Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczesliwa mama24

15 tydzien i lekarz stwierdził płeć... wiarygodne?

Polecane posty

Gość szczesliwa mama24

dzis bylam na usg.. zaczynam 15 tydzien i lekarz dzis stwierdził ze prawdopodobnie bedzie to chlopak ale nie na 100%.. ale byl pewny tego co mowi i nawet cos mi pokazywal ;).. bylam w szoku bo od poczatku czulam ze dziewczynka... czy juz mam wierzyc ze czy obraz moze byc mylny, ktoras tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja tak
miałam:)też w 15 tygodniu rozpoznał chłopaka:)a na następnej wizycie to potwierdził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mama24
aha ;D hehe..pierwszy raz tak sie zwiodłam na swoim przeczuciu.. ale tez sie ciesze ;D choc nie dopuszczalam tego ze to bedzie syn bo mialam te swoje przeczucia ;P nastepną wizyte mam za 3 tyg..jak sie dobrze dziecko ulozy to zobaczymy czy potwierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzi chłopaka to raczej mozna byc pewnym. wszystkie płody to na początku dziewczynki ;) wiec jak powie że dziewucha to sie moze potem okazac ze cos jej wyrosło :) natomiast jak juz wyrosło to raczej nie zniknie. moze sie podwinąć i "oszukiwac", ale jak widac to nie ma bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mama24
ale spotrzegawczy Ci nasi lekarze.. :) ciekawe czy mój gin sie myli czy moje przeczucia..powiedzial mi ze to nie na 100 %.. A czy Wy tez cos czulyscie od początku co bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mama24
taajasne masz racje.. rzeczywiscie jak chlopak to chlopak.. raczej juz mu nic nie zniknie ;D tylko gin mowil ze zdarza sie tak ze męskie narządy płciowe czasem mylą sie z pępowiną..ale ja juz nie bede myslec na tym..jak syn to syn :) moj mąż oszalał z radosci.. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Moim zdaniem umiarkowanie wiarygodne;-) Ja w 23 tygodniu dowiedziałam się, że syn (od początku to czułam), ale od tamtej pory usg juz nie miałam (jestem w 32tc obecnie), więc jeśli była pomyłka, to ciągle żyję z fałszywą informacją;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo na 100% to jeszcze za wczesnie żeby powiedziec :) ja w sumie tak czułam ze bedzie baba :) chociaz szczerze mowiac chciałam chłopaka. niby jeszcze czasem pomyślę ze moze jeszcze bedzie chlopak, ale juz sie nastawiam na dziewczynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mama24
mała agatka to dokładnie tak jak ja.. wiedzialam i koniec.. tu prosze! ciekawe jaką mine zrobilam zdziwiona jak usłyszałam ze to chlopak hehe..a lekarz sie patrzał jak na wariatke.. bo ja mu na to ale jak to jak ja czuje ze to dziewczynka?! eeh:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mama24
naseri o tym nie wiedzialam.. ja jak wyszlam z gabinetu to gotowa bylam za tydzien isc prywatnie jeszcze na usg bo bylam pewna ze moj lekarz sie pomylił :P dalej pewna ze racje mam ja.. ale juz sie uspokoiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mama24
okeej... przekonałyscie mnie ze nie warto sie upierac.. :) za 3 tygodnie zobaczymy czy potwierdzi :D ale napewno po tej nastepnej wizycie, tak jak ty pójde do innego sie upewnic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak to jest że jak lekarz widzi że chłopak to przeciez nic mu nie odpadnie a jak widzi że dziewczynka to nawet w 40tc ciężko na 100% powiedzieć :D a co do przeczuć to ja zwykle sie nie mylę wszystkim koleżanką dobrą płeć wywróżyłam tylko sobie coś nie umiem :D przy Wiki byłam pewna że będzie Damian a teraz przy młodym to bym się dała pochlastac że znowu córa a jednak chłpak jak dąb rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sama w domu...
mi w 14 tyg powiedział że na 80% chłopak i sprawdziło sięmama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama karolinki
u mnie stwierdził w 12 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastaw sie na dziecko nie na plec bo to jeszcze nie jest pewne. u mnie w 1 ciazy byla pomysla w 20 tyg dziewczynka w 23 chlopczyk i urodzilam chlopczyka poszukaj tematu 39 tydzien synek urodzilam dziewczynke wiec roznie moze byc .nie nastawiaj sie na 100% na synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mama24
mamii juz pomaku sie oswajam z tym ze to prawdopodobnie chlopak.. a ja sie okaze inaczej to sie uciesze :) sie okaze..ale jest narazie ciezko bo wiem ze to nic pewnego.. mógł mi wogole nic nie mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mama24
a jednak.. a tak sie wszyscy upieraja ze jak chlopak to chlopak i nie masz szans ze dziewczynka.. ze predzej odwrotnie.. ;D no no ... wiec juz ino czekam jak to sie potoczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizaczekkk
hej. u mnie przy pierwszej ciazy w 12tc potem w 20tc powiedzial ze dziewczynka, i tak myslalam... a potem w 27tc powiedzial ze chlopak bylam w szoku chcialam go udusic a teraz mam najcudowniejszego syna na swiecie... i jestem w 2 ciazy i marze o chlopaku drugim, chociaz w 13tc znow powiedzial ze dziewczynka, ale nie nastawiam sie juz wogole ani nie nakrecam... dlatego nie wierze lekarzom, uwierze dopiero po 25tc a teraz za wczesnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziewczyna na chłopaka zmieniła się na 3d w 25tc :D już o tym pisałam ostatnio, że sąsiadka ma 3mies. córę, a miał być syn- trzech lekarzy określało płeć w tym dwa razy na 3d jak ktoś napisał, nastaw się na dziecko, a nie na różowy lub niebieski :) tym bardziej, że 15tc to bardzo wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na usg w 12 tyg. lekarz powiedział, że na 80% będzie chłopak..no i się nie pomylił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolnaa244
chyba bym zabija jakby we mnie takie nadzieje rozbudzil ze bedzie dziewczynka a potem by mi siurka pokazal na dalszym usg. boze miec syna to tragedia :( dziewczynki sa takie kochane i porzadane wspolczuje wszystkim mamom chlopcow ze nie mialy tyle szczescia by miec córceie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolnaa244
wiem wiem mamusiu syna, a co masz innego napisac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA KACPERKA 231
NIE WIESZ ZE MINKA TO ZGORZKNIALA NIESZCZESLIWA BABA KTORA ZARAZ CIE ZJE BO NIE UDALO JEJ SIE "WCELOWAC" W CORKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA KACPERKA 231
NIE TRZEBA NIC ROZGRYZAC, NA ZEWNATRZ UDAJESZ ZAKOCHANA MAMUSIE CO NIBY SYN JEST JEJ CALYM SWIATEM A KAZDY I TAK WIDZI ZE ZIEJESZ OGNIEM NA MAMY CORECZEK BO TOBIE NIE WYSZLO WIEC SAMA SIE UJAWNIASZ I NIKT NIE MUSI CIE ROZGRYZAC, WSPOLCZUC TYLKO TWOJEMU SYNOWI ZE SIE DZIEWCZYNKA NIE URODZIL WTEDY BYS BYLA SZCZESLIWA I SZPANOWALA NIM W ROZOWYCH SUKIENUSIACH A TAK TO TYLKO PORTKI I SZAROBURE UBRANIA CI POZOSTALY, CHLOPAKA TAK NIE WYSTROISZ CO NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×