Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

jawa25 - bardzo mi przykro o CIe spotkało, ale nie poddawaj się. Musisz teraz odzekać troche czasu, poroibić badania i zobazymy o lekarza będą mówili. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jawa przytulam Cie mocno .... Brak słów... Trzymaj sie kochana... Nie poddawaj sie, nie wolno Ci. Ja w zeszłym roku tez juz praktycznie straciłam nadzieję... Teraz cięzko Ci w to uwierzyć, ale bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
dzięki kochane bardzo mnie podniosłyście na duchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976.........34...........Płock................37/ 38. ............................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............36. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 .......................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................25.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................25.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Katie84.............27.............Kraków.............................18......................8 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27...........Koszalin..............................14....................10 jawa25.............25.............Lublin...............................7.......................1 vixwoman.........25..........śląsk...................5........................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc Witajcie ... Wchodze a tu taka smutna wiadomosc ... :( jawa baaaaaaaaaaaaaaaaardzo mi przykro :( teraz trudno znalezc sens w lepsze jutro :( Kochana daj sobie czas na zalobe i smutek to normalne odruchy przyjdzie czas ze znow pomyslisz o dzieciatku ale pamietj niczego nie przyspieszaj na sile!!! Dla Ciebie ❤️ 👄 i dla Twoich Aniolkow (*) (*) U mnie tez smutniejszy nastroj :( ja nadal czuje sie super ;) ale wczoraj minal rok kiedy stracilismy pierwsze dziecko pamietam o nim kazdego dnia i staram sie duzo nie smutac zeby Gracjan takze nie byl smutny :) Poza tym dowiedzialam sie ze kobieta ktora byla ze mna w marcu w szpitalu niestety stracila dziecko jakos na dniach miala termin ale kilka dni przed terminem dziecko zmarlo wiec musiala rodzic martwe dziecko i na dodatek okazalo sie ze to dzieciatko mialo zespol edwardsa :( Tu do konca nie mozna byc spokojnym o dziecko dopiero jak sie urodzi lekarz powie ze cale i zdrowe to wtedy kamien z serca ale tylko na chwile bo przychodza nowe obawy i takie tj zycie ... Kochane milego dnia Wam zycze mimo wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie dziewczynki, poronienie jest strasznym przeżyciem, ale właśnie tak natura radzi sobie z nieprawidłową ciążą, widocznie coś jest nie tak i organizm sam podejmuje decyzje, ze ta ciąża nie powinna trwać dłużej. Ja osobiście wolałabym poronić niż patrzeć potem przez całe życie na cierpienie mojego dziecka z powodu jakiejś nieuleczalnej, okropnej choroby. Natomiast jeśli jesteście wierzące to widocznie taka była wola Boga. W każdym razie trzymajcie sie i co jest komu pisane to go nie minie, jeśli będziecie miały mieć dzieciątka to je będziecie miały. Prędzej czy później. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976.........34...........Płock................37/ 38. ............................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............36. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 .......................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................25.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................25.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Katie84.............27.............Kraków............... ..............18......................8 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27...........Koszalin................ ..............14....................10 jawa25.............25.............Lublin................. ..............7.......................1 vixwoman.........25..........śląsk...................6.......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc hej Dziewczyny ja was regularnie podczytuje i powiem że każda z nas przezywa to ttak samo bolesnie, jak straciłam mojego synka to my slałam że już nigdy mi sie ie uda albo że jestem jednym przypadkiem na ileś tak a tu okazuje się, że jest nas tyle to straszne ile kobieta musi wycierpieć aby mieć dziecko... wiem jedno nie mozna się poddawać tylko trzeba iść dalej, ja tak zrobiłam a eraz czekam na mój mały "cud" :):) dzięki Wam dziewczyny za wsparcie i zycze wszystkiego dobrego, dużó siły i owocnych starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) trolik zgadzam sie z Toba Bog wie co robi i to on pisze scenariusz naszego zycia pewne rzeczy sa juz zalpanowane z gory na pewne rzeczy nie mamy wplywu ... ja wierze ze Nasz Aniolek czuwa nad nami i tak jak juz pisalam 16 stycznie byl dzien porodu pozegnalam okres wewnetrznej zaloby odliczania itd a od 17 mialam dni plodne i wtedy zaszlam w ciaze i czekam na Nasza maly cud na Gracjana ktory teraz dokazuje :D ;) vixwoman Kochana pisz z nami co u Ciebie jak sie czuje i w ogole :) Masz racje trzeba wierzyc w to ze w koncu sie uda i przyjdzie czas ze bedziemy tulily nasze malenstwa :) Milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 👄 jawa nie wiem co napisać :( jakoś wierzyłam że już żadnej z nas to nie spotka. Przytulam Cię z całych sił i nie poddawaj się. Może wyjedź gdzieś? Odpoczniesz trochę. