Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kofanka

chcę mieć dziecko a on nie

Polecane posty

Gość kofanka

bardzo chcę mieć już dziecko mam 34 lata i od roku ciągle o tym myślę ale on nie chce, niech ktoś mi coś doradzi jak to zrobić, próbowałam go okłamać mówiłam że biorę tabletki i nie brałam, trochę kłamałam z dniami płodnymi ale on wszysko liczy i albo nie chce się kochać wcale albo wychodzi przed wytryskiem, wiem że mnie kocha ja też i to bardzo, poradżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie idiotkaaa
juz u mnie w rodzinie jedna kłamała to została samotną matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofanka
nie przeraża mnie to, mogę je sama wychwywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze co może być to wrobienie w dziecko. Musisz poczekać, chociaż 34lata to już raczej pora na pierwsze dziecko. Lub zmień partnera no chyba, że samotne macierzyństwo nie jest problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofanka
już myślałam żeby go zostawić ale kocham go bardzo i chcę z nim mieć to dziecko nawet gdyby miał mnie póżniej zostawić, nie wiem jak mam to zrobić, oszaleję chyba, nie chcę tak żyć :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golden virginia
a czy mówiłaś mu, że to dla ciebie ostatni gwizdek? w końcu nie wiesz czy zajdziesz w pierwszym czy w 20-stym cyklu. skoro Cię kocha to powinien być bardziej wyrozumiały. możesz zadeklarować mu, że nie oczekujesz od niego spędzania tyle czasu co Ty z dzieckiem. chcesz po prostu, aby był jego ojcem i twoim mężczyzną. nie będziesz go naciskała do wspólnych kąpieli i zmieniania pieluch czy wstawania w nocy do dziecka. trudna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś miała dwadzieścia kilka lat to broniłabym faceta, że ma prawo nie być gotowy itd, ze nie mozna zmuszać. Ale skoro facet wie że juz dla ciebie ostatni dzwonek, kocha Cie, i widzi jak tego pragniesz, to uwazam jego zachowanie za egoistyczne i nie wiem do konca czy to taka wielka milosc z jego strony. Milosc uwzglednia potrzeby 2 osoby, a chyba nie dziwne ze kobieta po 30tce juz chce dziecko. To nie jest jakies nienormalne marzenie tylko naturalna kolej rzeczy, powinien sie z tym liczyc. a jemu jest po prostu wygodnie tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;-))))))
Ja nie znam faceta który chętnie "robił dzidziusia" .Moje koleżanki zawsze pozorowały wpadkę . I mają szczęśliwe małżeństwa- mężowi,narzeczeni z dzieciaczka zawsze się cieszyli. Zadna nie została sama. Z facetami to chyba już tak jest świadome planowanie ich chyba przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofanka
rozmawiałam z nim naprawdę szczerze i wszystko mu powiedziałam że ja już nie mam czasu żeby czekać i że nie będę o nic go prosiła jak będzie chciał to może mi pomagać nawet na początku słuchał ale ciągle mówił że za jakiś czas a teraz to się wkurza i wychodzi, ja się chyba załamię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkjaaa
powiedz mu że lekarz powiedział że został ci rok na zostanie matką bo robiąc ci badanie hormonu lh wyszły bardzo nieskie normy i jesli nie zajdziesz w tym czasie to już nigdy nie bedziesz mogła mieć dzieci. jesli sie dalej nie zgodzi to zdecyduj sie na in vitro albo skok w bok bo facet jest gowno wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjkebhafkj
do ;-)))))) A ja znam - mój mąż sam namawiał mnie na dziecko chociaż to ja nie czułam się jeszcze gotowa i znam wielu facetów którzy świadomie chcieli już mieć dzieci. Widać Masz za młodych znajomych albo samych niedojrzałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie da się do niczego zmusić. Twój partner ma klapki na oczach i nie widzi miejsca Waszym poułladanym życiu dla dziecka i to jest egoistycznie. Ale Ty też te klapki posiadasz i też jesteś egoistką. Myślisz o tym tylko by mieć dziecko ,ale masz w nosie to że dziecko może nie mieć ojca.Właśnie to też jest nie w porządku. Nie da się tak dłużej żyć.Co by się nie wydarzyło waszym życiu prawdopodobnie jedno będzie nieszczęśliwe.Myślę że szczęście zaznacie z innymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjkebhafkj
To miało być do ; - )))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E,tam są faceci którzy też planują dzieci :) Kiedy spytałam się męza "Może powiększymy rodzinę" to tylko uczepił się tej myśli i nic tylko czekał na II kreski.A teraz często mówi że fajnie by było znów powiększyć rodzinę.Po prostu rózne sa typy ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to matkiiii
chcesz odejść od męża i jeszcze urodzić jedno dziecko, tylko po to aby dzieci nie były w pełnej rodzinie, wychowywane bez ojca. Takim kobietom winno się odbierać dzieci, krzywdzić je świadomie. Na którymś topiku czytam nie wolno ciązy usuwać, a tu świadomie krzywdzą dzieci. Oż kużwa, co za baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to..............
kombinuj dziewczyno bo on nigdy się nie zdecyduje, To niestety taki typ. Ja miałam podobnie .Ale mi się udała "wpadłam" i mam cudowne dziecko i cudownego męża .Teraz chcę drugie a on mówi nie- i znów kombinuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×