Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Andrzeju, tylko jedna? na forum :classic_cool: ? :) rozumiem, że chcesz w to wierzyć ? Ps. Czemu jedna? Taki mały, że aż wstyd? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaufanie,mowi ci to cos? Monia.....moze popisz sobie z kims innym,mnie twoje posty smiesza:D nie moj poziom...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtapata ....a ty masz moja fote? może mam, a może nie :classic_cool: swoją drogą wierzyć ludziom na takim forum, to wielka odwaga :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia......pisalismy o kawie i ciastkach! teraz piszesz troche inaczej:( kurtapata .....ja mam sie denerwowac? niby dlaczego....? skoro piszesz ze masz to chyba wiesz co piszesz,nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtapata .....ja mam sie denerwowac? niby dlaczego....? a bo się chłopino boisz, że ktos zdjęcie Twego ptaszyska porozsyłał :) gdybyś się nie cykorzył, to byś nie kontynuował tematu o zaufaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam sobie przeczysz :) Skoro się nie boisz, to wklej to zdjęcie - i po zabawie - proste :) Tylko nie ściągaj z redtuba naprędce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtapata ......ale dla kogo? dla ciebie??? a kim ty jestes tutaj? 8 wpisow pod tym nickiem i co? czy myslisz ze mi zalezy zebys zobaczyla mojego badaga? daj sobie spokoj....wybranka nigdy nie bedziesz:D popros sossssa albo szejka:( albo jak ci malo to wejdz wlasnie na RT:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×