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976.........34...........Płock................37/ 38. ............................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............36. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 .......................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................25.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................25.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Katie84.............27.............Kraków............... ..............18......................8 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27...........Koszalin................ ..............14....................10 jawa25.............25.............Lublin................. ..............7.......................1 vixwoman.........25..........śląsk...................5. .......................1 monia_aa.........23...........wlkp..................10........................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia gratki ;) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC............KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976..........34...........Płock..............37/38...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............36. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 ..............................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.............................9 Kate31..............33............B-g.....................29.................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28...............................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................25.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................25.................................7 abi 66...............35............K-e.....................18 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........18...............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. ...............................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14................................10 monia_aa.........23..................wlkp.........10... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7..................................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Dawno nie pisalam, bo jak pewnie sie domyslacie nie mam na nic czasu. Mala rosnie jak na drozdzach. Bylysmy w zeszlym tygodniu na 1-wszej wizycie, przybrala ponad pol kilograma. Dzisiaj przyjdzie do niej pani doktor sprawdzic, czy wszystko w porzadku, bo podobno slychac jakies szmery na serduszku i wydaje mi sie, ze ma katarek. U mnie z samopoczuciem raz lepiej, raz gorzej, zalezy od dnia. Poprawiam tabelke, bo na wypisie jest napisane, ze urodzilam w 38tc. Wedlug moich obliczen byl to poczatek 40 tygodnia, ale niech im bedzie. Pozdrawiam wszystkie kobietki i zycze udanych ciaz i szczesliwych zakonczen:) Buziaki. NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976..........34...........Płock..............37/3 8...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............36. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 ..............................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.............................9 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..............................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................25.................................4< br /> Groszkowa83.......27...............B - B ....................25.................................7 abi 66...............35............K-e.....................18 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........18.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. ...............................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........10... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakersik trzymaj sie, będzie dobrze:) Dzis rano wstałam i czułam że mała bardzo się rusza, przytuliłam się do męża, a mała masowała go po pleckach ze dwadzieścia minut he he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraqersik macierzynstwo to piekny czas radosci ale i zmartwien i nie raz problemow ale silne z nas babki takze damy rade 3maj sie Kochana ;) marylka moja mama tez mowila ze kopalam tate po plecach :D zobaczymy jaki bedzie Gracjan moze grzeczniejszy niz mamusia ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia gratulacje :) kraqers fajnie,że sie odezwałaś :) wpadaj częściej :) marylko, groszku fajnie że u Was super :) ja zaczęłam ostawiać leki i brzuch mi sie masakrycznie stawia, ale ponoc to normalne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane jak tam sie miewiacie ja nie wytrzymalam i dzisiaj zrobilam bete i czekam na wynik do jutra bardzo sie boje znowu rozczarowania a szkoda mi kasy na testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976..........34...........Płock..............37/3 8...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............36. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 ..............................