Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Orion77

szukam uległej dziewczyny najlepiej z wielkopolski

Polecane posty

Gość Orion77

witam.Jestem 33 letnim dominujacym mezczyznom z woj wielkopolskiego.Poszukuje atrakcyjnej zdecydowanej,madrej kolezanki byc moze w przyszłosci partnerki do wspolnego pofantazjowania .Nie wykluczam realnych spotkan.Zaznaczyc jednak musze ze nie chodzi mi o klimaty ekstremalne tylko o układ Pan- Uległa raczej w wersji soft.Poszukuje relacji w ktorej obie strony wiedza dokad moga sie posunac nie naruszajac granic dobrego smaku- odpadaja wszelkiego rodzaju klimaty zwiazane z pradem,podduszaniem,podtapianiem,igłami i okaleczaniem oraz pusta tepa przemoca.Poszukuje kobiety ktora pragnie realizowac swoje fantazje i jest ich swiadoma.Nie przenosze tego typu relacji poza sfere intymna ,zalezy mi na tym by realizacja tych fantazji była zwienczeniem lub tylko miła czescia dłuzszych spotkan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orion77
no tak z rozpedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orion77
Jestem meczyszsnnom doroslym i dumnym z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orion77
Indukowana laktacja, wywolanie mlekopedu u suczki jest zabawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z rozpędu
to szoruj po słownik albo strzel baranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orion77
odpierdol sie dupku! tu nie szkola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z rozpędu
kreujesz się na cholera wie kogo, a masz taaakie braki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orion_77
witam.Jestem 33 letnim dominujacym mezczyznom z woj wielkopolskiego.Poszukuje atrakcyjnej zdecydowanej,madrej kolezanki byc moze w przyszłosci partnerki do wspolnego pofantazjowania .Nie wykluczam realnych spotkan.Zaznaczyc jednak musze ze nie chodzi mi o klimaty ekstremalne tylko o układ Pan- Uległa raczej w wersji soft.Poszukuje relacji w ktorej obie strony wiedza dokad moga sie posunac nie naruszajac granic dobrego smaku - odpadaja wszelkiego rodzaju klimaty zwiazane z pradem,podduszaniem,podtapianiem,igłami i okaleczaniem oraz pusta tepa przemoca.Poszukuje kobiety ktora pragnie realizowac swoje fantazje i jest ich swiadoma.Nie przenosze tego typu relacji poza sfere intymna ,zalezy mi na tym by realizacja tych fantazji była zwienczeniem lub tylko miła czescia dłuzszych spotkan. Nie podszywaj sie podemnie gnojku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok zaczerniam nick - cholera na nikogo sie nie kreuje - pisze tylko o swych pragnieniach i fascynacjach i wielkie halo o jeden bład do ktorego sie przyznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stszel baranka
tesz szukam uleglej suczki jestem dominantem. bedem bil cie bacikiem asz do bulu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z rozpędu
kuźwa, nie mogłeś poprawić tego byka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczkaukrainaaa
a gdje wielkapolska? po ruski goworisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty szto, z Daniecka :D
ukrainskoji movy ne znajesz? no i to dobrze, porządne dziewczyny z Zachodniej Ukrainy sie nie puszczają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczkaukrainaaa
jest u tebja maszina, kakaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×