Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Groszkowa :) oby było tak jak mówisz :) oby każda dziewczyna po kolei miała dobre wieści prinzesska może los wie co robi :) gosia :) witaj- jak tam nastrój w poniedziałkowy wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam pisać wczoraj i jakoś nie zauważyłyście co..... Nabroiliśmy z M w niedzielę..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki. Troche mnie nie było ale dziś nadrobiłam zaległości w czytaniu:) a my z mężem podjeliśmy decyzję, że już w lutym idziemy na inseminację. To czekanie nas dobija i źle działa na naszą psychikę więc chyba lepiej zacząć już działać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy konkretnie i czy się uda ale taka bezczynność jest dobijająca. Nie potrafię normalne żyć, planować bo zawsze z tyłu głowy pojawia się myśl "a może jednaj zajdę w ciążę" i takie to bez sensu. Już wolę przejść te 6 inseminacji i jak się nie uda to zacząć normalnie żyć bez nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu dzięki za pocieszenie ale jestem za dobra z matematyki żeby nie zdawać sobie sprawę jak nie wiele mamy szans na dziecko. Nawet przy inseminacji najwyżej jakieś 5-10%. No ale najważniejsze to działać. Robić cokolwiek byle tylko nie stać w miejscu bo inaczej zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia o Wy :P no to widzę że się Wam układa :) to dobrze ubaśka witaj :) daaaawno Cię nie było. Nie myśl że się nie uda! Uda sie. Dobrze że podjeliście taką decyzję- faktycznie bezczynność może dobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubaśka - zawsze to jakaś szansa!!! Nie kieruj się procentami! Życie różnie się układa i czasem naprawdę beznadziejne sprawy układają się pomyślnie. Pomyśl, że są ludzie, którzy nawet takiej szansy nie mają.... Wierz, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś czytałam że zdrowa para ma bodajże 30-35 % szans na ciażę w jednym cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie - teraz to raczej wypadek przy pracy... :), ale może w ten sposób przełamaliśmy się... Nic nie pisze o układaniu, nie chcę zapeszyć.... Ponawiam pytanie do Ciebie - to Ty klikałaś na moje gg? gdzieś zniknął mi ten numer. Mam teraz włączone - więc jeśli to Ty, to ponów wpis. OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jakas szansa jest tylko tak jakoś trudno mi uwierzyć w szczęśliwe zakończenie. No i dodatkowo dziś 1 dzień @ a to zawsze mnie dołuje. Jakaś taka jestem rozbita przez hormony. Pewnie za tydzień będę miała więcej wiary w sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubaśka ja też wątpię czasami w szczęliwe zakończenie...ale potem sama siebie ochrzaniam :) i odrzucam te złe myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech nie będe już narzekać. Zajmę się lepiej prasowaniem bo niedługo nie bedę miała co na siebie włożyć:) Pa do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×