Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka2000

troche o starszych dzieciach-rocznik 2000-2001

Polecane posty

Gość oliwka2000

hej.dużo tu się mówi o maluchach więc teraz nasze 9-10 letnie dzieci.czy lubią chodzić do szkoły?czy mają rodzeństwo??czy nie sprawiają trudności wychowawczych???jak wygląda ich dzień??? I dla mnie najważniejsze:czy latają z kluczem na szyi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2000
tylko odnawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama-samych-dziewczynek
Cześć:) Ja mam 9 latkę;) lubi chodzić do szkoły:) Ma rodzieństwo:) 2 , 5 latki bliźnięta i teraz jestem w ciąży;) Alicję urodziłam w wieku 18 lat. teraz mam 27 lat:) Ala?? Nie sprawia problemów;) jest cichą i skrytą dziewczynką:) zupełnie inny charakter - bliźnięta są rozgadane i naśladują pod każdym względem mamusię.. :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokop
haha, nie masz celu w zyciu, sama sie nie rozwijasz, wiec jedynym tematem na ktroy mozesz porozmawiac to dzieci, zal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2000
hej,mam 9,5 letnią corę i bliźnięta 7 lat, aktualnie w ciąży.chodzić do szkoły lubią.mam 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2000
kokop,żal mi cię.jeśli masz tak pisać to nie pisz wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bliźnięta 7 lat, aktualnie w ciąży Patologia :o 7 lat i już w ciąży, jak Ty je wychowałaś??? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama-samych-dziewczynek
Chyba chodziło Ci o to że Ty jesteś w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dobże
o co ci chodzi z tym :JUŻ w ciąży-7 lat to spora różnica wiekowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy-samych-dziewczynek
tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam synka rocznik 2001
w tym roku zmienił szkołę z powodu przeprowadzki -dla niego jest ok - bo on jest z reguły bezproblemowy ...choć mnie ta szkoła mniej się podoba - ale co zrobić takie zycie :O ...ma brata 1,5 rocznego którego uwielbia.... teraz jest dumny bo tu szkołę ma pod domem i sam chodzi - wcześniej musieliśmy go wozić.... ja pracuję w domu więc nie musi chodzić z kluczem na szyi :D z reszta bałabym się, bo w domu trzymam drogi sprzęt potrzebny mi do pracy a on jest niebywale roztrzepany... ..trudności wychowaczych większych nie sprawia ... uczy się dobrze, słucha mnie, nie pyskuje.... mnie wkurza głównie to że on ma wiele rzeczy w dupie - nie szanuje zabawek, komputera, ma w nosie jak wygląda- że ma bałagan w pokoju - to chyba kwestia pokolenia.... ja w jego wieku prostowałam sreberka po czekoladkach i układałam w pudełeczku - on dostanie zestaw lego za 200zł to po 2 dniach jest rozwalony po całym domu :O Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yung adisz

Jestem z 2000. Mam prawie 10 lat potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie Adisza
Dnia 22.09.2019 o 17:51, Gość yung adisz napisał:

Jestem z 2000. Mam prawie 10 lat potwierdzam

YUNG ADISZ ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×