Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aasasaewaa

Czy ciąża może obumrzeć w 5 miesiącu?

Polecane posty

Gość aasasaewaa

Pyt. brzmi jak wyżej, czy w 5 miesiącu może ciąża obumrzeć, mimo, że do tej pory wszystko było dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njdvncjanc
tak, właśnie znajoma to przeżyła, 20 tydzień był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladygaga25
Niestety ale jest to możliwe;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasasaewaa
Hmm, bo własnie moja siostra w 19 tyg poszla do lekarza i okazalo sie ze serduszko nie bije, nie miala zadnego krwawienia, miesiac wczesniej byla na wizycie u ginekologa i wszystko bylo w porzadku, seduszko bylo, dzidzius rozwijal sie prawidlowo, a teraz poszla i nagle szok. Co po takiej informacji nalezy zrobic? dostaje sie jakies skierowanie do szpitala czy jak? moze ktos mi opowiedziec krok po kroku co powinno sie teraz dziac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladygaga25
zapewne beda robili skrobanke, by usunac martwy płód';-) przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzie do szpitala daja jej oksytocynę na wywolanie skurczy porodowych i musi urodzic maluszka:( potem jak chce moze je pochować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu gdy jest stwierdzone obumarcie przyjmują do szpitala i ja musiałam np. rodzić moich chłopców (byłam w 25tygodniu) ale chyba w 19 też już to jest poród a nie poronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasasaewaa
dlugo po dostaniu tej tabletki sie czeka na skurcze? Ile sie przy takiej sytuacji lezy w spzitalu? jeju nikt sie nie spodziewal , ze bedzie cos nie tak:( przeciez serduszki bilo i bylo dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladygaga25
o moj Boze chyba bym umarła rodzac martwe dzieci, nie dałabym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasasaewaa
moja siostra strasznie to przezywa :( probuje ja jakos wspierac ale ona nawet nie chce z nikim rozmawiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladygaga25
to jest kroplowka a nie tabletka, ja przed cc czekałam jakieś 30 minut po czym mialam tak okropne skurcze i jak tylko wstałam odeszły mi wody, niesamoiwty potok poleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasasaewaa
lady ale ty urodzilas zdrowe dzieci? przy normalnym porodzie, a przy ciazy obumarlej jest chyba troche inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladygaga25
tak normalnie, synek zyje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladygaga25
mojej kuzynce ciaza obumarła w 3 miesiacu, miała łyżeczkowanie do dzisiaj nie moze dojść do siebie i nie może zajść w drugą ciąże nie wiem chyba jakaś blokada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niestety to jest straszne przezycie dla kobiety. Nikt sobie tego nie moze wyobrazic jak to boli jak tego nie przeżył. Ja mogę tylko poradzić co mi pomogło - kolejna ciąza. Choc tez mega strasznie ją przezywałam i bałam się kazdej minuty, godizny, dnia, tygodnia, miesiąca, Jednak dałam radę i mam cudowną córkę, która pomogła mi wyjśc z tego "cało" w sercu ból pozostaje ale mam przynajmniej dla kogo żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasasaewaa
czyli nie bedzie miala skrobanki inaczej lyzeczkowania? ;( nie potrafie myslec logicznie po tej infromacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasasaewaa
to normalnie bedzie wygladac jak porod? odejda jej wody, dostanie boli i wtedy ja zabiora na jakas osobna sale? urodzi i co z takim dzieckiem sie dzieje? zostawia sie w szpitalu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasasaewaa
Tylko jedno mnie zastanawialo, mojej siostrze nie urosl praktycznie brzuch d o tego 5 miesaica, czy to bylo normalne czy juz wtedy bylo cos nie tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie taz nic nie było widac w 5 msc :) wiec to normalne :) nawet w dniu porodu mialam malutenki brzuchol:) a chłop jak dąb:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasasaewaa
Hmm, a wiesz może ile od dnia stwierdzenie ciązy obumarłeś się jest w szpitalu? ile takie coś trwa?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×