Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sugar_kane

KLUB SPRÓCHNIAŁYCH DZIEWIC

Polecane posty

Powiem tyle - dwa kierunki, z czego jeden to psychologia ;-) Ale nie chę się całkowicie wywnętrzać na tym forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko rozumiem:):):) no nie wiem czy zaszaleje maly remoncik mojego gruchocika zapowiada sie ale coz w koncu to dla mnie :) jego sprawnosc najwazniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest ogole nie dopuszczalne.. ale takie sa realia wszyscy chca oszczedzac...ale zawsze czyims kosztem, na dodatek na Ukrainie takie nieszczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na Ukrainie co się stało? Nie słyszałam :-O Kurczę, to nie jest normalne, żeby w średniej wielkości dostawczaku jechało 18 osób! Bez foteli czy pasów :-O W życiu bym do takiego czegoś nie wsiadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niektorzy z obawy o to ze nie beda mieli dzieciom co do garnka wlozyc poddaja sie pracodawcom. Na Ukrainie o ile sie nie myle 37 osob zginelo po zderzeniu autokaru z pociagiem, na przejezdzie niestrzezonym, ponoc kierowca wjechal na tory na czer. swietle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra na tej Ukrainie :-O A co do tego busa - no tak, ale jakby się całą 18 zbuntowała, to może następnym razem przysłano by po nich coś normalniejszego :-( Chociaż z drugiej strony pewnie na ich miejsce zaraz znalazłoby się 18 chętnych. Ale Polacy niestety nie potrafią walczyć o swoje, pójda na każde warunki byleby robota była. A później płacz i zgrzytanie zębów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, ty to jesteś zorientowana :-D Co z ta Karinką? Tylko uprzedzam, że problem chorych dzieci w programach informacyjnych jest dla mnie sprawą wysoce kontrowersyjną :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdfsdfs
Jaki pracodawca? Jechali zrywać owoce do jakiegoś rolnika, pewnie nawet nikogo z nich nie znał. Wysłał bus, kto chciał jechać to wsiadł, nie wiesz jak to się odbywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie sie znalazla ale stan jej nozek jest karygodny jak ogladalam tv mowili ze chyba beda musieli amputowac ;( :( biedne dziecko nie dość że juz ma okropna chorobe to jeszcze ...ah az nie chce sie mowic bo zal serce sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wie
uważajcie na sugar_kane, na moje oko ma cechy osobowości dyssocjalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziala rodzicom ze idzie na grzyby.... widocznie muusialo byc to bardzo blisko domu skoro ja puscili, dziewczynka jest chora na epilepsje i chyba nie rozwija sie dostatecznie do swego wieku (tego nie jestem pewna) po kilka godz rodzice zglosili na policje zzaginiecie i zaczely si eposzukiwania trwalo to kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh.. ok sugar milo sie siedzi i pisze ale trza sie zwijac powoli ja o 6 musze wstac:(:( a chcialabym poczytac jeszcze ksiazke hehehe e jak na dziewice pprzystalo chociaz nie wiem czy narzeczony mi pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi nie wspominaj o tamtym topiku masakra .... jakos ta kafeteria spadla na psy :(:( tzn ludzie wypisuja tutaj takiebzdury ze az wstyd czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę niektórzy się tu chwalą ile zarabiają, jakie mają auto, jakie wymiary, pokazują dupę, cycki... I to jest OK :-) A ja nigdy się nie chwaliłam (np. to o moich cyckach to na temacie o jakiejś kamizelce napisałam, że nieładnie bym w niej wyglądała, bo mam za duże I TYLE, a potem poleciłam jakiejś kafeteriance krem ujędrniający do biustu, podobnie było ze studiami, pieniędzmi itp.) a i tak znajdą się tacy, którzy za wszelką cenę chcą wbić szpilę. No nie kumam o co chodzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×