Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość skazanynasamotność

Skazany na samotność - jestem najgorszym typem faceta...

Polecane posty

Gość skazanynasamotność

Jestem najgorszym typem faceta dla potencjalnej kobiety bo: - nigdy nie byłem w związku (brak mi doświadczenia) - jestem nieśmiały - jestem prawiczkiem - jestem szczupły - jestem małomówny - jestem typem samotnika - obecnie nie pracuję - nie umiem tańczyć - mieszkam z rodzicami - nie mam własnego mieszkania - nie mam własnego samochodu - nie jestem przystojny - nie chcę dzieci - a najgorsze: mam 28 lat Jak przypomni mi się jeszcze coś to napiszę. Czy jest ktoś kto mnie przebije. Teraz widzicie drogie panie , że takim kimś jak ja nikt się nie zainteresuje. Nie piszcie , że wszyscy będą tworzyć udane związki i rodziny bo to nie prawda. Tacy jak ja i podobni do mnie są skazani na samotność.

Gość skazanynasamotność
...zapomniałem dodać najważniejszego - nie mam kasy , bo nie jestem bogaty

Gość wsciekły się mandaryny
Uwazaj ,ze z tego wysiedzenia coś będziesz miał.kompa wyrzuc na śmietnik i zainteresuj się .Nie czekaj na mannę z nieba:)

Gość i chujz tej listy
ja mam najgorzej jestem niski te wszystkie twoje wady to nic przy mojej jednej wiec sie nie zalamuj ;)

Gość skazanynasamotność
W tym roku zacząłem z tym coś robić. Wiecie jakie są efekty ? Chujowe. Tego nie da się już naprawić.

Gość mam podobnie autorze
i nic z tym nie robie bo nie ma sensu nawet jakbym to przezwyciezyl to minie pare lat. a wieku 36 dajmy juz nie ma nikogo wolnego

Gość NB znudzona
nie każda z tych cech dyskwalifikuje, nie demonizujcie :D bycie szczupłym to wada? albo bycie małomównym? myślicie, że wolimy grubych i gadatliwych? :D

Gość NB znudzona
albo bycie samotnikiem... dla mnie to nie wada :D przynajmniej odpada problem imprez z kolegami :classic_cool:

Gość NB znudzona
albo dzieci... jak możesz myśleć o dzieciach, skoro nigdy nie miałeś dziewczyny, to naturalne, że samotni kawalerowie nie mają instynktów tacierzyńskich (no chyba że geje czasami) ;)

Gość niski wzrost jest najgorszy
najlepiej znalezc prace i ajkos przezyc ten zywot na ziemskim padole

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować