Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

poszła do banku :D kupi sobie pifko , zbiera na dopalacze bo jest uzależniona :D i żadnego dzieciaka nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w końcu jak to jest
dyrektore to kobieta czy facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo!!
direktore to FACET z dużym serduchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
dyrektore :D nie - nie chce- nie zlosliwie;) hahaha!i juz nic nie kumam - a tak z ciekawosci przy okazji pomagania spytalam ;) aliksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
jogo - aha:) to dzieki za wyjasnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinaaa jolieeeee
no i wypierdalać naiwne suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaaaaj..... jeszcze jakaś samochód odda autorce :D tico na gaz - za darmo :D ssesesesss takie dobre są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypomniała mi się historia
z kafe sprzed dwóch, może trzech lat. Kobieta potrzebowała pieluch i mleka dla dziecka, znalazła się niespodziewanie w b. trudnej sytuacji materialnej, sama dla siebie nie chciała niczego. Została tu tak zbesztana i zgnojona, że więcej nie prosiła o pomoc. Ja i jeszcze jedna laska z forum wysłałyśmy jej po paczce. Zapomniałam o tym całkiem, a tu nagle, kilka miesięcy potem ta dziewczyna wysłała mi paczkę z podziękowaniem i ze zwróconymi pieniędzmi w środku. To mnie nauczyło tego, że nie warto być za bardzo podejrzliwym i wszędzie widzieć wyłudzaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinaaa jolieeeee
jak widać na mózg tez nie każdego stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
gdybym miala tico na gaz i bylo by mi ono juz zbedne to jesli ktos by naprawde potrzebowal to pewnie ze bym oddala!!!!z czego sie nabijasz prostaczko??? a tico na gaz to taka beka wg ciebie?? pewnie nawet takiego auta nie masz i nigdy miec nie bedziesz bo z pewnoscia sama potrzebujesz pomocy ale nikt ci jej nieofiaruje- stad ten jad !!! poszlaaaa ,,psikkkkkk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo!!
jak widać na mózg tez nie każdego stać...-Ciebie angelino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
przypomniala mi sie historia- rewelacyjna opowiesc! super!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 latek spi w wozku?
moze jeszcze w glebokim? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sie deklaruje że chętnie by auto oddała bo to nic wielkiego :D wystarczy napisać kilka zdań i ofiarują to co chce więc auto to juz nic wielkiego więc o co można prosić jeszcze ? jakieś małe tanie mieszkanie poproszę , może być wykładzina na podłodze, nie wybrzydzam da któraś ? :D 🖐️ ahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
przy okazji pomagania autorce jasna rzecz;) weszlam z ciekawosci na stopke i zbaranialam heheh;) ostra siostro - no wlasnie ...pewnie ze warto !ja pomoglam w sumie 1 raz i nawet przez chwile sie nie zawahalam zeby kase wyslac jakos to sie czuje prawda - autorka napisala mi ze przyjmie jesli spiszemy umowe itd, a ze mam apartamenty - tzn adres jest moj firmowy od razu spytala czy moze odpracowac posprzatac,,,po prostu wie sie takie rzeczy po 3 minutach czy ktos jest prawdziwy I JUZ!!!ale tobie ALIKSANDRO bym wiesz co w ryj chetnie strzelila ......-ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypomniała mi się historia
Wiesz co, aliksandra? Masz problem ze sobą i to spory. Wolę być sto raz bardziej naiwniarą, niż tak pluć jadem, jak ty. Wydaje ci się, że jako jedyna zachowałaś tu zdrowy rozsądek, a prawda jest taka, że jesteś zwykłą zgorzkniałą babą. I pamiętaj, nic ci do tego co kto robi ze swoimi pieniędzmi. Udowodnij czarno na białym, że autorka jest naciągaczką, a dopiero potem się rzucaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinaaa jolieeeee
kuwrwa mać co tu trzeba zrobić zeby sie nie podszywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też kiedyś ktoś bezinteresownie pomógł, a teraz mam możliwość ja pomóc to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ? dzieci mają ze mną bardzo dobrze :D lubię rozwijać dzieci artystycznie , dbam o potrzeby dzieci dlatego wiem że 4godziny dla 3 latka w bibliotece to nierealne sorry :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypomniała mi się historia
Podeszłaś do tej dziewczyny od razu agresywnie z jasnym przekazem: uwaga, oszustka. Ja bym się z tobą spotkać nie chciała, na miejscu autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz dziecko? :O Opiekowałam i opiekuję sie dziećmi w tym wieku, wyobraź sobie że niektóre dzieci śpią jeszcze w dzień po 3 godziny . A co ma biblioteka do tego ? Może wzięła małego na spacer, zasnął i weszła z nim do biblioteki? Kurva co za kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×