Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cuore 18

Tak bardzo chce byc w ciazy moze tym razem sie uda.

Polecane posty

Hejka dzis 27dc, wczoraj wieczorem mialam mala plamke brunatna, dzis bul jak na @ mam nadzieje, ze czerwona tym razem mnie opusci,chociaz czuje sie jak na okres. Czy ktos czeka tak jak ja z nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak czekam co miesiac, nakrecam sie a tu du.a, pierwsza oznaka ciazy to brak okresu czyli poczekaj do 40 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie wiem , co czujesz . . . my też staramy sie o Maleństwo... na razie bezskutecznie :-( trzymam kciki, aby @ nie przyszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziwczyny ja nie potrafie przed @ nie myslec i miec nadzieji co miesiac mowie koniec i jak nalogowiec przed okresem mam kryzys u mnie to rok staran z przerwami. Chyba potrzebuje psychiatry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi18 TEZ TAK WCZESNIEJ MIAKLAM I BYL PŁACZ JAK PRZYCHODZILA @ ROZCZROWANIE A TERZ JAKOS MNIE T O JUZ NIE RUSZA NIE ROBIE SOBIE JUZ Z TEGO JAK PRZYCHODZI @ NIE MAM JUZ NADZIEJI POROSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki One_Kiss, ale chyba wlasnie rozkreca mi sie @ tj. bul podbrzusz i zauwazyla rozowawe plamienia beeeeeee. Nie wiem jak te kobiety czuja, ze sa w ciazy skoro wszyscy pisza, ze objawy sa takie jak przed @ ja osobiscie co miesiac mam inne i regularny okres co pozwala mi nie zwariowac do reszty tzn. nie latam z testami i robic bete, co nie zmienia faktu, ze tez mnie to zaczyna wpieniac i chcialabym wrocic latami wstecz kiedy to myslalam, ze po kazdym stosunku bez zabezpieczen zachodzi sie w ciaze. Fioletowa piszesz, ze nie masz juz nadzieji moze lepiej tak do tego podejsc zeby nie zfiksowac, ale jak pomysle o maciezynstwie to mi cisnienie podskakuje. Ja mam kupe badan do zrobienia ale zabiore sie do nich od nastepnego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×