Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Katie my jestesmy milosnikami wina to jedno ale powiem Ci tak to jedyny alkohol ktory tak delikatnie odpreza nie upijesz sie tak jak wodka nie bedzie cie meczyc jak po piwie naprawde sprobujcie dobra kolacja swiece wino a potem dajcie sie zwariowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno ja może miłośnikiem strasznym wina nie jestem- mój M tak- co chwilę dokupuje nowe :) masz racje wino do igraszek jest idealne. Czasem sobie popijamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam wino. No ale teraz lekarz mi powiedziła, że mam się zachwywać jakbym już była w ciąży więć zero alkoholu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubaśka ale chodziło jej o to że jesteś w trakcie starań? A gdzie reszta dziewczyn? Groszkowa odezwij się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie aniołkowe :-*Przepraszam, że nie czytałam Waszych postów ale zajrzałam ot tak z sentymentu w taki wątek. I chciałam napisać konkretnie do Katie84: u mnie minęło już kilka lat a dziś trafiłam na Twoja stopkę na kafe i znów się popłakałam; ktoś zapisał to czego ja się wstydziłam i wypierałam z pamięci; "Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat" . To motto było moim jedynym motorem w tamtym czasie. Podeszłam wtedy do tego może zbyt dosłownie "zabierając" nawet mojemu aniołkowi imie, które mu wcześniej wymyśliłam ale chyba inaczej nie mogłam. Dopiero po roku mogłam pójść na jego grób. Odwiedzam go często ale nie moge sobie wybaczyć jak zareagowałam na zaistniałą sytuację. Ty mając to w stopce zapewne nie do końca miałaś na mysli to o czym piszę ale dziś moje wspomnienia odżyły. W sumie przepraszam, że Wam tutaj takie bzdety wypisuję ale jakoś mi łatwiej chyba będzie. Życze Wam, żebyście za kilka lat opędzały sie od śmiechu i buziaków Waszych dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( eh dzisiaj miałam ciężki dzień, w pracy zamieszanie bo kontrole maja byc, co roku ta sama historia. Na dodatek poznalam przyczyne mojego wczesnego porodu. Okazalo sie ze babka z labolatorium zarazila mnie gromkowcem zlocistym przy pobieraniu krwi. Lekarz do mnie dzwonil, a wiem ze to napewno tam bo dziewczyny ktore w tym dniu pobierana krew mialy tez zostaly zarazone i poszly z tym do sadu ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja herbatke co tam u was troszke mnie tu niema bo urlopik mamy i u tesciów jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwie sie bo moja bliska koleżanka urodziła synka pół roku temu i mieszka zagranica i jak przyjechała do polski to okazało sie ze jej synek ma wade serduszka niedługo jada do kliniki na operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ❤️ lida74 nie przepraszaj za ten wpis, jeśli tylko Ci pomogło że mogłaś się z Nami tym podzielić to ciesze się. Co do motta..bardzo mi pomogło na początku tak bardzo chciałam wierzyć że tak jest..Obecnie no cóż na pewno nie biorę go tak dosłownie. Współczuję że 2 razy w życiu musiałaś przechodzić to cierpienie ale z tego co widzę w suwaczkach masz dwójkę chłopców :) gratuluję. Dziękuję za miłe słowa na końcu. Oby tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalena :( jakoś nigdy się nie zastanawiałam że podczas pobierania krwi mogę zostać czymś zarażona..:( przytulam Cię mocno ada oby z synkiem koleżanki było dobrze, takie maleństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nie pisałam już wczoraj bo wróciłam bardzo późno na wizycie dowiedziałam się ze mam duza nadżerkę będę miała teraz ja leczona ale jak nie zejdzie do następnej wizyty to będę miała ja zamrażaną no i chyba ze okaże się ze jestem w ciąży to będzie tak doktor robił żeby nie doszło do infekcji. pobrał mi cytologie w weekend możemy się starać o maluszka bo gdzieś w tym czasie będzie owulacja, wyniki dobre :) a tak bardzo się bałam tej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta 👄 oj to fajnie :) każda z nas chyba boi się teraz wizyt u lekarza. Ważne że wyniki w porządku. Szkoda że jest nadżerka ale nie ma co się martwić. Owocnych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje zeby nie zapeszyc ale tez slyszalam ze jak sie stara o dziecko to nie powinno sie zamrazac nadzerki ale przeciez lekarz wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki.........9..........................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................6..........................2 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. .....5..........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ... .....5..................3/przerwa ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... ....4.................nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E.......... ............6.........zaczęłam........................ marta2387...........23..............Gliwice.............. .....3..................................3 Kate31...............32..............B-g................. .......2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... ...4..... ............nie zaczęłam Eterno...............30...........Poznań................ ......4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ......2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)...............2..............zielone ewwwa.............25........... o/Mielec..................1...........zaczynam niedługo aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa...............0........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina........... ...8.........................4 załamana 2...........32.........Warszawa....1.............może w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......3..............juz zaczełam ubaśka.................30............bydzia.........6... ...........3 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............18... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........17...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........16. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............16... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............9... ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........4...............6 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN....... Aktualizuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki.........9..........................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................7..........