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.............................9 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..............................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................26.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................25.................................7 abi 66...............35............K-e.....................18 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........18.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. ...............................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........10... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc hej piekne :) taka straszna, taka smutna wiadomosc od JAWA25..... :(, brak slow. dlaczego, po co takie tragednie, wciaz i wciaz od nowa, kurwa mac, ile mozna ciepriec, czemu to sluzy?! uszlachetnieniu? zadna z nas nie chce takiego uszlachetnienia. nie rozumiem... JAWA25 bardzo, bardzo mocno przytulam i zycze strasznie duzo sil na walke z bolem i bezsilnoscia. ehhh jakos tak mi sie zle zrobilo, na duszy zle. smutno. tak z wziazku z jawa25 i tak ogolnie tez. jutro rano lece do pl, ciesze sie strasznie, a z drugiej str. zle mi, ze zostawiam swojego ukochanego tutaj samego. co prawda on przylatuje do nas 8 lipca, ale mimo wszystko nienawidze sie rozstawac, nawet na te kilka dni, wrrrr. poza tym mam stresa ciezkiego, jak sobie poradze w podrozy? sama z chlopcami, bagaz, wozek, no i brzuszek oczywiscie... uffff, laski 3majcie kciuki. co prawda to tylko 3 godz. lotu, ale mimo wszystko. no coz, jak trzeba, to trzeba, dam rade. wlasnie rzucilam okiem na kalendarz i az mnie ruszylo, zaczynam wlasnie 3ci trymestr, rrrrany, jak ten leci. na 12.07 umowilam sie na usg 3/4d, mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. poki co, jest dobrze. czuje sie super, maluszek dokazuje, brzuch rosnie. oby tak dalej, do szczesliwego zakonczenia. pozdrawiam wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
dziękuje wam dziewczyny za słowa otuchy jesteście kochane postanowiłam wraz z mężem że wyjedziemy na jakiś czas tylko nie wiemy jeszcze gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane jednak niema ciazy jestem zalamana i dalej na wstrzymanie i chyba sie poddaje to mnie wykancza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ kaem dobrze ze u Ciebie wszystko ok uwazaj na siebie w podrozy ;) jawa odpoczynek i urlop dobrze Wam zrobi ja w tamtym roku 2 tyg po stracie pojechalam na wczasy i to byl dobry pomysl ... marta przykro mi :( wiem ze teraz czujesz rezygnacje zal i smutek ale zobaczysz przyjdzie ten czas ze ujrzysz II krechy zycze tego z calego ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczęta ;) U mnie pogoda super od wczoraj słonecznie aż chce się żyć :) jawa przytulam trzymaj sie !! groszku co tam u ciebie jak sie czujesz ??? czujesz juz ruchy może jakies delikatne co ?? u mnie nic nowego no prawie wyczułam guza na jednej piersi i jde do lekarza tak sie strasznie boje że okaże sie najgorsze :( starania trwają a juz bym chciała zobaczyć 2 krechy na teście oj marzenia marzenia dobrze że chociaż to zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ada czuje sie bardzo dobrze :) Gracjana czuje juz od 16 tc najpierw bylo to bulgotanie muskanie a od 20 tc czuje solidne i wyrazne ruchy :) cudne uczucie :) Kochana jak pojawil sie jakis guzek to sprawdz to dla spokoju to napewno nic groznego ... oj zobaczysz zobaczysz II krechy na tescie :) Buziole 👄 Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki Kaem, groszkowa super że u Was wszystko ok :) Ada, marta nie wolno tracić nadzieji. Piszę krótko, bo nie najlepiej u mnie z samopoczuciem. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976..........34...........Płock..............37/3 8...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............37. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 ..............................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.............................9 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..............................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................26.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................25.................................7 abi 66...............35............K-e.....................18 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........18.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. ...............................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........10... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. U lekarza było Ok, ale jutro mam sie zglosic na usg, lekarz przypuszza ze duza dzidzia. Jestem w 34/35 tygodni, ale wedlug lekarza to wieksza ciąża i od przyszłego tygodnia na KTG bede juz jezdzila:) Chcialam zmienić tabelkę ale nie moge jej skopiować, nie wiem dlaczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Wam też jest już tak ciężko jak mnie:-)???Ja nie narzekam naprawdę :-) ale są dni że nie mam siły sama wstać:-) Marylko84 ja wchodzę w 35tc w poniedziałek ale KTG miałam już robionę na ostatniej wizycie, no może każdy lekarz inaczej decyduję. Ja już mam wyznaczony dzień cesarki więc od jutra za równe 30 dni mój synek będzie już z nami. Groszkowa , Katie , Abi , Gosia , Marcelina 🌻 to dla was. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×