Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

hmmmmmmmmmm wiele dziewczyn nie zaglada nie pisze ... np nerwusek eterno gosia jak brzusio marylki tez nie ma ... i wiele wiele innych ktorych trudno tu wymienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pewnie tak. Groszkuś który masz dzis dc? Smutna jesteś ostatnio...jakieś takie wrazenie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to piszemy tu w trójkę: ty, ja i ksieżniczka ...może dziewczyny nie mają potrzeby..kto tam wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smutaj się ja nie odejdę z forum ;) chyba że mnie wygonisz ;) A tak serio to przytulam i mam nadzieje że wszystko Ci sie ułoży ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Groszkuś uciekam do łóżeczka :) :) Spokojnej nocki i nie zamartwiaj się. BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie rozrabiaki... Ja juz pije kawke... Mamy prawdopodobnie hale juz( przyjaciele rozgladaja sie za wszystkim)..hala pomiesci do 120 osob i ma jedynie stoly i krzesla. Znalazlam serwis dekoracyjny ktory zajmuje sie kapletna dekoracjami sal stolow deko za para mloda.. Oni zajmuja sie Fotografia slubna,ich galeria na stronie obojgu nam sie spodobala. Napisalismy im juz maila i czekamy na odpowiedz. Dj tez znalezlismy tzn znalezlismy jednego w necie a nasz przyjaciel ma znajomego dj ktory pracuje na Majorce tez i bedzie do niego dzwonil. Mamy juz 2 kelnerki, mamy zrodlo skad bedzie Alkohol i napoje. Mamy tez kucharza ktory umie pl kuchnie przyzadzic. Mamy tez juz auto i kwiaciarnie gdzie taniej dostaniemy kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane mi ostatniojakos ciezko sie pisze ale was podczytuje jakos osoatnio lakpie dolki:( 29 mam dostac @ ciekawe czy przyjdzie chcialabym zeby nie ale kto to tam wie co jest dla mnie zapisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chcialbym cos mnie piersi bola i jajniki tak cmia ale to tez moze byc na @ i ostatnio jest mi niedobrze ale wiem ze na objawy jest zawczwsnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie z rana.dolaczam z kawka.:-) Marta,Prinzesska,Groszkowa-milo ze pamietasz:-*widze ze przygotowania do wesela ostro!ja jak widać zyje.rzadko pisze bo mam dola.tak juz mam ze musze sie schować do skorupki i przeczekać...mam nadzieje ze nie gniewacie sie na mnie o to.nie chce Wam psuc nastroju swoimi humorami.:-(byle do soboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia kochanie tez tak mam ze gdy big dol to chowam sie czekam az minie i dopiero wychodze na powierzchnie ... wroc do nas szybciutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 2 dzień @ i jest potop,al esię ciesze bo juz niedługo staranka 1 cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jajnik tez 3 dzien z rzedu boli...tzn wczoraj najmocniej wiec podejrzewa ze dzib byla albo bedzie owulka.. gosia...nie badz smutna...i nie chowaj sie do skorupki bo cie jeszcze nie znajdziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa to jesteśmy na podobnym etapie u mnie 3 dc :) ile trwają Twoje cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×