Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gryzla

Apteka Toruń

Polecane posty

Gość Gryzla

Witam witam dziewczyny. Zdecydowałam się skrobnąć na forum pytanie do Was ... otóż mieszkam w Toruniu niedaleko ul Reja i doszły mnie ostatnio słuchy że istniejąca tam apteka całodobowa ma być likwidowana. Jakaś kobieta coś stojąc w kolejce w pobliskim sklepie wspominała, a nie bardzo mam jak inaczej podpytać, czy ktoś jest tu może z Torunia i coś słyszał? Nie powiem, ale jedyna taka apteka 24h w tym miejscu jest jednak przydatna, nie wiem czy źle dosłyszałam, czy też nie. Wie ktoś coś na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzzi
Naprawdę ją zamykają?? :( Fatalna sprawa, szczególnie dla kogoś kto ma w domu małe dziecko, bo dla niego całodobowa apteka praktycznie pod domem to super wygoda i duże bezpieczeństwo jeśli wydarzy się coś niespodziewanego w nocy. Inna sprawa, że przez jakiś czas w ogóle będziemy pozbawieni apteki w tym miejscu. Przecież zanim ta nowa sieć otrzyma pozwolenie na sprzedaż leków w tym punkcie ( o ile w ogóle ) to minie sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiarcka
dejzzi - mnie właśnie martwi ta sama kwestia, małe dziecko nie poczeka, apteka 24h powinna tam być, a o tej nowej sieci nic nie wiem, mają oni w ogóle jakiekolwiek apteki w innych miastach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzzi
No właśnie nic nie ma na temat tej nowej sieci. Nie mają żadnej stronki www, nigdzie też nie znalazłam info o ich innych aptekach. Jedyne do czego udało mi się dotrzeć to krótka notatka prasowa na temat planowanego otwarcia nowej apteki: http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/siec-farmas-otworzy-swoje-apteki-w-czterech-centrach-handlowych,33672.html Zwróć uwagę na komentarze zamieszczone na dole strony, ludzie też mają obawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiarcka
No ludzie właśnie na to wskazują czego ja się obawiam, niby nowa firma, żadnej informacji w sieci nie ma, żadnej strony www, kapitał pochodzenia niewiadomego, tak jak ludzie tam piszą, mi też przez google udało się dotrzeć tylko i wyłącznie do ich wpisu KRS, zero dalszych informacji. Wygląda na to, że nawet nie mają jeszcze innych aptek nigdzie, nasza będzie chyba ich pierwszą ... potem się okaże że ostatnią, mogliby nie ruszać tego co jest i byłby święty spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość app
Kobitki co Wy mówicie? serio mają zamykać. Przecież ta apteka jest tam w sam raz. Fakt mieszkam trochę dalej, ale wsiadam w tramwaj i pod same drzwi mnie podstawia. Nie wyobrażam sobie lecieć w nocy na Koniuchy i jeszcze za taksówkę płacić, bo lekarstwo szybko potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newsagentka
co to jest ten cały Farmas?? tak z czystej ciekawości troche pogooglowałam i lipa jest z ino na ich temat:-/. Widze ze jest to jakiś nowy twór i tak naprawdę niewiadomego pochodzenia. coś mi sie cały ten ambaras nie podoba.... i tak próbując znaleźć gdzieś jej oddział w Toruniu to nic nie udało mi się znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiarcka
O tym samym mówię co Wy koleżanki, brak informacji jakichkolwiek o tej nowej firmie, nie maja ą żadnych aptek innych a przynajmniej ja nigdy o takiej firmie nie słyszałam, to Polska sieć jest w ogóle? Zmiana nic a nic się nie uśmiecha, jeszcze nie wiadomo jak z cenami będzie, obecna tam teraz apteka od zawsze miała niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira_mira
no to widze że się nam jakiś "now name" (czy jakoś tak:-p) w tym tesco szyku. Po tym jak uslyszałąm co za firma ma to wykupic to pogrzebałam troche w necie i cisza. Nic nie ma na temat tej firmy, a pytałam siostre w Poznania czy to moze zna to mówie ze też pierwsze słyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agendax
Tak się składa, że pochodzę z Torunia a w tygodniu pracuję na Pomorzu więc zdążyłam już nieco się tam rozejrzeć i przyznam wam, że ani razu nie wpadłam na aptekę Farmasa. Może tak tylko nazywa się firma a sieć funkcjonuje pod inną nazwą albo nie funkcjonuje w ogóle. Jak będę miała trochę więcej czasu dzisiaj po południu to może coś postaram się znaleźć, jeśli firma istnieje to musi w necie figurować, a przynajmniej w KRS ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Re.no
nie widzialas bo nie maja aptek zadnych. Pod marką chyba inna tez nie dzialaja, wtedy podaliby w info stosowne dane,w koncu to reklama. jesli chodzi o krs to mozna sprawdzić sobie online ale niewiele to da, troche jak taka firma krzak, zadnych danych, nawet telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściemaniacze13
jak nie ma żadnych aptek? przecież nie może być tak że ktoś sie bedzie uczył jak sprzedawać panadol na nas:-/. no to jest chyba jakaś kpina. Ciekawy jestem kto podjął taką decyzje i czy naprawdę dobrze ją przemyślano. Mi się coś wydaje ze to bedzie tak, że przez 2-3 miesiace bedzie tam apteka, a później coś innego tam otworzą a to wszystko to przykrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Re.no
