Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość objawy zauroczenia

pytanie do panów:)

Polecane posty

Gość głupi faceci
Pytanie do Pan Która babka bedzie nalegała czy brała sie za faceta, jesli nie jest zainteresowana ?żadna ! :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"darker czyli uważasz,że zainteresowany facet może unikać spojrzeń?" Oczywiście, że może unikać spojrzeń. Mamy XXI wiek a dziewczyny prędzej uwierzą, że Elvis żyje niż w to, że facet może być nieśmiały. "unikałeś kiedyś patrzenia na kobietę mimo że byłeś nią zainteresowany?" Popatrzeć to sobie każdy może nawet na ulicy, i co z tego? A dziewczyny którymi ja byłem zainteresowany nie były zainteresowane mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem tłumolkiem zyciowym ale na kobietach sie znam jak nikt hahhaah" Witamy Żelka na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiihihhhhhhhhhhui
nie były toba zainteresowane :DDDDDDDDDD dziekuje maja racje z takim cha która by chciała ,niewiele miałeś od zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na czym tu się znać? Albo się podobasz i nagle mądrość boża o kobietach spływa na ciebie :D Albo się nie podobasz i wtedy dla wszystkich tu jesteś "gÓpi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość objawy zauroczenia
czyli facet może być nieśmiały,unikać kontaktu,a mimo to coś tam czuć?myślę,że już trochę się dowiedziałam:)tylko jak to wszystko sprawdzić,gdy okoliczności są hmmmm powiedzmy że dość formalne i zawiłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie były toba zainteresowane DDDDDDDDD dziekuje maja racje z takim cha która by chciała ,niewiele miałeś od zaoferowania" Cenniki zawieście sobie na szyjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooge pontiec fibrebidr
kto to żelek przepraszam.Skoro tak uwazasz to masz niezłą wybujała wyobrażnie facet hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"objawy zauroczenia czyli facet może być nieśmiały,unikać kontaktu ,a mimo to coś tam czuć?" Spodziewasz się Nobla za to odkrycie :D "myślę,że już trochę się dowiedziałam tylko jak to wszystko sprawdzić,gdy okoliczności są hmmmm powiedzmy że dość formalne i zawiłe" Rozumiem, że oboje (ty i on) nie używacie ani komórek ani poczty e-mail? 100 lat temu to ludzie naprawdę musieli się nagimnastykować a tu narzekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kto to żelek przepraszam.Skoro tak uwazasz to masz niezłą wybujała wyobrażnie facet hahaha" Na razie nic do dyskusji nie wnosisz wiec się nie dziw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość objawy zauroczenia
tak spodziewam się nobla:):)odpowiedziałeś mi na kluczowe pytanie więc wybaczam ci że się teraz na mnie wyżywasz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolanta
ale ciekawy temat,faceci napiszcie coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że wszystko
zależy od sytuacji,jeśli facet się wstydzi to może unikać tych spojrzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolanta
no piszcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość objawy zauroczenia
nie no brzydka to napewno nie:):)ale nie pasuje mi ta nieśmiałość w stosunku do kobiet.Ja ogólnie chciałam wiedzieć czy wy często się wstydzicie,krępujecie niektórych kobiet,zawsze myślałam że facetów zwykle to nie dotyczy:)No ale otrzymałam tu kilka fajnych odpowiedzi,więc cel został osiągnięty i mogę znowu zacząć się zastanawiać i gdybać:)Dzięki faceci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet sobie robi nadzieje
co sie dzieje z tym swiatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka na wieży
Pomóżcie !zakochałam sie w facecie...z kościoła...Jak oni się zakochują?Nie jestem mu obojętna,na spotkaniach jest niewyspany.Czy dlatego,że o mnie mysli intensywnie czy rżnie sie po nocach z gejami?Wie kto???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×