Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
domi29592

Wypadanie włosów. Help :((

Polecane posty

Mam problem... Moje włosy calutki dzień po umyciu są ok i nie wypadają w ogóle, ale zaraz w następny dzień a dokładnie pod wieczór strasznie zaczynają wypadać :( dodam że mam bardzo delikatne włosy. Myślałam nad szamponem z Eva Natura z czarnej rzepy. Co mi poradzicie? Może jakieś lepsze szampony znacie? Może jakieś domowe maski? Pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
domi29592 - brak ci witamin, może ostatnio miałaś jakieś stresy, włosy należy odżywiać od wewnątrz, a nie tylko zmieniać szampony (bardzo dobre są witaminy dla kobiet w ciąży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno negatywnie mi działają tabletki antykoncepcyjne niestety :( Tak, myślałam o tabletkach tylko właśnie chciałabym jakieś skutecznie i niedrogie. jakie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlossiennica
troche dziwne ze podczas mycia nie wypadaja, bo glownie wtedy leca wlosy. Moze masz jakas mocno upieta fryzure i wieczorem rozplatujesz? Moze organizm odreagowuje stres z calego dnia. Polecam szampon dermena ale efekt przychodzi z moich obserwacji dopiero po wkilku tygodniach stosowania. Dermatolog przepisze robiona ozdzywke w plynie do skory glowy, kosztuja one ok 5 zl. Dodatkowo da ci skierowanie na badania. Mozesz kupic gotowa wcierke np radical lub seboradin niger. Sa tez ampulki do kuracji tygodniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olesia15
Mnie wypadały włosy na początku roku szkolnego ... ale to całymi garściami . Teraz jakoś przestały .... czym to może być spowodowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wypadające włosy najlepsze są dobre kosmetyki pielęgnujące. Może spróbuj kupić jakieś, które dodatkowo pielęgnują skórę głowy. Poza tym bardzo ważne jest, żebyś stosowała odpowiednią dietę bogatą w witaminy. Znalazłam ci taką stronę, tu masz wszystko napisane co powinnaś jeść, żeby mieć zdrowe włosy http://szamponydowlosow.info.pl/2010/08/30/witaminy-na-wypadanie-wlosow/ Właśnie bardzo często jest tak, że ludzie myślą, iż wypadanie włosów wynika tylko z nieodpowiedniej pielęgnacji, słabych szamponów i tym podobnych rzeczy. Otóż nie do końca tak to wygląda. Ja się kiedyś bardzo drastycznie odchudzałam. JADŁAM TYLKO Jeden rodzaj owoców i w dwa miesiące zrzuciłam 7 kilogramów, a to sporo jak na nastolatkę. Po w czasie stosowania tej diety bardzo wypadały mi włosy, można było je zbierać prawie po całej podłodze w łazience jak się czesałam, poza tym podczas mycia też dużo zostawało w umywalce. Mówię ci coś strasznego. Udałam się za namową mojej mamy do lekarza i stwierdził, że takie zaburzenia spowodowane są właśnie odchudzaniem. Nie wiem czy ciebie to dotyczy, ale jeżeli stosujesz jakąś dietę to lepiej się zastanów, czy dobrze robisz bo możesz mieć w dalszym ciągu problemy z traceniem włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Domowe sposoby niewiele tu dadzą jeśli nie będziesz wiedziała jaka jest przyczyna wypadania włosów. Każda przyczyna ma swoje leczenie. Zacznij od ustalenia przyczyny a później martw się o leczenie :) https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makkk

W takich przypadkach stosuje się profesjonalne kosmetyki trychologiczne dobrane do problemu. Na podłożu androgennym, to na pewno nie zaszkodziłoby wypróbować szampony i odżywki KV-1 do kupienia online www.kv1.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mi kiedyś bardzo wypadały bardzo włosy, koniec końców użyłam specyfiku z tej strony: wlosomaniaczkapl.wordpress.com moje włosy wróciły do normy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście po ciąży zaczęły mi bardzo wypadać włosy....dosłownie garściami. Masakra! Próbowałam wielu specyfików, ale nic mi nie pomagało. Moja fryzjerka poleciła mi laser na wypadanie włosów. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ale po przetestowaniu u niej oraz po przeczytaniu wielu opinii na ten temat - zmieniłam zdanie. Jestem posiadaczką lasera B-Longa, zakupiłam go dokładnie na tej stronie: https://beautifly.eu/produkt/laser-na-porost-wlosow-b-longa/?v=9b7d173b068d
Już od pół roku stosuję i na prawdę efekty są SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×