Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

łoł co tu sie dzieje hahaha niezla komedie mozna z tego zrobic ;p nie bylo mnie kilka dni a tu takie akcje ;p Jutro juz ten dzien :( ehh bedzie ciezko. Ale dam rade pojde do mojego ksiecia i zdam mu relacje ;] Slub 22 lipca mam 6 mies na przygotowania a co fajniejsze prawie wszystko zalatwilam w 2 dni ;p tylko dzieki znajomoscia taty w sferze grajków bo z nimi to najgorzej terminy dopasowac no ale sie udalo zostala tylko kiecka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz fajnie,bo ja nie mam nic zalatwione. Czekam na dokumenty z pl bo bez tego nie moge rezerwowac terminu. Mam wszystko wstepnie zaplanowane ale z realizacja potrwa troche. Siedze wlasnie w szpitalu i bede godzinami czekac bo M jest na sali operacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj powinnam być na porodówce :(. prinzesska buziaczki dla ciebie przytulam mocno. będzie dobrze wasze aniołki nad nim czuwają wszystko się uda :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz z nim w pokoju.uff...ale sie denerwowalam... Ja mialam Termin na 8 lutego... Glowa do gory...myslmy o tym ze w czerwcu slub i wesele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje Piękne ;) madalena tulam bardzo mocno!!! 👄 prinzesska wspieraj teraz swojego M niech szybko wraca do zdrowia a do czerwca czas szybko przelici ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalena ❤️ tule Cię dzisiaj bardzo mocno.. prinzesska :) jak to się mówi: do wesela się zagoi :) Groszkowa 👄 witaj piękna :) Dobrze że dziś jest tu spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niech tak zostanie. Tak mnie wkurzyły wczoraj te wpisy że szok. Pisanie tylko po to aby zranić :( U mnie nadal bez zmian 33dc brak okresu. Na ciążę nie liczę bo wczoraj użyłam bardzo czułego testu. Także mam jakieś wariacje hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Prinzesska bedzie dobrze z Twoim M Katie poczekaj jeszcze czasem nawet czuly test sie myli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno hej kochana :) oj czekam czekam nic innego mi nie pozostało :D tylko nie lubię takiej niepewności :) nastawiam się na kolejne starania. Kurcze widzę że mój tak bardzo by chciał żeby nam się już udało -wlazł mi wczoraj do łazienki i wpatrywał sie w test jak zahipnotyzowany :( A Twój M za niedługo wraca nie? :) odżyjesz jak bedziesz go miała przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa jak to co będzie? Mały śliczny groszek :D rano powtórze test a jak do piątku nie dostanę @ to chyba zrobię bete żeby mieć jasność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem przeziebiona i nie wiem czy sie uda :O zobaczymny za 2 tyg :) Katie ale brak @ to bardzo dobry znak :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkuś może przeziębienie nie przeszkodzi i się uda :) no tak brak @ to dobry znak :D nie narzekam hehe tylko chciałabym żeby powodem braku @ była ciąża :D Moja przyjaciółka parę dni temu hmm "wpadła" :) o dziwo nie czuje zazdrości tylko się zwyczajnie cieszę :) ona w szoku i ciagle sobie coś wkręca a że ma na pewno pozamaciczną itd itp już jej powiedziałam że jej skopię pupę za takie myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1209
ja bym urodziła 28.02.2011 A gdyby teraz wszytsko dobrze poszło... pod koniec sierpnia... ale wyszło jak wyszło... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie same sie staramy o dziecko pewien etap przeszlysmy wiec teraz juz bedziemy sie cieszyc z ciaz najblizszych psiapsiolek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek :) tak na pewno jest mi łatwiej bo minęło tyle czasu i odbieram to inaczej :) mam nadzieje że u niej będzie wszystko ok i za to cały czas trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie jest tak ze nie wszystkie kobiety spotyka ta tragedia :) wiele moich kolezanek juz drugi czy trzeci raz sa w ciazy i nic zlego sie nie dzieje :) na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Ostatnim razem, jak tu zajrzałam, to jakoś nie miałam siły pisać... No te pomarańczki :( Skąd ludzie biorą czas, by włazić na topiki, które ich nijak nie dotyczą i pisać, pisać, pisać?! Chętnie wzięłabym trochę tego czasu od nich :) Ech, na szczęście wiosna idzie, dni będą dłuższe... A i nastrój lepszy na pewno:) Życzę dużo pogody, również ducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.a co tu........... wiec od jutra staranka pelana para...dostalam jeszcze raz zastrzyk na porost jajeczka..wiec od jutra bedziemy sie milowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlitwa o macierzyństwo Dobry św. Gerardzie, potężny orędowniku przed Tronem Bożym, ty który dokonujesz wspaniałych rzeczy za naszych dni, wołam do Ciebie i proszę o pomoc. Ty, kiedy żyłeś na ziemi, zawsze wypełniałeś plany Boże. Pomóż mi, abym ja także zawsze wypełniała święto wolę naszego Pana. Proś Pana Życia, od którego pochodzi wielkie życie, aby mnie pobłogosławił łaską macierzyństwa i abym mogła wychowywać dzieci Boże w tym życiu i dziedziców Królestwa Jego chwały w życiu przyszłym. Amen może sie przydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mamusia
Witam Was...straciłam swojego synka w 9ms...przestało bic serduszko...tak nagle...nie umiem sie pozbierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) smutna mamusia bardzo mi przykro :( :( :( przytulam cie bardzo mocno ❤️ wlasnie byl u mnie ksiadz ... ale nie mialam sily rozmawiac o tym co sie stalo ... chce zyc na nowo mimo ze smutek jest nadal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×