Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaCzarna37

Wszyscy faceci szukają młodych i pięknych...

Polecane posty

pomarancz w kolczykach jak dla mnie za ładnie piszesz ... nie umiem tak A co umiesz "ładnie"???:) ))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zająca????:O MOże to tygrys, albo pantera!?? Na razie mały tygrys, więc na kota wygląda:P! A co bedzie jak dorośnie???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie:)))))))))) Tak myslałem, że to jakis skrót. Ale takie skróty utrudniaja dialog, niestety. Ja jestem chyba" starej daty", więc raczej stosuje pełniejsze wypowiedzi. Dzisiaj młodzież nagminnie stosuje te skrółty, ale doskonale sie rozumieją.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeżeli musisz to trudno. W każdym razie mił się gadało.:) Do znowu popisania!??;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę zostaw Pryczka na chwilę samego i... już się w kosmos umawia :) Ja tylko na chwilkę przywitać się przyszłam i delikatnego buziaczka odwzajemnić, żeby niedziela miło się zaczęła. :) P.S. Chyba ci się znowu dzwonek w drzwiach zepsuł, albo inteligencja mnie zawiodła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałem, że w kosmosie pusto i bezpiecznie, że nikt nie zobaczy.:P Dzwonek działa i ma się dobrze.;) Miły dzionek się zapowiada,więc chyba na dłuższą eskapadę po okolicy sie wybiorę, pieszo, by jesiennymi pięknymi krajobrazami się móc napawac do woli, by na dlugie szarugi jesienne i zimowe monotonne dni starczyło. :) Zatem sniadanko posilne i hajda na włóczęgę, do południa co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogooooooooooooooooo
może być stara byle piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×