Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Mój topik o dopalaczach.

Polecane posty

Myrevin " Alkohol też powoduje zgony. To nie fakt wg ciebie. Czemu alkoholowi żaden rząd nie wyda walki? " To nie do końca to samo albowiem alkohol w rozsądnych ilosciach nie zabija , trzeba się postarać żeby się zapic ... zaś niektóre dopalacza niezależnie od ilosci jaka weźmiesz moga zabić ... te substancje nie nadają sie do spozycia zaś alkohol nadaje się do spozycia np wino do obiadu itp. Stosujesz demagogie Myrevin najwyraźniej PO musisz nieźle nienawidzić . I nie porównuj samochodów i tego że moga zabić/przejechac kogoś bo to juz totalna demagogia , na tej zasadzie nie mozna by niczego zabraniac albowiem głosisz teze że "to ludzie powodują " tak więc rozdajmy ludziom granaty :D sam w sobie granat to ładne akcesorium a że ktoś go uzyje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydanie walki alkoholowi w USA swego czasu nic nie dało ... alkohol jest dla ludzi .. zaś dopalacze to podejrzane substancje z których wiele po prostu zabija . Nie widzisz różnicy ??? przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Czemu żaden rząd nie idzie na wojnę z wypadkami samochodowymi? " :D :D rozbrajają mnie takie argumenty porównywac substancje chemiczną o podejrzanym składzie z wypadkami :D :D :d Myrevin na siłe szukasz powodów by dowalic PO załosne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zamiast zajmować się dopalaczami i robić z siebie Obrońcę Europy przed tymi substancjami, tusk ze swym rządem powinni ruszyć duupy i wziąć się za to co faktycznie powinni robić i do czego się zobowiązali. A tu co? Podatki rosną, a oni żeby odwrócić uwagę społeczeństwa od faktycznych problemów, zasłaniają się wojną z dopalaczami :D PIerrdolone kuurwy i złodzieje :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola. Jeśli alkohol nie jest zakazany przecież nikt go nie rozdaje. Kto tu uprawia demagogię? Piszesz że trzeba się postarać by się zapić. Niekoniecznie wystarczy że ktoś wsiądzie za kierownicę pod wpływem alkoholu. Że dużo w ten sposób spowodowano śmierci to fakt. A więc alkohol też potrafi zabijać. Mało tego nastolatkowie też go piją, prasa tę ładnych parę razy pisała. Na każdym opakowaniu od dopalacza jest napisane że nie jest do spożycia. A że ktoś to spożywa.. cóż. Wiesz ile rocznie wydaje się pieniędzy na walkę z narkotykami? I nadal są. Nic ta walka nie zmienia tak naprawdę. Poza tym że od czasu do czasu kogoś wsadzą. Narkotyki są nadal sprzedawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadki powodują ludzie nie samochody. Tak samo jest z dopalaczami jeśli nie widzisz analogi.. co ja na to poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin i ms. jones II
nowa para na kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Wypadki powodują ludzie nie samochody. Tak samo jest z dopalaczami jeśli nie widzisz analogi.. co ja na to poradzę. " Nie nie widzę analogii zresztą masz bardzo odległe skojarzenia , porównujesz podejrzane substancje z rzeczami pozytecznymi takimi jak pojazdy :-) nie widze tu analogii albowiem samochód to rzecz pozyteczna a dopalacz????? widzisz cos pozytecznego w nim ???? Sklep z dopalaczami udaje że sprzedaje gadżety nie do spozycia , kazdy własciciel dobrze wie że dopalacz sprzedaje się dlatego że mozna go spozyc i "odlecieć " i ty to wiesz Myrevin, tak więc to że tam jest cos napisane na opakowaniu to zwykły cynizm sprzedawcy. On dobrze wie dlaczego towar sie tak dobrze sprzedaje , na pewno nie ze wzgledów kolekcjonerskich . I jezeli nie odniosłeś się do tego co napisałem że alkohol słuzy do spozycia a dopalacz to świństwo które wciagaja młodzi ludzie ku uciesze cynicznego sprzedawcy .. no cóż Myrevin ... " Hola, hola. Jeśli alkohol nie jest zakazany przecież nikt go nie rozdaje. Kto tu uprawia demagogię? " Chłopie pisz precyzyjne i logiczne zdania to ci odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wg Pana Myrevina nalezy zostawic sklepy z dopalaczami żeby PO nie mogło zagłuszac innych spraw, niech młodzi "zdychają " przecież alkohol tez piją to i dopalaczem mogą przegryźć. :D :D :D :D a ja bym proponował zamkniecie sklepów 24h z alkoholem i edukacje młodzieży w tym wzgledzie, jednakowoż alkohol można spozywac zaś dopalacza nie . Jeżeli nie widac różnicy pomiedzy winem, piwem a dopalaczem to niektórym zalecam nałożyc okulary. Jak mozna czystą chemie porównywac z wielowiekową tradycją winiarstwa, browarnictwa itp. To są produkty DO SPOŻYCIA . taka róznica . a to że alkohol powoduje wiele zła to oznacza że należy intensywnie edukowac społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq Polecam wysłuchać jednak pana, do jego wypowiedzi dałem linki w pierwszym poście. Dopalacze po prostu będą zaraz nielegalne(jeśli już nie są) i podzielą los narkotyków. Czy ktoś wie ile wydaje się na walkę z narkotykami w Polsce? I co ilość narkomanów zmalała? Pewno tak bo wielu młodych ludzi wyjechało za granicę i tam zmieniają statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin mam pytanie
Ożenisz się ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin mam pytanie
Codziennie będę ci robiła loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrek nie przynudzaj
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby walke dopalaczom
wydal PIS Myrevin bylby wniebowziety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby walke dopalaczom
jestes, jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffam Myrevina
❤️ ps. ukrywam sie pod tajemniczym nickiem na literkę k :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffam Myrevina
to ja, karnityna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffam Myrevina
nieprawda, to ja kołdora [wsciekly:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę nie rozwalać Myrkowi
tego jakże ważnego społecznie topika :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie ksena, uspokój się
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×