało po ok. 2 tygodniach. Będąc w ciaży z drugim wiedzialam, że moga byc problemy, ale sobie powiedzialam-wiem, co robic, dam radę. No i tez po cc po 3 dniach mialam nawał mleka. Bardzo ważne jest nastawienie i spokój. Można sobie pomóc pijąc herbatki mlekopędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie kolezanki krore maja baaardzo obfity biust i zadna z nich nie karmi piersia. jedna nie ma wogole pokarmu a druga ma za duze sutki i dziecko nie moglo zlapac. Ja za to nie mialam przed ciaza i w czasie ciazy nic (male b) i teraz mam duze C i pelno pokarmu . Urosly tak gdzies w 4 dniu po porodzie. Fajne sa takie herbatki na laktacje-pij 2-3x dziennie jak urodzisz-ale najlepsza i niezawodna jest bawarka(herbata+mleko). Na poczatku balam sie sprobowac ale to nawet dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to się nie martw, mnie po porodzie z małego B zrobiło się duże D;) Mleko ma każda kobieta i karmić może i wielkość nie ma tu nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabea99
Ja też mam problem z karmieniem piersią, ale wiem, że mleko matki jest najzdrowsze i jakoś się będę męczyć do "ostatniej kropli". Przy karmieniu też można podawać witaminy K i D, a mam te z serii twist off z oleofarmu. Przy mlekach modyfikowanych podobno już nic się nie podaje, a one mają w sobie jakieś znikome ilości witamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nie karmi piersią, to witamina K jest zawarta w mleku modyfikowanym, jak jest z D trzeba sprawdzać na opakowaniu, co ma w składzie. Z oleofarmu masz do wyboru kilka produktów, albo z samą witaminą D, albo połączenie witaminy d i k w jednym, to już trzeba sobie poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×