Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Nie mam przeczucia. Choc kazdy mi mowi, ze bedzie chlopak, bo sie nic nie zmienilam i mam wysoko brzuch. Ale ja w takie rzeczy nie wierze. Moja kuzynka, ktora rodzila w sierpniu, tez tak miala i ma sliczna corcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka miała mieć na 100% dziewczynkę tak lekarz mówił do samego końca :) urodził się chłopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez znam taka pare cala ciaza dziewczynka wszystko kupila rozowe nawet wozek i maja chlopca:)ale podobno stwierdzony chlopiec zwykle juz nie zmienia sie w dziewczynke:)chociaz i takie przypadki sie zdarzaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz niedlugo sie dowiem:) W sumie to dla mnie nie wazne, co bedzie. Tylko same wiecie jest taka ciekawosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno 👄 hehe masakra jak kupili wszystko w różu. Chyba lepiej jednak nie do końca ufać lekarzowi i kupować rzeczy w kolorach pasujących zarówno dla chłopca jak i dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam znajomych, co z kolei kupili wszystko w niebieskim, a pozniej potrzebowali rozowego:) Nawet pokoj pomalowali na niebiesko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi to ona tak swirowala wyobrazacie sobie wozek rozowy w kwiatki:) no niefart :D wszyscy mielismy ubaw bo taka byla dumna pewna a tu surprise:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że biednego chłopca w nim nie woziła :D chociaż jemu to pewnie obojętne było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej podobaja sie czarne wozki wiec problem z glowy:) do tego fajne dodatki kolorowe i no stres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech wiecie dobrze że jesteście :) w ogóle dobrze że są takie fora :) na jutro miałam termin porodu i widzę że nie będzie tak źle..jestem silna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie❤️mnie z kazdym miesiacem jest jakby lzej juz nie placze rozpaczliwie na cmentarzu poplacze sobie ale juz inaczej...moj termin za 3 miesiace ale nie mysle o tym wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Katie, ze jestes silna. Mnie tez podobaja sie czarne wozki, mam juz nawet wybrany wozeczek. Pewnie wam juz pokazywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz nas... Jestes silna...jak kazda z nas...kazda z nas jest sama sobie swoim najlepszym psychologiem. Nap mi na facebooku moja druga przyjaciolka ze staraja sie o 2 dziecko. Zaczelxsmy 2 lata temu razem starania a ona juz drugie.. Moja najlepsza przyjaciółka rodzi drugie w marcu... A ja nawet nie jestem w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys sprzedawalam wozki i ciezko mi teraz znalezc taki ktory odpowiadalby mi w 100% w tych nowych modelach wszystko jest takie niepraktyczne pamietam wozki moich chlopcow i szukam czegos co byloby rownie funkcjonalne i znalazlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja termin mialam na 27 stycznia i jak dzisiaj widzialam ta mala w na wspolnej to jeszcze mi lezki polecialy, ale gorzej bedzie jak kuzynka urodzi bo mialysmy podobny termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno a miało być tak pięknie nie? Ale jeszcze bedzie :) będziemy miały wielkie bunie i będziemy szykować wyprawkę :) co do czarnych wózków też mi się bardzo podobają kraqersik trzeba być silnym :) nie można ciągle rozmyślać co by było gdyby...nic mi to nie daje już. Pokaż ten wózeczek bo nie wiem czy widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładniutki:) Ja mysle o tym, zeby kiedys bylo dla drugiego dzieciaczka. Wiec wybralam taki w sumie uniwersalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze chociaz wy mamcie dobre humory ... bo u mnie znow wszystko sie sypie :( lapie depreche i na innych plaszczyznach live tez kijowo :( :( :( jednym slowem musze zrobic spier papier :( w tym miesiacu nie bedziemy sie starali tak postanowilam :( katie bede jutro myslami i serduchem z toba mnie to czeka w niedziele i juz wiem ze bedzie trudno bo .................................................. nawet w tym momencie rycze .................................. :( :( :( dla ciebie kochana ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek co się dzieje?????? Dlaczego nie chcesz się starać?? :( Słonko dziękuję ja będe kochana przy Tobie w niedzielę ❤️ ❤️ no już już ocieramy łezki. Chodź no się przytulić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajny jest ten ktory wybralas ja to chyba jakos nie mam przekonania do polskich firm ale to moje zdanie wiem ze ci doswiadczeni na swiatowym rynku maja swoje super patenty:) uwielbialam Inglessine i graco.Jesli moge wam doradzic kupujac wozek patrzcie na spacerowke nie na gleboki bo spacerowka sluzy dziecku bardzo dlugo i musi byc wygodna i funkcjonalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku nie smutaj pliss ja tez mam dolcai probuje go przegonic z mizernym skutkiem ale warto probowac❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×