Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

cesze sie ze jestescie tu na tym topiku i ze mozemy sobie klikac :) ❤️ 👄 gosia to fajnie ze zaczynacie broic jesli uklada sie w zyciu to i w lozku tez i na odwrot ;) oby tak dalej :) my moze tez bedziemy broic bo @ juz pojechala ;) ubaska czasami trzeba postawic wszystko na jedna karte aby osiagnac to czego sie pragnie - nie mozesz od razu zakladac ze sie nie uda ... pozytywne myslenie to polowa sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa 👄 fajnie sobie tak pogadać :) kurde dziś zostałam zaproszona na ślub który się odbędzie w lutym- nie przepadam za weselami ale iść musimy :( a potem w maju 2 komunie. Oj pójdzie kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w kazdym miesiacu cos jest teraz w styczniu moje imieniny w lutym walentynki i okragle ur Babci :) w marcu ur tescia w kwietniu im M ur tesciowej oraz nasza rocznica 8 lat razem :) w maju dzien matki :) w czerwcu rocznica slubu rodzicow i ur szwagra w sierpniu moje ur w listopadzie ur M w grudniu im taty i tesciowej itd itp a kto wie co jeszcze wyjdzie przez ten rok ;) chyba tez szykuje sie weselicho mojej siostry stryjecznej i od strony M jego brat cioteczny takze kto wie??? moze bedzie jeszcze chrzest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek hehe uważaj uważaj bo jestem niebezpieczna :P jak tak zaczełaś wymieniać te daty to mnie przerażenie wzięło bo jeszcze parę rzeczy przeoczyłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie ma zmiłuj nie ma :) tylko skąd brać na to wszystko kasę? Na samą myśl o tym weselu jest mi słabo :O znowu będę musiała kiecki szukać ech kolejne koszty..ale nie ma co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany jak się źle czuję :O chyba ta pogoda tak na mnie wpływa. Mrozy a tu nagle ocieplenie i padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może będę potem ale nie obiecuję :) aaaaa łasuch jestem okropny dla słodyczy mogę zabić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane :) eh mi dzisiaj jakoś tak dzień do 15 wolno płynął, a później torpeda ;/ i czasu na wszystko braklo \=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska te co teraz pokazałaś to raczej chyba nie - co? Jakos ja jestem tradycjonaliztka i takie to tylko do pooglądania :) Nie chcesz długaśnej tylko jakąś mini mini ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jakim kolorku stanęło? Moja najlepsza kumpela miała w kolorze starego złota dół a górę w kolorze wina.. sliczna. Ja miałam biała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie szkokowac...jestem z tego znana... Moj nie chce koscielnego wiec do cywilnego taka by byla ok. Z reszta pod koniec maja bedzie goraco...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×