Wygląda po prostu na to, że dobrze prosperująca apteka została podkupiona przez tego tą firmę Farmas i stąd nagle oni się tam pojawiają, natomiasst brak doświadczenia to jest samobójstwo w branży farmaceutycznej. Poza tym mogę założyć się, że nowa apteka nie będzie otwarta 24/7 ponieważ ich po prostu na to nie stac jeśli nie jest to duża sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirytowana_ania
Ktoś ubił świetny interes i tyle! A szarych ludzie ma się gdzieś! Pewnie bedzie tak ze na początku (maks 3 tygodnie) ceny będą niskie, a później jak dołożą to sie nie pozbieramy! Przecież na czymś ta nowa apteka musi zbić kapitał, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firlu.
no i tak to wlasnie jest ale generalnie to mam nadzieje ze nowa siec szybko padnie i moze stara wroci :D trzeba miec nadzieje, a jesli firma nie ma kapitalu faktycznie to nie ma co sie dziwic jak szybko padnie gdzies w miedzyczasie, szata kaplana nie czyni, ale doswiadcznie w tej branzy to trzeba by miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklonimka
No doświadczenie to jedno, a brak kasy to drugie. Jak nie będzie kasy na promocje czy stałe obniżanie cen niektórych leków aż do granicy opłacalności to nawet najlepszy menadżer sobie nie poradzi i podziękuje farmasowi za współpracę. A potem może się zwiną, kto wie, wróci nasza stara apteka i znowu będę mogła wyskoczyć sobie po aspirynkę o 3 nad ranem jak za długo posiedzę przed kompem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelbaa
hehe widze, że koleżanka nie może spać po nocach, ze o 3 nad ranem lata do apteki, no ale każdy ma inne zajęcia o tej porze nocy:-p. Mi się wydaje, że to jest jakaś podpucha i suma sumarum wszystko będzie gites.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczli
Nie wiem jak w XXI wieku można nie mieć własnej strony internetowej. Każdy wie, że internet to okno na świat i to tam ludzie w pierwszej kolejności szukają informacji o firmach. No a ja odnośnie nowej apteki nie znalazłem nic a nic. Zresztą jak tu zcytam to nie tylko ja nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-happy-człowiek
hehe no widzisz, że nie wszędzie technologia internetowa dotarła:D. Ale tak poważnie mówiąc to nie jest zbyt happy żeby zamykać tą aptekę w tesco, bo w okolicy nie ma innej 24-godzinnej, a zimą jest to bardzo przydatny punkt dla wielu Torunian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberka
i o to się rozchodzi właśnie .............. chcą nam tutaj otworzyć jakieś byle co, a firma, która obecnie ma tam aptekę od długiego czasu musi ją zamknąć ? ;/ słyszałam, że ten farmas nie prowadzi aptek w ogóle, a nawet jeśli to nie są to apteki czynne całą dobę, a na tym polega haczyk, takiej apteki będzie nam brakowało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellii
jaja jak berety:D. ktoś sobie załatwił lokal w świetnym miejscu i tyle. Otworzy apteke a zobaczymy co z tego dalej wyniknie, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szejni
neli może być tak jak mówisz - ktoś sobie upodobał świetną miejscówkę - wielkie centrum handlowe, dużo ludzi itp. Mam tylko nadzieje ze ta nowa apteka bedzie też czynna 24 godziny na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirgosik
ale bankowo to nie będzie apteka czynna 24 godziny? przecież nigdzie w okolicy nie ma takiej i mam śmigać na drugi koniec Torunia by kupić jakieś tabsy? Nie możłiwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girkaska
no nie wiadomo co i jak bo ta firma farmas niczym sie nie pochwaliła, żadnego info odnośnie nowych aptek nic ;/ jak takie maja podejscie do potencjalnych klientow to strach sie bac i wieścić szybkie opuszczenie flagi z masztu... ale do apteki całodobowej to trzeba mieć solidne fundamenty z tego co wiem to strasznie rosna koszty dzialania takiej apteki więc mogą sobie na nią pozwolić tylko te sieci, które na to stać, a coś nowego/małego i z nie wiadomo jakim doświadczeniem tutaj nie da rady pociągnąć czegoś takiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmachali
W tej aptece co jeszzce jest zawsze było full ludzi, zawsze kolejki... i można powiedzieć, że jest to jedna z najtańszych aptek w mieście...a teraz słysze że mają ją zamknąć...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rydzio
no dokładnie jak mówisz, a teraz nie wiadomo jak to wszystko będzie miało wyglądać. Za duzo jest w tym wszystkim niewiadomych i nie podoba mi sie to. Mogli zostawić wszystko jak jest i byłoby dobrze dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orke_1
Pewnie nowa sieć i tak obejdzie się smakiem, wypowiedzienie najmu stabilnej sieci która jest tam od dawna i ma klientów i przekazanie jej firmie bez doświadczenia szybko sprowadzi ją na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turczyk
a to teraz latają gdzieś w kosmosie:-p?? powiem, że jak nie będzie ona otwarta 24 h to ludzie sie mocno mogą zburzyć i ten "kosmos" wcale nie musi być żartem:-p. A tak poważnie to skąd wiecie, że mają naszą starą aptekę zlikwidować? bo ja cosik słyszałam na mieście ale nic "oficjalnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagis83
Boli mnie to, że teraz mieliśmy już aptekę sprawdzoną, pewną i ze stałymi cenami no i otwartą 24 h. A teraz nie wiadomo jak to będzie i ile będzie otwarta. Wydaje mi się że właśnie to czy będzie otwarta 24 h jest tym co najbardziej zastanawia ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×