Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość smutna mamusia
Dziękuje Wam diewczyny...nie potrafie myslec o niczym innym jak tylko o tym dlaczego...9 ms czekasz na cs najardziej na swiecie i nagle z dnia na dzien wszystko tracisz...ale wierze,ze kidys ten smutek minie i jeszcze będe miała dzidzie i Wam tego tez zycze bo wszystkie zasługujemy na to zeby byc szczesliwymi mamusiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaa smutek bedzie zawsze ale bol bedzie mniejszy ... czas leczy rany... zobaczysz uda nam sie zostac ziemskimi mamami :) a wiadomo co bylo przyczyna? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jak mi cie szkoda... Moje Kuzynostwo tez pare miesiecy temu stracilo na 3 dni przed porodem coreczke..teraz jest w 25 tyg ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia W.
Witam Smutna mamusiu życze Tobie siły byś za chwile mogła walczyć o swoje szczęście. Buziaki dla Was,coś nie mam weny do pisania,cała ta nagonka osłabiła mnie i podcieła skrzydła jak można się tak krzywdzić. Miłego wieczorka życze i przesyłam buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika!!!
Cześć dziewczyny jakis czas temu trochę tu pisałam, smutna bardzo ci współczuję i życzę dużo sił do walki. Ja miałam termin na 22.01 i strasznego mam doła i tęsknię za maluszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika!!!
sorry za tem czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika!!!
teraz koledze w pracy urodził się synek i pamiętam jak się cieszyliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika!!!
bo mielibyśmy razem dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mamusia
Lewa komora serduszka nie była rozwinięta tak jakby jej nie było,ale na usg było wszystko niby ok,podobno lekarz mogł sie pomylic bo był taki zaułek który miał swiadczyc o tym ze sa dwie komory...niestety dowiedziałam sie o tym dopiero po badaniach...serduszko przestało bic z dnia na dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika moja kolezanka miala rodzic ze mna na dniach ona ma dzidzie a ja nie L( wiem jak to jest :( smutna to przez cale 9 miesiecy tego nie zauwazyli podczas badan? :( straszne to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej smutna mamusia :( przytulam Cię bardzo mocno...musisz być silna..Twój aniołek będzie nad Tobą czuwał i nie pozwoli byś cierpiała więcej. Groszkowa :) cześć słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja tez mialam rodzic z moja kuzynka mniej wiecej w tym samym terminie ona urodzila slicznego synka i jak go zobaczylam to plakalam jak male dziecko a ja czekam na cud zeby zobaczyc 2 kreseczki na tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika!!
cięzkie sa te chwile ja juz straciłam 2 ciąże i chce jeszcze spróbować lecz strach jest ogromny po pierwsze to trudno zajść w ciąże póżniej obawa czy będzie ok a w moim wypadku to jest ewidętne leżenie plackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta ❤️ zobaczysz 2 kreseczki ..z niewiadomych przyczyn musimy swoje przecierpieć ale wierzę że my wszystkie wkrótce będziemy się cieszyć z narodzin maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Katie i co masz jakies wiesci ;) ;) ;) dziewczynki trudne to wszystko ale skoro checmy miec dzieci to musimy sie starac probowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek hehe oj chciałabym mieć dobre wieści. U mnie dalej tak samo- okresu brak- rano test negatywny (34 dc). Mam nadzieję że nic mi się tam nie dzieje i okres przyjdzie :( skoro to nie ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek no chyba nie mam wyjścia. Wolę wiedzieć na czym stoję. Kuźwa jeszcze mi brakuje żeby mi okres zanikł :O niby to tylko parę dni ale do tej pory miałam regularnie. już miałam kiedyś wywoływanie to potem miałam: tydzień okresu potem tydzień przerwa znowu okres przerwa tydzień i znowu okres :O organizm mi zwariował i potem musiałam brać na zatrzymanie :O jak nie urok to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkuś objawy hmmmm teraz nie mam żadnych. Wszystko mi się uspokoiło, żadnych bóli powiekszonych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz no na ciążę nie liczę ale jakby przyszedł okres to można by myśleć o kolejnych staraniach a tak to zawieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mamusia
No własnie na USG n nibyło widac,learz nie widział nic,ciąża przebiegała prawidłowo...brak słów poprostu zeby to opisac...ale teraz czeka mnie troche badan,czekanie na okres i tez zaczynam sie starac o upragnione maleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to czesto jest ze zycie pisze swoj scenariusz ... Katie co by nie bylo to ok bo jak ciaza to mega szczescia a jak @ to kolejne starania i bliskosc z M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×