Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość objawy zauroczenia

pytanie do panów:)

Polecane posty

Gość objawy zauroczenia

witam:)jak zachowujecie się gdy podoba wam się dziewczyna?jeśli np.jest bardzo ładna to startujecie do niej czy unikacie kontaktu?czy zdarzyło wam się uciekać od takiej wzrokiem?proszę o info:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość objawy zauroczenia
a czy może być tak że się trochę boicie i nie próbujecie łapać kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość objawy zauroczenia
up::)ktoś jeszcze coś napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEIN
Wydaje mi się, że jak facet unika z Tobą kontaktu to raczej Cię nie lubi, może uważa, że mu się narzucasz. PS jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
ja też uważam, że jak facet unika kontaktu to znaczy, ze nie chce z tobą wejść w bliższe relacje. Co wcale nie idzie w parze z tym czy mu się podobasz czy nie. Może mieć różne powody by ciebie nie chcieć np.jest po przejściach albo uważa, ze za wysokie progi na jego nogi. Może też być tak, że ciebie zwyczajnie nie znosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekawości
kobieta może unikac wzroku z nadmiaru emocji..ale nie facet. Każdy facet śmiały czy nie. Działa. Inaczej wie, że poderwie ją inny. Więc jak nie działa to mu nie zależy. Z życia wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy sie nie zauroczylem
nie wspominajac o zakochaniu wiec ci nie odpowiem :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochany facet może unikać "wybranki", gdy wie, że nic z tego nie może być. Nie chce jej krzywdy. Będzie udawał obojętność, ale na pewno w jakiś sposób się zdradzi, a to jakiś wyjątkowy komplement powie, albo przysługę czy uprzejmość dla Ciebie zrobi. Inaczej, jak oboje są wolni, bezczelny uderzy od razu i będzie chciał szybko seksu. Dobrze wychowany, hm, to potrwa, ale też będziesz jego. Facet to kawał mięsa, trzeba go wprost zapytać, czy coś czuje lub wprost dać mu znak od siebie. Gra pozorów jest dobra dla kobiety. I jeszcze coś, jeśli lubisz się podroczyć i odrzucisz jego względy, to jeśli coś do Ciebie czuje już nigdy nie spróbuje się do Ciebie zbliżyć. Takie własne spostrzeżenia, a trochę tych dziewuch zdążyłem poznać. Myślę, że Wy baby macie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek Kartofelek
@ liho słusznie prawi. Jeśli uważamy, że mamy u Was marne szanse, bądź wcale to będziemy próbować to ukrywać, ale to i tak widać ;) Poprzez właśnie te dobre uczynki, uprzejmości, sposób patrzenia, bycia itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem panna
też mnie ciekawi jaki to jest sposób patrzenia przez faceta:) napiszcie proszę, może dacie mi nadzieję plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatrważająca ilość dziewczyn jest ładna ale bynajmniej nie wystarczy to aby każdą z nich zaczepiać. Jeśli nie istnieje między nami żadna interakcja to nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym do wszystkich chciał zagadać, umówić się która mi się podoba to by mi dnia nie starczyło, takie Polki są ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhheerghbb
tylko szkoda że nie działałoby w obie strony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny amator polek
a mialem nadzieje ze twoj wiek to sciema :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrok to rozpoznanie ..i jest tak że patrzy się na nią ale też i ucieka .taka niby zabawa ale nie wiadomo czy nie jest zajęta i jak zastartować ...:) zwykle jest tak że jak się jakaś podoba to jest problem bo zależy ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość james bond 007 do usług
Jak facet jest nieśmiałą pierdołą, będzie się za Ciebie zabierał jak pies za jeża. Jak jest śmiały i mu odpowiadasz to wiadomo co zrobi:) Może być też tak, że będzie miał Cie gdzieś nawet jeśli będziesz ładna, ale będzie wiedział że jesteś kurwą, pustakiem, blacharą, bez wykształcenia, słabo zarabiasz ( skończyłaś zsz, on studia), pochodzisz z patologicznej rodziny, on z porządnej, masz odwrotny światopogląd od niego, masz trudny charakter, przyciągasz problemy, jesteś prymitywna (przeklinasz, zachowujesz się jak chłopka), jesteś uzależniona (pasz i pijesz za dużo), palisz papierosy, nie szanujesz wartości które on szanuje, mieszkasz od niego 300km (za daleko i wie że będzie miał problem) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość james bond 007 do usług
:D Fajnie temat rozwinąłem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość james bond 007 do usług
:D No to was zatkało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość james bond 007 do usług
Można jeszcze dopisać: wie że będziesz szastać jego ciężko zarobioną forsą, lecisz na jego forsę, masz go za frajera którego chcesz zgolić z pieniędzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackhack
To ja mialem tak, ze patrzyla na mnie dlugo i wygladalo to, jakby nie miala w sobie ani troche niesmialosci, a ja odwracalem wzrok, ale po dlugiej chwili i ponownie patrzylem. Nie moglem uwierzyc, ze tak dlugo patrzy dziewczyna. Wyszlo na to, ze jestem bardziej niesmialy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackhack
I obnizylem pewnie sobie tym samym szanse. Moglem dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość objawy zauroczenia
dopiero przeczytałam odp.,dzięki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość objawy zauroczenia
liho ty mi to super wytłumaczyłeś i tego będe się trzymać na drodze swych rozważań:)pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość objawy zauroczenia
witam ponownie może ktoś ma jeszcze jakieś spostrzeżenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghioiuioiilkm
tylko lekarze potrafia kochać szczerze !!!! bez dyskusji reszta to warcholstwo z otwartymi rozporami :D śmiać mi sie chce czytając takie brednie typy objawy zauroczenia u faceta :)))trzeba wiedzieć w kim sie mozna zakochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobieta może unikac wzroku z nadmiaru emocji..ale nie facet. Każdy facet śmiały czy nie. Działa. Inaczej wie, że poderwie ją inny. Więc jak nie działa to mu nie zależy. Z życia wiem." A więc w życiu gówno się nauczyłaś i gówno wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość , , j bj hvn tyuioferf
:))a ty jesteś kobietą , durna ?y pacan hahahha kobieta niewątpliwie ma tylu wielbicieli że takiego jak ty, ale i nie tylko.... może sobie odpuścić , kobiecie zalezy na facecie ?Od kiedy hahah zalezy jesli równiez i on jest zainteresowany nia jest super wykształcony z tytułem i prestizową pracą , zyli długo i szczęsliwie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość objawy zauroczenia
darker czyli uważasz,że zainteresowany facet może unikać spojrzeń?czy będzie to wynikać ze strachu,nieśmiałości?unikałeś kiedyś patrzenia na kobietę mimo że byłeś nią zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deker
tak unikałem , jestem tłumolkiem zyciowym ale na kobietach sie znam jak nikt hahhaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×