Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

termin sie zbliza :( kontrol juz byla, do tego zamieszanie ze slubem sie zrobilo. A dodatkowo tejsciowa mi dowalila ze miala teraz pierwszy raz dzien babci obchodzic i dupa . Jakby to moja wina byla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie? a mija dzień za dniem :) rano wyjeżdzam do rodziców to odpocznę psychicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz tylko możliwość to wyjedź :) odpoczniesz, zrelaksujesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O chyba już wszyscy śpią :) Dobrej Nocki! Ja jak zwykle rano uciekam na turniej :)... Ale nie martwcie się będę przez komórkę do Was zaglądać od czasu do czasu :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przenoszę naszą tabelkę. NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki.........9..........................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................7..........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. .....6..........................3 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ... .....5..................3/przerwa ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... ....4.................nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E.......... ............6.........zaczęłam..... marta2387...........23..............Gliwice.............. .....3..................................3 Kate31...............32..............B-g................. .......2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... ...4..... ............nie zaczęłam Eterno...............30...........Poznań................ ..5.........luty??? martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ......2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)...............2..............zielone ewwwa.............25........... o/Mielec..................1...........zaczynam niedługo aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa...............0........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina........... ...8.........................4 załamana 2...........32.........Warszawa....1.............może w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......3..............juz zaczełam ubaśka.................30............bydzia.........6... ...........3 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............18... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........17...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........16. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............16... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............9... ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........4...............6 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! Bardzo mi jet przykro z powodu waszych /naszych strat nienarodzonych dzieci, ale jak to przytoczyła cytat katie84"Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności, jakie panują w naszych sercach". - Jan Paweł II" to mnie chwyciło za serce bo poczułam jak to by bylo pisane o moich a napewno i Waszych dzieciach!Jedno umarło- dugie zyje!!!!!!!!!!Chociaż jako matka, która przezyła śmierć nienarodzonego dziecka, wiem że nigdy nie zapomnicie o stracie swojego maluszka, mowi sie ze czas goi rany.... tak zapomina sie w toku spraw codziennych ale przychodzi chwila zastanowienia sie i refleksji nad sobą i swoim życiem wszystko wraca😭 Kolezanki, koledzy, którzy nie mieli takiej sytuacji nie zdają sobie sprawy w jakiej my byłyśmy/ jesteśmy i bedziemy sytuacji!!!Chce Wam dać nadzieję i wiarę w to że poronienie nie jest ostatecznością!!!!Pamietam jak dziś słowa mojej profesorki(dzieki, którym wczesniej jakos zyłam)z liceum która prowadziła zajęcia z przygotowania prorodzinnego"kazda kobieta, która zajdze w ciązę staje się matka, nie wazne czy poroni czy urodzi - jest już nią już na zawsze!"Przykre ale prawdziwe!:( a jesli nie ma sie oparcia w bliskich to juz jest masakra!!! ja tak miałam:( nikt mnie nie rozumiał dlaczego płacze, dlaczego wracam do tego, aż którego dnia nie wytrzymałam i powiedziałam podczas rozmowy z mama ze ona mnie nie rozumie bo sama nie przeżyła smierci swojego dziecka! I na tym rozmowa sie urwała😭 Niedługo będzie mijał 4 rok po mojej stracie maluszka ale ja bardzo czesto o nim myślę i baaaaardzo przezywam, nawet mając Kochana Córeczkę, która Kocham nad Życie!!!Dzieci swoich się nie zapomina!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Dziewczyny czy jenda biedna zbłądzona owieczka może się napić z Wami kawusie ? Buziaki i miłej sobotki życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki 👄 Dopisze sie ;] NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki.........9..........................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................7..........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. .....6..........................3 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ... .....5..................3/przerwa ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... ....4.................nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E.......... ............6.........zaczęłam..... marta2387...........23..............Gliwice.............. .....3..................................3 Kate31...............32..............B-g................. .......2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... ...4..... ............nie zaczęłam Eterno...............30...........Poznań................ ..5.........luty??? martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ......2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)...............2..............zielone ewwwa.............25........... o/Mielec..................1...........zaczynam niedługo aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa...............0........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina........... ...8.........................4 załamana 2...........32.........Warszawa....1.............może w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......3..............juz zaczełam ubaśka.................30............bydzia.........6... ...........3 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............18... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........17...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........16. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............16... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............9... ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........4...............6 oOomadalenaoOo....21............St-g.................3..............nie wiem SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokickalam juz naprawiam ;p (jeszcze spie ;p) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki.........9..........................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................7..........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. .....6..........................3 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ... .....5..................3/przerwa ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... ....4.................nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E.......... ............6.........zaczęłam..... marta2387...........23..............Gliwice.............. .....3..................................3 Kate31...............32..............B-g................. .......2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... ...4..... ............nie zaczęłam Eterno...............30...........Poznań................ ..5.........luty??? martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ......2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)...............2..............zielone ewwwa.............25........... o/Mielec..................1...........zaczynam niedługo aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa...............0........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina........... ...8.........................4 załamana 2...........32.........Warszawa....1.............może w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......3..............juz zaczełam ubaśka.................30............bydzia.........6... ...........3 oOomadalenaoOo....21............St-g.................3... ...........nie wiem PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............18... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........17...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........16. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............16... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............9... ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........4...............6 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraqersik 👄 pychotaaaa :D Właśnie czekam na wieści od Marylki dziś ma wizytę u gina :) A za pół godziny wyjeżdżam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie na jaki pomysl wpadlam mma slub... Znalazlam to w internecie... O polnocy podczas oczepin podaruje memu mezowi gwiazde nazwana naszym imieniem z certyfikatem... To takie symboliczne ale niezwykle romantyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesko ja mysle, ze to bardzo oryginalny pomysl. Szczerze mowiac pierwszy raz o tym slysze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam w necie... My czesto jestesmy na wyjazdach i bede mogla patrzec w Niebo na nasza gwiazde. Musze ja jakos nazwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ... ja nadal gdzies w oddali :( dzis mial byc ten szczesliwy dzien :( mielismy juz byc w 3 - ja M i dzidzia ale jestesmy dzis ale w 4 - ja M bol i pustka :( :( :( :( :( :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×