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. .....5..........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ... .....5..................3/przerwa ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... ....4.................nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E.......... ............6.........zaczęłam........................ marta2387...........23..............Gliwice.............. .....3..................................3 Kate31...............32..............B-g................. .......2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... ...4..... ............nie zaczęłam Eterno...............30...........Poznań................ ......4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ......2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)...............2..............zielone ewwwa.............25........... o/Mielec..................1...........zaczynam niedługo aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa...............0........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina........... ...8.........................4 załamana 2...........32.........Warszawa....1.............może w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......3..............juz zaczełam ubaśka.................30............bydzia.........6... ...........3 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............18... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........17...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........16. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............16... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............9... ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........4...............6 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa - Słońce ty Nasze!!! super że się odzywasz. Czemu tak dupowato u Ciebie? Co się dzieje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki.........9..........................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................7..........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. .....6..........................3 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ... .....5..................3/przerwa ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... ....4.................nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E.......... ............6.........zaczęłam........................ marta2387...........23..............Gliwice.............. .....3..................................3 Kate31...............32..............B-g................. .......2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... ...4..... ............nie zaczęłam Eterno...............30...........Poznań................ ......4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ......2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)...............2..............zielone ewwwa.............25........... o/Mielec..................1...........zaczynam niedługo aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa...............0........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina........... ...8.........................4 załamana 2...........32.........Warszawa....1.............może w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......3..............juz zaczełam ubaśka.................30............bydzia.........6... ...........3 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............18... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........17...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........16. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............16... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............9... ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........4...............6 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN....... aktualizuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia 👄 prinzesska 👄 Groszkowa 👄 słońce wyłaź z dołka bo smutno bez Ciebie :( A ja czekam na kolejną @ i coś czuję że znowu nici z ciąży. Mój M zawsze przed okresem mnie stopował a teraz widzę że sam się napalił i chciałby żeby to już, ale raczej nie. Trudno się mówi trzeba będzie dalej próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki.........9..........................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................7..........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. .....6..........................3 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ... .....5..................3/przerwa ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... ....4.................nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E.......... ............6.........zaczęłam........................ marta2387...........23..............Gliwice.............. .....3..................................3 Kate31...............32..............B-g................. .......2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... ...4..... ............nie zaczęłam Eterno...............30...........Poznań..................5.........luty??? martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ......2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)...............2..............zielone ewwwa.............25........... o/Mielec..................1...........zaczynam niedługo aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa...............0........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina........... ...8.........................4 załamana 2...........32.........Warszawa....1.............może w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......3..............juz zaczełam ubaśka.................30............bydzia.........6... ...........3 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............18... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........17...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........16. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............16... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............9... ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........4...............6 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN....... I ja aktualizuje zaczelam plamic wiec jutro przybedzie@ pieknie o czasie idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×